+1 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Sukurler olsun mutlu bır evlılıgım var ama bazen bekar hallerımı ozluyorum ev cocuk temızlık sorumluluk agır geliyor ve en cok delıler gıbı alısverıw yapmayı ozledım esımın ısınde skıntısı  var biraz sıkısıgız 1 senedir boype nedense en cok onu ozledım 

49 Cevaplar

+1 oy
(8,860 puan) tarafından
Sadece görüntümü özlüyorum. Fotoğraflara bakıyorum. Nasıl bu hale geldim diyorum :D
(1,253 puan) tarafından
Hahahaha bende 53 kilo iken 73lere çıkmak
(1,045 puan) tarafından
Ayy aynen ya tek onu özlüyorum zaten :D
(2,385 puan) tarafından
Ben evlendiğim kilodayım ama yüzümü yıkayamıyorum bazen. Paçalarımda çocuk. Yüzümü özene bezene yıkamayı özledim:D
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Bekarlıkta hangi halıyı kullanıyodm die düşünen ben :) hahaha şaka şaka 

Özlüyorm kız özlenmezmi 

(436 puan) tarafından
Asghsassd yemin ederim başlığı ilk okuduğumda bende ne halısı dedim :D
tarafından
Yalnız değilim o zmn :) hahahah
+1 oy
(792 puan) tarafından
Her anın güzelliği vardır. O zaman da memnundum hayatımdan şimdi de çok şükür:) Rabbim cümlemizin hanesine Huzur, mutluluk bereket bolluk ihsan eylesin inşaAllah
0 oy
tarafından
Nedense hiç aklıma bile gelmiyor izlemiyorum canim 
0 oy
(7,276 puan) tarafından
Bende özledim vallha ah ah :/ bı sorumluluğun yok oh vala
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Halımi neden özleyeyim ki dedim başlığı okurken afagaga

Cok özlüyorum sayılmaz değişen bir sey olmadi cunku rahatim yine.
tarafından
Ayneb ya halıları hatırlamaya calış tım :D
(1,950 puan) tarafından
Hahahahaha :D
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benimde evliliğim elhamdülillah çok güzel çok şükür ama ben özlemiyorum fazla yaa annemi cok cok özlüyorum ailemi falan işte :/ama Allahtan cok yakınız hep gidip geliyorum 
0 oy
tarafından
9 sene çocuk olmadı şimdi çocuksuz nasıldı o bile gelmiyor aklıma. Böyle mutsuz olursun ama üzme kendini hayat işte bazen olur bazen olmaz. Şükür etmek en güzeli 
0 oy
tarafından
Halı diye anladım :D uyku çökmüş yorgunluk da olunca canım ben bekarkende sorumlulugum vardı şimdi ev aynı ama özledigim bir sey yok çok şükür şimdi evladımda var Her şey da güzel bizimse maddi sikintilarimiz var ama şuan Her sey o kadar arttiki normal yanu yinede şükür diyoruz 
0 oy
tarafından
Bekarkende rahattim evlendim daha rahat oldum aşik olduğum adamla evlendim gecmisimi bekarligimi ozlemem icin bi sebeb yok cok şükür :)
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Ben de bazı zamanlar özlüyorum doğrusu
0 oy
tarafından
Anneemleri özlüyorum sadece 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla özledim rahatça sürekli dışarıdaydim iki gün evde kalsam söylenmeye basliyodum şimdi iki gün üst üste bir yere çıksam eşim söyleniyo zaten anca evin etrafindayim bide annemlere özgürlük güzel biseydi 
0 oy
(12,968 puan) tarafından
Gezdigim zamanları evet ama iyi ki olmuş diyorum doydum artık çok aklıma bile gelmiyor 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Ben annemi cok özlüyorum 
0 oy
tarafından

Yanii özlemiyorum desem yalan olur. Cok sukur bende evliligimde cok sansliyim melek gibi bir eşim var. Ara ara maddi sıkıntilarimiz oluyo bizimde baba evinde cok rahattim cok sukur babamin durumu çok iyi daha halada bize yardim ederler evimin yarisindan coğunu onlar dizdi ayrica evimi de babam aldi :) özluyorum yani cok arkadasim vardi surekli gezerdim eğlenirdim bide 18 yasinda kacarak evlendim suan 19 yasindayim disarda benim yasitlarimi universiteye giderken gezerken gorunce icim hafif buruklasiyo. Ama cok sukur ki rabbime eşim çokkkk iyi hic sıkmaz bunaltmaz beni sadece maddi yonden dedigim gibi ara ara sorunlarimiz oluyor 9 aylik birde oğlumuz var bide huysuz ki anlatamam valla bazen evden kendimi disari atip fink fink gezesim geliyo :D

0 oy
tarafından

Hiç özlemiyorum valla ohh ne güzel evlendim rahat oldum catlada patla pakizeee<3:D

0 oy
(448 puan) tarafından
Hayir evliyken ayni hayat yasiyorum
0 oy
tarafından
Valla ben cok özlüyom keşke donebilsem her anımın kıymetini bilirdim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oğlumsuz hiçbir anımı özlemiyorum :) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 81 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 332 göst.
19 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 314 göst.
10 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,489 puan) tarafından soruldu

379,114 soru

11,348,409 cevap

34,813 kullanıcı

...