0 oy
970 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Eşim başka şehirde ben başka şehirdeyim şuan.. doğumuma 1 ay var ve ikiz hamileyim. Bugün arkadaşlarıyla dışarı çıkacakmis tamam dedim. Sonra bana sakın beni zırt pırt arayıp rahatsız etme ben müsait olursam ararım seni bunun için tartışma benimle telefonu kökten kapatırım dedi. Yemek yiyeceksiniz sonuçta 2-3 saat dışarda kalırsın dedim.. 12-1 i bulur ne zaman kalkarlarsa dedi. Sen evlisin ve eşin hamile bu kadar mı umursamaz bı insan oldun sen dedim. Herkes evli dedi ama düzgün insan değiller ve tek tartışmamız 2 haftadırlı bu. Asla ben aramasam aramıyor sormuyor. Neyse ben eşinim merak edersem ararım dedim. Sen bana güvenmiyor musun dedi yanındakilere güvenmiyorum dedim. Asıl hamileler rahatça herşeyi yapabilir dedi ben şok oldum ne demek bu..???? Sonra sövdü saydı ağzına geleni söyledi ve telefonu kapattı. Ve asla eşim böyle biri değildi. Sürekli görüntülü arar merak ederdi dk başı arasin demiyorum 1-2 saatte bir halimi sorsun yeterdi.. artık çok ağrıma gidiyor kaldıramıyorum. Ailesine defalarca söyledim hiç bir çözüm olmadı napacagimi şaşırdım. Ben ağladıkça çocuklarım etkileniyor :( ne yapacağımı şaşırdım Allah rızası için akıl verin ya 

27 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Aramıyorsa sende arama ya poposunu kaldırmayın şu erkeklerin allah aşkına merak etsin sende arama arasın bakma bak o zaman nasi götü tutuşuyo
(58 puan) tarafından
Artık zaten umrumda değil sözlerinden sonra
(58 puan) tarafından
Konuşmak istemiyorum diyorum kestirip atıyorum
-Reklam-
+2 oy
(2,775 puan) tarafından
Hamileler her seyi yapabilir ne demek ya insan karısına nasıl bunu der buna takıldım ben
(58 puan) tarafından
Zaten en çok da o zoruma gitti ya
0 oy
(299 puan) tarafından
Cnm üstüne düşme yapan her türlü yapar ama bir hatası olursa kabul etme keşke başka şehire gitmeseydin 
(58 puan) tarafından
Gerçekten bazı durumlar olmasa gelmezdim ama öyle gerekti yaparsa yapsın sorun şu ki seni hiç tanımamısım demesi küfür hakaret etmesi
(299 puan) tarafından
Hakaretini söylemiyorum bile çok terbiyesizlik yapmış insan eşine bunu nasıl söyler  onun çocuğunu tasiyosun karninda tepkiside çok saçma geldi bana şüphelendimm
(58 puan) tarafından
Aynen öyle dalga geçer gibi gülüp etmesi insanı kuskulandiriyor
(299 puan) tarafından
Takip et hesabı felan varsa
(58 puan) tarafından
Var da o kadar kırıldım ki bakmak bile istemiyorum artık
0 oy
(27,175 puan) tarafından

Sakin ol.stres yapma .

Kendi haline birak üstüne gitme kaçan kovalanır.
Çocuklarını düşün
(58 puan) tarafından
Öyle yapacağım umrumda bile değil artık
0 oy
(49 puan) tarafından
Kiyamam kuzum yaa bu anlattığın benim kocam bildiğin oda öyle ama hiç arayan biri olmadı hep ben arıyorum 2 çocuğumuz var benimkide şehir dışında aramasam aramaz yani bu çocuklar napti nasil diye sormaz ayni halt iste ama yani asıl hamileler yapar ne demek kusura bakmasın ne ima ediyor kişi kendinden bilir işi ne alaka sinir oldum şuan susma bu adama bende şuan delil bekliyorum bulduğum an birakcam
(58 puan) tarafından
Her lafı telefonda söylüyor kimseye kendimi ispat edememem için zaten ama yanına birakmicam burnundan getirecem Rabbim ahimizi yerde bırakmaz oysaki ben eşinden razı olmak istiyorum hep :(
(49 puan) tarafından
Aynen oyle Rabbım biliyor kuzum
(392 puan) tarafından
Cnm telefon konuşmasını kaydeden uygulamalar var yükle birini. Kaydet dinlet ailesine nasıl tutuşuyo bak
0 oy
(808 puan) tarafından
Bence açma telefonlarını bir kacgun senden haber alamasin
(58 puan) tarafından
Öyle yapacağım aradı sonra defalarca napiyorsun falan dedi dalga geçer gibi bende açmadım yazmadım görüşürüz senle demiş dalga geçer gibi
(808 puan) tarafından
İyi yapmışsın madem öyle işte böyle
(58 puan) tarafından
Aynen öyle ne hali varsa görsün
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Ya arama diyo srn aramak icin israr ediyosun birak arama elbet bi *** yemesi varsa cikar niye bujdr kucumsuyosun kendini
(58 puan) tarafından
Aptallık bende işte
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Tlfnunu kapat bak bakim elmi yaman bey mi 
(58 puan) tarafından
Ulaşamaz zaten artık zor bana
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Birincisi niye uzaktasiniz ikincisi de 1 2 saatte bir aramak çok sık degilmi bı Sabah bı akşam konissaniz yeter bence .

Erkek çok bunaltilmaya gelemez. Ve söylediği soze soylecek bişey bulamadım Allah akıl versin
(58 puan) tarafından
Doğum için onun mesleği yüzünden yanımda olamayacakti eve gelemiyordu ailemin ve ailesi burda diye memlekete geldim.. normalde yanındayken asla bu kadar ilgi beklemiyorum ama anne evide olsa insan kocasını özlüyor rahat edemiyorum ister istemez ve inanılmaz ağrılarım oluyor nasılsın demesini bekliyorum hepsi bu ama fazla şey bekliyorum galiba
tarafından
Cansucum keşke evinden gelmese idin aile büyüklerinden biri gelip yanında kalsa idi . Senin yokluğunda ipleri iyice silinmiş şekilde.geziuorm rahatlığa alışmış belli ki .
Evinde olsa idin oda eve gelecekti o arkadaş ortamı ile.takilmayacakti..
Söyledi sözler hoş değil.iste kendini savunma.taktigi yapmis. Bence kayinvaliden ile evine dön. Anasida az kulağını buksun
0 oy
(118,484 puan) tarafından
boyle tepki verdine gore bi suphelendim ben
tarafından
Kız onu geçte ben bitlendim kız be yapım akıl ver bana
anaam nasi bitlendin paranit al eczameden
tarafından
Kız iki elti min kızı anasınıfına gidiyor onlara bulaştı eltilerede bulaştı anlicagin ailecek Bitkendik şampuan sirke mayonez ne yapsak geçmiyor
abboo gecmis olsun yaa bilemedimki sampuanda ise yaramadiysa
tarafından
Korkuyorum çocukkarima buluşacak hele kızımın saçı çok gür ona bulaşsa yandık biz
0 oy
tarafından
O aramıyorsa sende arama demekki çok arıyorsun rahatsız olmuş bu kadar kontrolcü olma canım bırak kendi haline biraz 
(58 puan) tarafından
2-3 saatte bı naptın işin nasıl yemek yedin mi ben yokum diye merak ediyorum etmemem lazımmış
0 oy
tarafından
Çok fazla üstüne mi düştün acaba ters tepmiş olabilir, kendi haline bırak ilgine özlem duysun
(58 puan) tarafından
Bıraktım ne hali varsa görsün zaten bu saatten sonra
0 oy
tarafından
Canım yanında değilsin sonuçta bırak takılsin arkadaşlarıyla ne olacakki ha bi araya geldiğinizde bir hatasını gördüğünde sorarsin hesabını böyle yaparak onu değerli biseymis gibi gosteriyorsun ona 
(58 puan) tarafından
Arkadaşları sağlam ayak değil o yüzden işte napim en korktuğum şey insanın başına da korktuğu şey gelirmiş sinirim bozuldu ama artık inan yapsa da umrumda değil
tarafından
Yapan her türlü yapar canm bugün bi yakınimla konuştum kız diyo eşim yatakta bile kaşla göz arasi yapıyor yapacağını o yüzden sıkma canını sabret inşallah korktuğun sey başına gelmez
(58 puan) tarafından
Zaten Rabbim çıkarır mazlumun ahı yerde kalmaz
tarafından
Aynn öyle cnm
0 oy
tarafından
Valla cnmmesim dışarı çıktığında bende araamam hatta der neden aramadın diye..gelirken bisiy lazimmi diye arar bir .cnku arkadaş cevresinde erkeklerin gururu vardır .karın mi cagiriyo falan filan muhabbetleri...o duruma düşsün istemem..hesap soracaksamda eve gelince sorarım valla bir guzl telefonda ne desem ne yapsam boş cnku.yaoacak olan her şekilde yapar. Ayrıca kocan çok şey söylemek istiyorum da dilim varıyo..bir adam pardon adam gibi olan karısına bunu yakistirmaz bile .bir insan eğer karısına bunu takistiriyosa aynı yatağa girmesin bir zahmet..grursuz umarım hatasını anlar bir önce.akli.basina gelir
(58 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(48,086 puan) tarafından
Bi haltlar yiyecekte bastan pazarlik yapıyor gibi aramani istemiyo arkadas cevresinden kurtulur umarım
(58 puan) tarafından
İnşallah umarım
0 oy
tarafından
O soyledıgı laf varya yenılır yutulur degıl ınsanın ıcıne oturur ne kadar ayıp ne kadar kahpece bir laf esıne demek yakışır mı, ne oldu da huyu suyu degıstı arkadaşları mı etkıledı acaba 
(58 puan) tarafından
Zaten o lafı kaldıramıyorum yoksa hemen normale dönerdim.. bilmiyorum neyden kimden etkilendi Allah'a havale ettim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Birak ne hali varsa görsün ona ilgi gosterme aksini davran bak o zaman nasil o seni arayıp durcak
(58 puan) tarafından
Öyle yapacağım aramasa da olur artık
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bundan sonra arasanda ulasamazsin sen keyfine bak der telefonu komple kapatirdim ondan sonra nasil tutuşuyorlar valla essek gibi ariyor aramayan adam bile
(58 puan) tarafından
Aramasa da olur ya artık çok da önemli değil
0 oy
(701 puan) tarafından
Benden sana tek tavsiye eşini Allah'a havale et asla arama asla naparsa yapsın sakın kendini üzme sürekli arama. Ona da şunu söyle benim rızam olmayan Allah'ın rızası olmayan bir iş yaparsan Allah seni kahru perişan etsin felç ol yataklara duş inşallah de ah et ona Korkut bak bakalım sonra nasıl rahatliyosun. Ben Allah'a havale ettim Rabbime öyle güveniyorum öyle güveniyorum ki O öyle bir haddini bildirir ki haddini aşana aklın hayalin şaşar . Sen Rabbine güven bu sözümü dinle..
(58 puan) tarafından
Zaten ben güzel günler beklerken bana olmayacak imada bulunurken hep diyorum bı yanlısı olursa eve kendi değil cenazesi gelsin en azından ***** yerine koyamaz. Vah tuh derim geçerim. Kimsenin ahi kimsede kalmaz..
(701 puan) tarafından
Amin amin aminnnn senin gibi bir kadına böyle ima etmiş ya Allah onu pişman etsin Allah ona oyle bir ders versin ki ... Ayaklarına kapansın af dilesin inşallah
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Akıl verecek bisey yok adam resmen senin o halde onu aldatabikeceginj vurgulamış boyle adami arayip da egosunu yukseltlme
(58 puan) tarafından
Umrumda değil ki ne diye arayım artık  gözümün önünde aldatsa o lafından sonra dönüp niye demem bile Allah'a havale ettim .
(1,569 puan) tarafından
Uzme kendini en güzeli Allaha havale etmek

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,137 göst.
0 oy
13 cevap 934 göst.
0 oy
7 cevap 702 göst.
13 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,717 göst.