0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (911 puan) tarafından
Çocuk yüzünden etmediğimiz kavga kalmadı yemedigim küfürler şuan resmen ağlayarak yazıyorum 1bck yasnda yaramaz az önce sirtmda oynuyodu oğlum nyse ben kalktim sinirden kendini attı çok fena vurdu kafasini eşimde bana sinirlendi neden kalkıyon etmediği hakaret küfür kalmadı s.g ... Gibi bıktım artık canıma tak etti sadece çocuk yüzünden kavga ediyor başka sorunumuz yok napcam ben annesine anlatmstm.brz o öyle soylemez o öyle yapmaz fln dedi kmseye inandiramiyom cnku dışarda ve başkalarına karşı kibarliktan ölür bana borusu başım çok kotu .tavırda yapıyorum suratta umrnds bile degl ciddiye almıyor severek evlendik 4yillk böyle olcagmz aklmdan bile gecmezdi görümcem yazsammi bilsin abisinin nasl oldgnu off fbilse nolcaksa bir degl iki degl ya

15 Cevaplar

0 oy
(9,438 puan) tarafından
Yazma kimseye bolver sorun senin sorunun
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kimse yazma canm.bilselerde islerine gelmez esinle hallediceksin bunu. Sakinken sakince konuss 
0 oy
tarafından
Kimseye yazma kimseye birşey deme
0 oy
tarafından
Niye birilerine yaziyosn ki anlmdim iyi günde kötü günde demdnz mi kavga sonuçta bn olsam eşimle konusrm çocuk bu simryor düşüyor kalkıyor de 
(911 puan) tarafından
Bende knstm defalarca dikkat etcen diyor anlamıyor anlatamıyorum oyle yetişmiş kaynanamda öyle cnku çocuğun hep pesnde gezceksn die beni tembhliyor en ufak bsey olsn biyerine eşim bana demedgni bırakmıyor yoruldm artk hakaretlernden
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Yazma kimseye bilse ne degisicek ki bence otur bı eşinle konuş bu durumu 
(911 puan) tarafından
Yazmadm konstm defalarca anlamiyo laftan dikkat etcekmşm dediği laf hep bu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Oma buna yazinca duzelmez sen kötü olursun. 

Cok rahatsizsan ben aileme gidicem kafa dinlemeye ihtiyacim var sen de biraz bizsiz kal aklini basina topla yoksa budahaki gidisimin donusu olnaz diyip korkutabilursin.
0 oy
(48,370 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim çocuk yuzunden kavga cok oluyoda hakaret falan hos olmuyo ya
0 oy
(416 puan) tarafından
Kimseye yazma canim sevindirme kimseyi kendi sorunun 
0 oy
(2,660 puan) tarafından
Sorununuz sizin başkalarını araya söküp işi alengirli hale koymayin daha çok. Gerginsiniz belli ki kavga ediyorsunuz..çocuk bu yani düşebilir kalkabilir. Eşin küfür etmesi için bı sebeb yok çok kirildigini belli et normal keyifli zamanda otur konuş içini dök.
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Yazsan ne değişecek canım ? 
(911 puan) tarafından
Abisinin nasl biri oldgnu bilsin diye öyle dusunuyom blmiyorm ya hani onlar bizi çok mutlu zannediyor öyle goruyo bozulsun morelleri öyle dusundm ama yanls mi dusunuyom çok kötü kafam suan
(12,881 puan) tarafından
Ah canım valla ne yazarsan yaz boşuna kocan degismedigi sürece görseler n'olacak yaa. Bırak yazma kocanı değiştirmeye bak sen
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Onlar. Bilince ne olacak abilerini atipseni mi tutacaklar
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah ıslah etsin kuzum inşaallah 
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Hemen hemen bizi anlatmışsın 
(911 puan) tarafından
Buraya anlatsam yazsam destan olur hele doğduğu ilk zamanlar gaz yüzünden çok agliyodu bana bagrrdi ben aglatiyomşm diye etmediği küfür jalmazdi
(2,372 puan) tarafından
Gerçekten çoğu şeyimiz aynı
0 oy
(2,499 puan) tarafından
Görümcen bilse ne olacak bilmese ne olacak kimseye deme kendin resti çek git annende kal 1 hafta korkut gözünü anlasın bakalım kıymetini
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Görümceyi karıştırma.esinle konuş saygı önemli ya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 483 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde Bsrars (184 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,965 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 336 göst.