+1 oy
50,663 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (27 puan) tarafından
Arkadaşlar dilan polat rasping yaptıranlar var mı aranızda? Basenlerimden rahatsızım, baya egzersiz yaptım ama bir türlü faydalı olmadı. En sonunda rasping yaptırmaya karar verdim. Elbette fiyatlar uygun oursa. Bölgesel zayıflama seansları ne kadar? Faydasını gören oldu mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

7 Cevaplar

0 oy
(15 puan) tarafından
Raspingi ilk defa duydum canım. Bence sağlıklı zayıflamayı tercih et.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dilan polat nerde hangi sehir. Bu aralar burda dilan polat diye post açılıyor 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
5 para etmez orası  giden memnun klamanayan  tek basina cozum değil canim diyet spor cihaza girdimi belli zaman snr yine oluyor surekli yaktirman lazim yağları
0 oy
(487 puan) tarafından

Bir kaç sene oluyor gittim canım eltimle beraber gitmiştik hatta.hicbir faydasını görmedik ikimizde :ermm: her gittiğinde o kadar yoğun oluyor ki hep farklı kişilerle seansa giriyorsun birinin ölçüsü birini tutmuyor sonunda top sende kalıyor dikkat etmemissin..iç bazen basen vs dikkat edebilsen ve ettiğin kadarıyla gidecek birşey olsa zaten sana niye gelelim.yani biz memnun kalmadık ama şimdiki işlem ve cihazlarını bilemem bazen öyle paylaşımlar yapitorki biz inanmıyoruz ama ise yarayanda vardır elbet..

0 oy
tarafından
Ben yaptiririm canı. Atasehir  şubesinde.  

Yalan verdiğin para çöp. 

Resmi çekiyorlar sonra rasping işlem.sonrasi o resmi az uzaklaştıiuorlar fark var diye aynada o farkı görmüyorsun.  

Cihazdan bastırma kaynaklı.sislik.odem oluyor.diyorlar  nedense o ödem.hali geçmii:))) 

Ama rasping birde iğneli olani vardi ben onu kabul etmedim. Belki zayıflamaya etkilidir bilmim çok..

Çok güvenmeyin insanların parası ile.zengin oluyorlar. İğne atsan yere düşmez ama 1 resme kanıp.giden 3 seans sonrası.gitmiyor. birde her gitmeden eleman değişmiş oluor her gitmeden yeni.baslayan sizin uzerinizde  tecrübe ediyor 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım bunla ilgili çok Instagram'da çok haber çıktı onların paylaştığı görsellerin shop olduğu bende istiyordum vazgeçtim
0 oy
(448 puan) tarafından
Basenleriniz için sağlam.diyet yapmanız lazım..

Ve tabikide spor ah en zor giden yer bence ;)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 390 göst.
11 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 29,160 göst.
3 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde elma3322 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 422 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 4,865 göst.

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...