0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (497 puan) tarafından
Akıntım var beyaz şekilde bide hafif kaşıntı şişlik de var ayda 2 3 sefer mutlaka oluyo neden oluyor hiçbir fikrim yok temizliğe önem veriyorum taharet alırım kuruturum iç çamaşırımı hergun değişir hafta da 1 gün sirkeli suyla taharet alırım eşimde aynı şekilde zaten çok titiz biridir ilişkide de mutlaka temizliğine dikkat eder neden oluyor böyle başka ne sebebi olabilir koydeyiz hala kadın doğuma gidemedim adet gecikmesi için bu konuyu da danışcam ama belki içinizde fikri olan vardır sizin sayenizde adet oldum zaten önerdiğiniz Bi ilacla kesin hamilelik olmadığını öğrenince hemen aldım kullandım ilaç bitti oldum teşekkürler şimdiden fikirleriniz için 

5 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Canım akintin olması iyi benimde vardı doktor iyi bişey demişti

Onun önüne maalesef gecemezsin 

Bol bol su iç 
(497 puan) tarafından
Çok içiyorum hatta kanım yüksek çıkmıştı bol su içmekten
-Reklam-
0 oy
(601 puan) tarafından
Böyle olduğunuzda iştahsizlik ve bulanti oluyor mu çok geçmiş olsun 
(497 puan) tarafından
İştahsızlık oluyor
0 oy
tarafından
Sırkelı suyla taharet neden asıdık  brısey oranın ph degerını bozar ki o bölgeye çok yıkamamak lazım kendı temzılıgını yapan bır sıvı uretıuor zaten 
(497 puan) tarafından
iyi geliyor diye yıkıyorum
0 oy
tarafından
Ya benimde kürtajdan sonra mantar oldu ama Allah'tan bidaha olmadı ben krem kullandım birde lavabodan çıktığımda temizlikten sonra falan saç kurutma makinesiyle kuruttum nemli kalmaması gerekiyor bide çamaşırlarınızı ütuleyip giyin eczanedende mantar kremi alabilirsiniz
(497 puan) tarafından
Kurutuyorum peceteyle ama yetmiyor sanırım ütülerim canım zaten normalde de off ya
tarafından
Peceteyle olmaz canım kurutma makinesi içi nemli kalıyor bende böyle bir post paylaşmıştım gebelik sayfasından orda biri dedi sağolsun doktor demiş hemen geçti benim
(497 puan) tarafından
Deniyim canim
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Antibiyotik hap travazol krem fitil verdi bana doktor ekstra burda biri yazmıştı geçenlerde defne yaprağını kaynatıp suya döküp oturma banyosu yapılıyor faydası oluyormuş bende deniycem 
(497 puan) tarafından
Deniyim canım sağol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
9 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (787 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 277 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,467 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 335 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semos (346 puan) tarafından soruldu