0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (381 puan) tarafından
Merhaba hanımlar  gebelikten 1 ay önce  ayak yanması başladı sekerime 3 aylik gizli şekerimede bakıldı birsey çıkmadı doğum yaptım 2 ay oldu hala var geçmedi şuan emzirirken bile ateş basıyor ayaklarim desem bacaklarımla beraber yaniyor hormonlardanmı acaba yaşayan var mı aynı şeyleri  

3 Cevaplar

0 oy
(780 puan) tarafından
Kolestrol baktırdın mi hiç canm eşim öyleydi baş ağrısı da oluyordu onda yüksek kolstrol çıkmıştı et ekmek hamur işinden uzak dur demişti doktor düzeldi gerçekten de daha sonra 
(381 puan) tarafından
Hamilelikte bur tik yüksekti ama gebelikten dedi doktor baş ağrım yok geçen kan verdim sağlık ocağında çocuğu aşıya götürünce yüksek çıksa derdi doktor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende de oluyor canım insilin direncim çıktı yaramayan seyler yiyince yanıyor ayaklarım resmen 
(381 puan) tarafından
Normal kan testinde çıkıyor mu detaylı  mi istemek lazım
tarafından
Detaylı istemen lazım her yer yapmıyor
0 oy
(850 puan) tarafından
Yağına baktır canım annemin de ayakları çok yanar onun kanda ki yağ değeri yüksekmiş
(381 puan) tarafından
Yani bir nevi kolesterol mü oluyor
(850 puan) tarafından
Trigliserid
(381 puan) tarafından
Anladım cnm hamileliğin başlarında çok oldu bir ara geçti bu aralar yine başladı ama çok az su içmeye başladım
(850 puan) tarafından
Beslenmeni de düzenlemen gerekiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
28 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cemrenin mamasi (9,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mehal (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,399 puan) tarafından soruldu

396,429 soru

11,858,414 cevap

35,956 kullanıcı

...