0 oy
924 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar iyi geceler herkese bana akil verin baska hicbisey istemiyorum sizden. Benim esim malesef ama malesef gusül abdesti almıyor kizlar evet dogru okudunuz almıyor afedersiniz birliktelik oluyo dönüp uyuyo  sürekli diyorum gir duşa yok 2 gun sonra giriyo yada ne bilim ertesi gun surekli bunu yaoiyo cok yorgunmus cok uykusu varmis bahanesi bu o zaman birlikte olmayalim diyorum onu kabul etmiyoo ben iki cocukla bile bi sekilde dus aliyorum neler dedim kizlarima haram yediriosun falan diye yok diyaneti bile aradim diyoki kadin zaten muslumansa almasi lazim ama yok tek dedigi sey yorgunum napim kizlar sirf bu yuzden birlikte olmak istemiyorum haksizmiyim bu yuzden bosanilir mi

31 Cevaplar

+18 oy
(2,186 puan) tarafından
Iliskiden sonra bi kova suyu doldurr yatakta uyurken nuyet ettim sana gusul aldirmaya de dok ustune bi ebesininkini gorsunn bidaha sana tovbe dokunmaz
tarafından
Ahahahahaha hala kahkaha atıyorum:D
tarafından
Ayyy bu saatte ne güldüm beee bende ciddi ciddi oluyor mu diye okuyordum kova su dök dediğine kadar okurken bir an düşündüm ama sonrasında koptummmm:)))
(763 puan) tarafından
Sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün:D
(2,186 puan) tarafından
Olur mu pampaa delikler onemlii tası alcak beynine vura vura aldircak ☺☺☺☺☺ amin canimm cumlemizi guldursun rabbimm hepimizi insallah ☺☺☺
(252 puan) tarafından
Sesli güldüm:))
-Reklam-
+1 oy
(1,137 puan) tarafından
Afedersin ama gülerek okudum senin koca kafayı kırmış bence inanci zayıf ilişkiye girildikten sonra iki ezan arasında muhakkak gusül alınması lazım büyük günahı var yani tabi ALLAH bilir ama sanırım esin cehennem biletini hazırlamaya çalışıyor 
(1,243 puan) tarafından
Aldi bile bileti canim anlatamiyorum niye böyle yapiyor anlamiyorum inan
+1 oy
tarafından
Cok gunah abdest almazsa bidaha yaklaştırma kendine 

Benim okuldan arkadasim vardı onlarda almıyodu adetfln olumca yıkanıyoz sadece diyodu :( öğretmeye calistim ama orali olmadi
(1,243 puan) tarafından
Uzak durmak en iyisi sanirim ooyle yapcam canim
0 oy
(6,810 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ben bisey demek istemiyorum
(1,243 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
Eşine şart koy abdest almazsan o iş yok de başka türlü yapmaz 
(1,243 puan) tarafından
En sonunda oyle yapcam sanırım
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Kusura bakma sende iyi tahammül var öyle insanın yanına yaklaşilmaz .insanın migdesi kaldırmaz 

Boşanma sebebinin en geçerli hali benim için.

(1,243 puan) tarafından
Bide o haliyle ise gidiyor cildiriyorum canim
(27,336 puan) tarafından
Ayyy mesafeni koy aklı başına gelene kadar öyle olmaz ya :((
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya böyle biri nasıl ikna edilir bilmiyorum çok günah 
(1,243 puan) tarafından
Amin canim sagol bende bilmiyorum artik
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Bastığı yerler titrer derler evde bet bereket olmaz ama sen elinden geleni yapmışsın inşallah aklı başına gelir.
(1,243 puan) tarafından
Yok kuzum inan hic bereket yok evde aldigi para gidiyor ama yine akillanmiyor insallah ya
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Yok artık tobe Tobe valla bişey dememek istiyorum ama neyse
(2,272 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(1,243 puan) tarafından
Amin canimm sagolasib
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Haklısın canım sonuna kadar
(1,243 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne denirki kalbi ölmüş onun dini duyguları ölmüş Allah rahmet eylesin
(1,243 puan) tarafından
Tam da anlattigin gibi oldu canim hatta der kizlarima kuran dinlet falan ama kendisi uzak durur
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Konu ilişki olunca yorgun olmuyor da banyo olunca mi yorgun oluyor. Yaptığı çok günah . Sen üstüne düşeni yapmışsın canım . Ebelik bişey yok günahı onun boynuna 
(1,243 puan) tarafından
Aynen canim soz konusu dus olunca yorgunmus ah üzülüyorum gervekten
0 oy
(239 puan) tarafından
Cnimseni kirnutnak istemem ama bnim esimde bir ara oyleydi hicaya fekan gitti sukur duzeldi
(1,243 puan) tarafından
Ben kime anlatayim ki canim annesine mi soylim kime soylim  bilemedim hocaya hayatya gitmez
(239 puan) tarafından
Ben annesine söyledim oda konuştu annesine anlatmis zaten sreli kafa ağrısı çekiyor du giremiyorum bnyoya diye snra kafa ağrısı na dayananadu doktor ra gidiyor du birşey yok diyordu simdi cok şükür iyi
0 oy
(2,067 puan) tarafından
nasıl  oyle pis  pis  yatıyor iici  rahat ediyor anlamıyorum  Allah yardimcin olsun  çok zor .....
(1,243 puan) tarafından
Bir bilsem canim alisti resmen oyle dolasmaya aminnn
(2,067 puan) tarafından
ben ce sen biriktik olmayı  reddet  her yada iicm almıyor de  düş gusul  abdesti almadığn ıicn sole esine
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ayy kınamiyorum  ama ben olsam yatmam öyle ceza ver evin bereketi olmaz  bastığı yer titriyo günah Allah yardımcınız olsun inşallah
(1,243 puan) tarafından
Sanirim uzak durucam artik baska kadina bakarsa sa kendi gunahi ben bilemem canim aminn sagolasinn
0 oy
(416 puan) tarafından
Haklısın boşanma sebebimi bilemem ama ne olursa olsun gusül almak zorunda 
(1,243 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(800 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ayyyy neler okuyoruz görüyoruz Tevbe Tevbe
(1,243 puan) tarafından
Aminn canim sagolasinn
0 oy
(48,465 puan) tarafından
Dicek bisey bulamadim Allah iman gücü versin esine
(1,243 puan) tarafından
Aminn insallah canim sagolasin
0 oy
(6,935 puan) tarafından
Kesinlikle boşanılır canım sonuçta Müslümanız senin kocan da tuhafmış Valla şaşırdım. 
(1,243 puan) tarafından
Bosanma oncesi son cikistayim sanirim az kaldi duzelmezse
0 oy
tarafından
Yaaa bastığı yer dahi lanet ediyor ona cenabet gezdiği icin
(1,243 puan) tarafından
Hepsini biliyor canim babasi cok katıdır ogretmjs ama bunun isine gelmiyor

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 918 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,531 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,001 göst.

377,815 soru

11,308,489 cevap

34,741 kullanıcı

...