0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (141 puan) tarafından
kizlar smdi hastaneden ciktm calisamaz raparu almayi unuttum 33 +6 bindim arktk dolmusa nasl yapcam blmiyorm ozle hastane verir mi bu raporu

3 Cevaplar

0 oy
(5,557 puan) tarafından
Hiç bilgim yok ama devlet hastanesinden alsan daha iyi bence 
(141 puan) tarafından
kuzu iste cktm haataneden hastanede uzak evde kizim beni bekliyo 3 yasnda donemedim yol ustunde ozel hastane veya aile hekimi verirmi merk ettm
(5,557 puan) tarafından
Hayır canım öyle önemli bir şeyi vereceğini sanmam
(141 puan) tarafından
of ya sansa bak peki muhasebeye daha sonra versem sorun olur mu acaba yani 10 gun sonra bidahaki randevumda
(5,557 puan) tarafından
Ancak sorman lazım kuzum
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Saglik ocagi Vermez muayne olduğun hastaneye tekrar gidip alman gerekiyor çalıştığın kurumda büyük ihtimal özelden alsan da kabul etmez
(1,154 puan) tarafından
1 haftalık rapor ayrı iş göremez raporu ayrı doğum iznine çıkmak için
tarafından
Tamam canm ben kendimden ornek verdim 32 haftadan sonra ozel ya da devlet fark etmez kabul etmek zorundalar
(1,154 puan) tarafından
Normalde edilmesi lazım haklisin ama kabul etmiyor çoğu yer anlaşmayla yada parayla alınabilir diyor yani iliğini kemiğini kurutmak için uğraşıyor
tarafından
Dogrudur canm ben hic denk gelmedim yani yasal olarak hakki oldugu icin neresi olursa olsun kabul ederler o sorumlulugu almamak icin
(1,154 puan) tarafından
Ederler ama uzatırlar işte devletten alınca sıfır sıkıntı
0 oy
tarafından
Hangi kurumdasin ? Ne kadar rapor alacaksin
(141 puan) tarafından
bi tanidigimizin tekstil firqmasindaym canm tanidigm oldugu icin suan ztn gitmiyorum musade ediyolar dogum izni raporu
tarafından
Ben iki gebelikte de özelden aldım farketmiyor o rapor
(141 puan) tarafından
hallettim canm sagolun cevaplar icin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esilaemin (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
21 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mks (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu

379,220 soru

11,351,753 cevap

34,822 kullanıcı

...