0 oy
351 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (3,770 puan) tarafından

Yarın bikini bölgesi ve yarım bacak epilasyon a gidicm geçen gittiğim de bikini b. Çok acıdı bu sefer biraz zor dayandım ağrı kesici krem önerdi yapalım mı diye 200tlye bende istemedim kendim eczaneden alabliormym alan kullanan varmı? Fiyatı nekdr oluor?? Ve bir sorun olmaz dimi kullanmm da 

7 Cevaplar

0 oy
(3,770 puan) tarafından

En İyi Cevap

Yaa ciddn neden bana özellikle postlrma doğru düzgün yorum glmior herşeyi bilmek zorunda dglz demeyi kesin lütfen binlerce kişi var ia bilir sordklrmla ilgili birşey bir yorumu vardır 

Ama her zaman ki gibi ne zaman birşey sorsam yanlız brkiorsnz eyw..

tarafından
Aşkım ben baktım ama epilasyona hiç gitmediğim için anlamıyorum aman boşver nasılsın kuzum ☺❤
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Hiç bilgim yok canım bilen çıkar
0 oy
tarafından
Soğutucu sprey al dediler aldım sıktılar orda üzerine lazerin soğutucuyu açıkça soğuk yanığı olmustum.1 hafta ayrık gezdim ve simsiyah oldu rengi 

En iyisi buz lazer sıfır ağrı ve böyle riske gerek yok 
(3,770 puan) tarafından
Benim lazerm soğuk üflüyor ama sicakda soğuk üflemese dayanamazdm ama ağrı kesici krem mantıklı dglmi yani
tarafından
Ben kas gevşetici ilaç içiyordum canım
(3,770 puan) tarafından
Ben icemm cnm o ilaç bana yasak maalesef
0 oy
tarafından
Küpe hızma falan delinirken bir sprey varya. Hani deldirmeden hemen önce sıkılan. Ondan kullanabilirsin. Adını bilmiyorum ama netten bakmak lazm
0 oy
(394 puan) tarafından
Ben hamilikten önce emla krem kullanıyordum ama pahalıydi sonra eczaneci emlaya yakın krem verdi adını unuttum kendim alıyordum özel yerimi eldivenle kullanmadan 1 saat önce sür %90 uyuşuyor
0 oy
(49 puan) tarafından
Canim hic kullanmadım bilmiyorum
0 oy
(38 puan) tarafından
Ben lazere giderken emla diye uyusturucu krem önerdiler bi arastrn isterseniz etkili diye okumustm eczanalerde vardi yanlis hatirlamiyosam  ben kullanmadm gerek gormedigm icin 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 205 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
0 oy
1 cevap 31 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,794 puan) tarafından soruldu

377,344 soru

11,292,370 cevap

34,711 kullanıcı

...