0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (276 puan) tarafından
Yarın randevum var 34 haftalığım doktor bebeğin ne zaman doğacağını tarihini söyler mi eşim ona göre bilet alacak doğum anında yanımda olmak istiyor acaba öğrenme şansım var mı yarın 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla doktor tahmini birşey diyor ama bebiş ona uyar mı orası var 
(276 puan) tarafından
Tahmini dese Bile olur en azından dediği tarihten bir kaç gün önce gelir devlet hastanesine gidicem ama derler dimi
tarafından
Devlet bilmiyorum canım gitmedim hiç ama söyler heralde diye düşünüyorum
(276 puan) tarafından
İnşallah söylerler
-Reklam-
0 oy
(119,341 puan) tarafından
bana 14 subat drdi dr 7 subatta dogurdum 34 haftadan asla net bisi diyemex belki 42 de dogar allah bilir
(276 puan) tarafından
Sağ salim gelsin de artık yapacak bişey yok doğumdan bir kaç gün sonra gelsin eşimde ne yapayım
0 oy
tarafından
Yok öyle bişey. Ne zaman doğacağını hele ki bu haftada söyleyemez. Ki o bile tam olarak bilemez ki. Bebek ne zaman isterse. Çok riskli bilet işi
(276 puan) tarafından
Ne yapayım bari bebek doğsun sonra gelsin ne yapayım off ya keşke evimde kalsaydım
0 oy
tarafından
Zaten tahmini doğum tarihini en baştan beri söylüyorlar canım senin bilmen lazım onu 
(276 puan) tarafından
2 hafta önce sordum belli olmqz bebek ne zaman gelmek isterse dedi tersledi deli kadın
tarafından
Tahmini doğum tarihini sende hesaplayabilirain canım yaz nete öğren son adet tarihinin ilk gününü yaz hesapla
(276 puan) tarafından
Hesaba göre 47 gün ama hani belli olmaz kesin o tarihe göre geliyor ya
tarafından
Kesin olarak kimse bilemez canım benim tahmini tarihim 29 mayıstı 18inde doğdu kızım sen 38. Hafta bitmeden git nereye gideceksen
(276 puan) tarafından
Benim de içine hep 38.hafta da doğacak gibi bir his var çoğunluk hep 38 de doğuruyor
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Kızım 20 subatta doğdu tahmini doğum tarihi 13 marttı canım bebek ne zaman isterse o zaman geliyo :)) şimdi oğluma hamileym 1 subatta doğum gösteriyo bakalım ne zaman olacak
(276 puan) tarafından
Sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah
(1,045 puan) tarafından
Amin canım hepimiz sağlıklı sıhatli alalm insallah
(276 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(122 puan) tarafından
Aynı şeyi bende yaşıyorum canım benim kontrolüm de 34. Haftada eşim askerde o da doğuma gelmek istiyor bizde acaba tahmini bişey söyler mi ki diye düşünüyoruz eğer söylerse bana yazar mısın benim daha 2 hafta var kontrolüme çok merak ediyorum bende
(276 puan) tarafından
Vallahi aynı durum benim eşim asker degil ama oda doğumda yanımda olmak istiyor o yüzden tarih verseler ne güzel olurdu bilgi alabilirsem söylerim mutlaka :)
(122 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım inşallah tarih verirler
(276 puan) tarafından
Tarih vermediler bi sorun yok normal doğumu bekle bebek ne zaman gelmek isterse gelir tarih belli olmaz asla dedi 36.haftada duruma göre nst bağlayıp anca bakabilirlermiş ayy zaman geçmez şimdi
(122 puan) tarafından
İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın canım
(276 puan) tarafından
Amin inşallah hepimiz kazasız belasız sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi:)
0 oy
tarafından
Sezaryen mi xanım genelde 38 de almıyorlar mı
(276 puan) tarafından
İnşallah normal istiyorum ama bebek pozisyonu ne durumda sezaruan mı olmam lazım falan hiç bilmiyorum
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Sezeryan olacaksan tarih verir onu da smdi değil ama 36 haftalikken verir tabi erken doğum riskin yoksa ama normal doğum yapacaksan bebiş ne zamam isterse gelir :)
(276 puan) tarafından
Normal olacak Allahın izniyle öylemi demek ki doğuma tek giricem eşimde doğum dan sonra gelsin ne yapayım
0 oy
tarafından
Hiç belli olmaz kuzu anlık bişey olur doğuma alınırsn , doktor tam tarih söylemez ortalama tarih söyler 
(276 puan) tarafından
O zaman eşim 40 haftaya göre ayarlasın kendini yapacak bişey yok tek gircem doğuma
0 oy
(2,508 puan) tarafından
Yok hiç belli olmaz normal doğumsa. Nişan geldi diyelim günü çok yaklaşmış demek olur, anca öyle. 
(276 puan) tarafından
Beklemekten başka çarem yok yani yaa çok sabırsızım çok heycanlıyım zaman geçmiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
9 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Sukufe& (7,026 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
17 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fairy.han (5,558 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı

...