+1 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Çok utanarak anlatıcam. Eşimin bugün morali bozuktu biraz noldu neyin var deyince gece değişik rüyalar görüyosun dedi. Nası yani dedim. Değişik işte dedi. Emin misin dedim. Evet hareketlerinden ve seslerinden anladım bi kaç kere daha oldu dedi. Hatırlamıyorum bişey. Yani onada dedim hamilelik hormonlarından sanırım çok gerçekçi rüyalar görüyorum çok rüya görüyorum ama bahsettiğin gibi bi rüya hatırlamıyorum diye. Biliyorum kontrol edemezsin moralim bozuldu sadece sonuçta bilinç altın vs diyor sonra. Onu söylerkende imalı imalı. 

Ne desem bilemedim. Nasıl konuşsam onu da bilemedim 

5 Cevaplar

0 oy
(3,140 puan) tarafından
Belki rüyada biseyden korkuyorsun dur illa omsesler öyle şeye yorumlancak değil insan korkuncada rüyada inlemelerle uyanıyor.
(1,097 puan) tarafından
Bi süredir olmuyor evet. Hatırlamadığım için hee sendin falan da diyemedim. Kaldım bi an öyle diyince
(3,140 puan) tarafından
Benim gebelik boyunca ilişki yasaktı o yüzden bazen rüyama girerdi. Uzun süre olmazsa olur öyle şeyler. Morelinizi bozmayın sonuçta isteyerek yaptığın bsiey değil.
(1,097 puan) tarafından
Ya bence de o yüzden oluyor ama modu düşüyo. Ya başkasıysa diye düşünğyo büyük ihtimalle. Kontrol edebildiğim bişey değil. Hatırlamıyorum bile ama anlatamıyorum ona işte yüzü hep asıktı bugün
(3,140 puan) tarafından
Ya işte bidaha hatirlmasan da hatırlıyomus gibi seninleydi falan de erkekler kafaya takılmıcak şeyler takıyor çünkü
(1,097 puan) tarafından
Doğru haklısınız valla
-Reklam-
0 oy
(48,505 puan) tarafından
Erkeklerde oluyoda kadınlarda ilk kez duydum olabilir hormonlar maf ediyor insanı esinde surat asacsk şey bulamamis 
(1,097 puan) tarafından
Ya ben ilk hamileliğimde de çok rğya fördüm arttı rüyalar ama böyle değildi
0 oy
tarafından
Yani bence illa bazı hareketler yaptın diye direk rüyanda öyle şeyler görecek değilsin bunu direk ima etmesi saçma bence 
(1,097 puan) tarafından
Hatırlamıyorum gördüysemde
0 oy
(119,151 puan) tarafından
nasi ne gibi degisik ruyalar ki 
(1,097 puan) tarafından
İlişki işte :/
0 oy
tarafından
Erkeklerinki ne kadar normalse kadınlarınkide bence normal rüya adı üzerinde bunu problem haline getirip size söylemesi yalnış .
(1,097 puan) tarafından
Bencede ne desem bilemedim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 113 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 123 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
10 saat önce Aile kategorisinde ile ile (485 puan) tarafından soruldu