0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (192 puan) tarafından
36.haftadadan beri 2 cm açıklık var 38 oldum her hafta çağarıyo muayne ediyor kaldı 2 cmde olmak istemiyorum ben ne ağrım ne sancım var doktor yapmak zorunda mı bilmiyorum ilk gebeliğim 

9 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Devlete mi gidiyorsun?. Özel de 35. Haftaya kadar alltan bakılması hiç. 36da doğum yaptığım gün mecbur bakıldı.  Sezeryandı 
(192 puan) tarafından
Özele gidiyom devlete hiç gitmedim
(4,889 puan) tarafından
Bakılmaz diye biliyorum ama normal doğumsa bilemicem
(192 puan) tarafından
Normal diyor ama yapamıcam muayeneye bile dayanamıyorum
-Reklam-
0 oy
(599 puan) tarafından
Bem sadce dogum sirasinda bak ti once hic olmadi 
(192 puan) tarafından
Ne güzel ya sıkıldım artık çok zorlanıyorum yaptırırken
(599 puan) tarafından
Eee yani dogum sirasinda bile bir kac kez bakiyorlar nasil aciyor neden o kadar sk bakiyorlar acaba
(192 puan) tarafından
Normal yapamıcam zaten bu muayeneden sonra düşünmüyorum
(599 puan) tarafından
En iyisi normal ama hakkında hayirlisi
0 oy
(119,342 puan) tarafından
pazartediden persembeye madar hergun oldum persbe gece sancilanip.dohurdum.dr bisiden suphelenirse sık yapiyo bebegin esinde kireclenme varmis bana demedi hergun muayene edip digumu baslattiydi
(192 puan) tarafından
Öyle birşey yok habire bekle gelir diyor her hafta ama hiç bir doğum belirttim yok benim boşu boşuna muayne ediyor
varsada sana soylememis olabilir
(192 puan) tarafından
Ama başlamıyor nst de hiç sancım yok böle bişey varsa tehlikeye atmaması lazım değil mi
bilemem vardirbdr bi bildigi
0 oy
tarafından
Sancin varsa maalesef her gittiginde kontrol eder. Etmesini istemiyorsan kontrole geç git. Ben öyle yapardım
(192 puan) tarafından
Hiç sancım yok malesef çok iyiyim hiç doğurcak gibi değilim boşuna yapıyor
tarafından
O zaman gitme canım niye her hafta gidiyorsun ara ver
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Açılman varmış mecbur bakar bazıları sancıyı hissetmeden doğum başlıyor nasıl anlayacak ki bakmadan bebek geliyor mu gelmiyor mu
(4,089 puan) tarafından
Açılması varmış 2 cm normalde bakmazlar her hafta
tarafından
O zaman bakmaması lazım nst baksın daha mantıklı
(192 puan) tarafından
Nst de hiç sancım yok dümdüz
(4,089 puan) tarafından
İşte bazı kadınlar sancı hissetmiyor ama açıklığı artıyor gittikçe doğumun başlayıp başlamadığını bebeğin kanalda olup olmadığını nstyle anlayamaz sen git birden doğumun başlar bebek kanalda kalır bilmezsin arkadaşın hiç sancısı yoktu az bi ağrısı oldu diye gitti 7 cm açıklığı çıktı hemen suni verip doğurttular sancı bebeğin doğması için şart canım
tarafından
Doğru diyorsun ben doğumhane de hiç sancısı olmayıp doğuran gördüm ama benim sancım vardı bu kişiden kişiye değişir
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben ilk gebeliğimde 36 haftadan doğuma kadar her hafta oldum. Çünkü sürekli artıyordu açılmam. 39 da da doğdu oğlum zaten 
0 oy
tarafından
Özele gittiğim halde bana bakıyordu 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sadece 1 kere baktı oda doğum olduğu gün 
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Bana bı tek doğumda yaptılar devletti benim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 108 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

380,134 soru

11,379,831 cevap

34,869 kullanıcı

...