0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (2,353 puan) tarafından

Ya kızlar dişim çürük. Ortasi iyice oyuldu. Geçen hafta böyle kırmızı bir et çıktı içinden.  Önce yemek falan girmiştir dedim. Sonra baktım değil.  Dilim ile oynayınca da aciyo. Et parçası olur mu ki? Anlamadım ya.  Şuan maddi durum iyi değil. Dişçiye gideceğim. Size bir sorayım dedim. Yanlışlıkla bu dişim ile birsey yiyince beynime dank ediyo. Felaket acı var.  Acaba çekerler mi? 

image

18 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu dise dolgu bile olmaz direk cekerler bu aciyi cekme git bi an once
(2,353 puan) tarafından
Diyorum ya cnm maddi durum iyi degil. Biliyorum belki çok ıstemezler ama maaşı beklicez mecbur :(
(2,747 puan) tarafından
Devlete git acilden giriş yap direkt çekerler benim bir dişimde buna benziyordu hemen çektiler
(833 puan) tarafından
Önümüzdeki sene cektirecez inşallah:))
(2,747 puan) tarafından
Yok artık neden
(833 puan) tarafından
Vizontelede öyle diyordu bende ondan dedim :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bunun acısına nasıl dayanıyorsun dişin erimiş altından et gözükmüş hemen gıt dolgu yaptır 
tarafından
Tutar tutar benım bır parça dışım var doktor ona da dolgu yapıyor dışın düşüne kadar yapılır dedj
(2,353 puan) tarafından
Ona da bir Ton para isterler :D
tarafından
Devlette yaptırdım yaaaaa :D ıyı dişçi lazım ama genç olsun yaşlılar dırek kısa yoldan cekelım derler
(2,353 puan) tarafından
Şimdi ki gençlere de güven olmaz :D allah muhafaza tık tok çekerler dış cekecem diye :D
(833 puan) tarafından
Ahmet beyin sekreteri Bilge Hanimi arayın bence randevu alın. Diş bu beklemeye gelmez :))))
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Nasıl çektiniz kız böyle :D dolgu yaparlar kız 
(2,353 puan) tarafından
Telefonu ağzıma soktum :D ahahaha.
Yok cnm dolgu olmaz. Baksana kenarlari iyice gitmiş.  Çekerler ama. İçindeki damar falan olmaz inş
(12,759 puan) tarafından
Yok çok basit çekerler kız randevu bulursan hemen git
(2,353 puan) tarafından
Tamam cnm bir bakayim
0 oy
(200 puan) tarafından
Cekerler dişinin özü cıkmış canm ihmal etme bence git devlet hastanesi de bakar illa özele gitmeye gerek yokv
(2,353 puan) tarafından
Para isterler mi devlette. Sigortamiz var
(88 puan) tarafından
Canim gecmis olsun devlette dis cekimi dolgu kanal tadavisi gibi islemlere ucret alinmiyo sigortan varsa
(2,353 puan) tarafından
Bir araştırayım cnm sağol ♡♡
(200 puan) tarafından
Hayır canm para vermezsin
0 oy
(27,185 puan) tarafından

Amaniyy çok kötü olmuş git çektir geçmiş olsun

(2,353 puan) tarafından
Sağol cicem ♡♡
0 oy
(118,489 puan) tarafından
cekilmesi lazim acayip kotu 
(2,353 puan) tarafından
Dimi :=(
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Cok kötü olmuş canım bunun acısına dayanılmaz git hemen cektir
(2,353 puan) tarafından
:=( evet cnm çok kötü.  Ama diğer maaşı beklemem lazım mecbur.  Maddi durum iyi değil.  Devlete de guvenmiyorum
(1,272 puan) tarafından
Yani dayanabileceksen tabi özel daha iyi yapar maddi durum konusundada allah bu millete yardım etsin kimsenin durumu iyi degil
(833 puan) tarafından
Hayrıma sana para gonderesim geldi kiz :) Adananın en zengini gelmiş burda maddi durumum iyi deil diyor ya cıvdıvacam  :))))))))))))))))))
0 oy
tarafından

Ben o kadar uğraşıp esimin dişini böyle resmini çekmedim sen nasil çektin merak etim kamerayı mi ağzına soktun direk :D

(2,353 puan) tarafından
Yes baby :D
0 oy
(941 puan) tarafından
Kanal tedavisi yaptır cnm benimde böyle hamileyim diye ellemiyorlar. Kanal tedavi dediler 
(2,353 puan) tarafından
Ay bir ara yaptırdım da öldüm öldüm dirildim. Bir daha tövbe dedim. Dişsiz kalırım daha iyi. Sinirlerini aldiktan sonra kıl gibi iğneleri iyice sokuyor lar.  Aciyo o da.
(941 puan) tarafından
Anneeeeee ben çok korkarım disciden
(2,353 puan) tarafından
Öyle valla kız :) bir daha yemin ettim. Her dişçi koltuğuna oturduğumda soğuk soğuk terlerim
(941 puan) tarafından
Bak benimde ağrımaya başladı psikolojik olarak
0 oy
(930 puan) tarafından
Devlet hastanesi para almaz tabi çektir gt ayrıca nDıl çektin kız o resmi tam net 
(2,353 puan) tarafından
Ay herkes disimden çok nasıl çektiğimı sormuş ;D kaç defa aynı soru ile karşılaştım
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Sinire denk geliyor ondan zonkluyo dis hastanesonw git devletin
(2,353 puan) tarafından
Güvenmiyorum cnm devlete de :(
(5,914 puan) tarafından
Abartma neyine güvenmiyorsun ağzındaki dis cekimlik discide cekicek kanalv tedavisi yapmicak hoş oyle gezmektense git yani
0 oy
(544 puan) tarafından
Aynı benim dişim o acıyı çok iyi bilirim :((  benimde öyle duruyo çocuktan fırsat bulup doktora gidemiyorum:(
(2,353 puan) tarafından
Çok kötü çok :( bazen unutuyorum orası ile ekmek falan yiyorum ooffff :=(
0 oy
tarafından
Bnmde öyle olmstu diger dislerin kemgne vurmstu maddi yatla alksi ney devltn hastnsi var gitt ilac versn iç enfeksiyon kurusun ağrısı diner sonrda cektrrsn ağrısı kötü olur onun
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kistte olabilir bu antibiyotik verir belki. Ondan sonra disi kurtarir esimin dis kirildi kanalliydi ustelik tek tarafi kaldiydi onu bile tamamladilar disci tanidiksa bi git konus ya sonra odemeyi alsin yazik gunah cektigin aciya valla bak ko trole para almiyolar genelde en azindan kontrole git ilac verir belki
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn biran önce doktora gt cnm
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Kız bu ne diş etin aradan bakıyor resmen gecmis olsun 
(2,353 puan) tarafından
Sağol cnm :(
0 oy
tarafından
ortasi bos oldugu icin doldururlarmi bilmiyorum ama kenarlari saglam.. devlette de var dis bolumu cnm disten randevu alabilirsin
(2,353 puan) tarafından
Guvenmiyorim ya devlere de
tarafından
evt iki kere yaptirdim ikiside dustu ozelde yaptirdigim 10 yil dusmedi
0 oy
(17,290 puan) tarafından
Kız o değilde bu resmi nasıl çektin geçmiş olsun bu arada
(2,353 puan) tarafından
Ahahaha kız herkes disimden cok onu sormuş :D
(17,290 puan) tarafından
:D ama bacım valla ilginç olmuş

İlgili sorular