0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar bebekleriniz ne kadarlık ve ne zaman TV izlemeye başladınız ne kadar süreyle izletiyosunuz

12 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bı tanesi 2 yaşında TV izliyor bu kış başladı TRT çocuk falan izlemeye Küçük bebe 5 aylik henüz baktirmiyorum  iyi degil
(2,692 puan) tarafından
Araları ne kadardı senin :)
(4,040 puan) tarafından
22 ay :) senin iki tane mi
(2,692 puan) tarafından
Evet 16 ay arayla :)
İkinciye hamileyken konuşmuştuk senle diye hatırlıyorum da :) doğdular da büyüdüler de.
(4,040 puan) tarafından
Evet çok şükür biraz sıkıntılı zamanlar geçirdim hepsi geçti :) o ara buraya ugrayamadim şimdi düzen oturdu hatirluyorum senle konuştuğumuzu :)
-Reklam-
0 oy
(4,068 puan) tarafından

Kızm 1 Yaşında TV açık ama zen reklamı dışnda dönp bakmz :)

0 oy
(3,681 puan) tarafından
18 aylık sadece yemek yerken izliyor gerisi hep açık tv bakmaz 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
2.5 yaşında ve 14 aylıklar. Hiç izletmedim. Bi yere gidince de ilgilerini çekmiyor farkediyorum bakmıyorlar çok şükür. 
0 oy
tarafından
1 yaşında tv izlemez ama yemek yedirirken telefonda kukuli açıyorm başka türlü yemiyo
0 oy
(316 puan) tarafından
Evimizde TV yok çok şükür almadık kitap okuyorum bazen hikâye anlatırım 6 aylık daha 
0 oy
tarafından
Benim oglan yemeginide sakinlesmesinide tv karsisinda yapardi kurtaricim tvydi benim yalan soyleyemem kismadimda hic reklamlarla iki tabak yemek yedirdigimi bilirim suan 14yasinda 
(25,224 puan) tarafından
Önörmöyörlörrrrr
tarafından
Selo alim covid oldu sarilamiyom ogluma ya :(
(25,224 puan) tarafından
Anaa nasıl oldu lan
tarafından
Sinifindaki iki cocuktan birinin ailesi covidliyken okula yollamis cocugu meger ondada varmis biride kendi covidliymis test verip cikmadan gelmis sonrada teker teker dokuldu bebeler
0 oy
(213 puan) tarafından
4.5 aylık oğlum var kucağımda dururkn bile bakıyor yönünü değişiyorum kafasını çeviriyor yine bakıyor kucağımda gezdirirken de bakıyor ben istemiyorum ama bakmasını  çok yaramaz kucağımdan inmiyor tuvalete bile gidemiyorum her türlü bakıyor yani en sonunda uğraşmadim daha fazla  bazen oyun halisina koyuyorum tuvalete faln gidiyorum yemek yapmaya çizgi film açıyorum izliyor reklam girince de çığlık atıyor reklamı atlayınca da duruyor geri izliyor :))
0 oy
tarafından
20 aylık kızım reklemler dışında jiç bakmaz 
0 oy
(2,266 puan) tarafından
2.5 yaşındaki kızım gün içinde istedikce ara ara açıyorum 9 aylık kızımda onunla beraber bakıyor ama sadece trt çocuk ve cocomelon ingilizce açıyorum  hatta cocomelonun ingilizce şarkılarını kızım az çok öğrendi hep mırıldanıyor
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Oğlum 6 aylık TV yi hayatımızdan çıkardık.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
20 aylık gün içinde rafadan tayfa Heidi falan izliyo gidip gelip oyun oynarken

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 324 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 481 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 129 göst.