0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (469 puan) tarafından
Kızlar iki çocuğum var kızım 3 bucuk yasında oğlum 1 bucuk yasında ama ikiside çok sinirli sürekli ağlayan kendini yerlere atıyorlar 3 bucuk yasında ki kızım çok güzel bir sekılde tuvaletini öğrenmişti şimdi küçük tuvaletini altına yapıyor bilmiyor gibi altına yapıyor ondan sonra söylüyor ve bez falanda bağlatmıyor kanepe herşey tuvaletini yaptı ne  yapacağımı şaşırdım oğlum desen oda herşeye ağlıyor doru düzgün bir şekilde uyumuyor ağlarken kendini atıyor ne yapmalıyım evde 3 kişiyiz ve inanın daha fazlasıda var ama 3 kişi 2 çocugu sakinleştiremiyoruz o kadar yorgun uykusuzumki psikiyatrise falan götürmelimiyim bana yardım ederseniz çok sevinirim 

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
1. Anne sinirli ve gerginse bu çocuklarına yansır ve çocuklarda sinirli olur . 

2. Yaşları çok yakın ve 3 yaşındaki çocuktan büyüklük bekliyorsunuz . Daha oda bebek sayılır yasta .

3. 3 kişi bakıyorsanız muhtemelen kural sıkıntısı yaşıyorsunuz.  Ben evde tekim mesela iki kızıma ben bakıyorum sadece benim kurallarım geçerli evde 

Tavsiyem bol bol oyun oynayın tv tablet çok vermeyin.  3 yaşındaki çocukla diğeri uyurken özel vakit geçirin 
-Reklam-
0 oy
(935 puan) tarafından
En faydalı bilgiyi sana psikiyatri uzmanı verir canm 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 280 göst.
0 oy
2 cevap 143 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Karars8z (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 548 göst.