0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (5,367 puan) tarafından
Kızlar eşim iki gun önce eve gelınce öksüryordu terliyordu dün akşam boğazım yanmaya başladı öksürük var sabah tan beridir de kemikleirm eklemlerim aşırı derecede sızlıyor belime falan sankı elektrk çarpıyor başım ağrıyor halszlk var bide kızım 16 aylık çok korkuyorum bunlar korona belirtisi olabilir mi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkesde farklı ama bende aynı belirtileri yaşadim bacaklarım sırtım başım çok ağrıyordu. Çok halsizlik vardı bir test yaptırın canım
tarafından
Konuş eşinle canım çocuğunuz var onun icinde riskli belki korona değilsindir simdi domuz gribide var o da kötü ediyormuş
(5,367 puan) tarafından
Dyor iyi alşmışsn hastanelere yok blmem ne gözün hastanede dyr normlde byle değil nye byle yptı blmıyorum
tarafından
Birsey diyemiyorum korona cikarsin diye korkuyor olabilir canim
(5,367 puan) tarafından
Dyor üşütümüsşsün falan bakalım geçsemzse gderiz dedı saol cnm yardımcı oldun için
tarafından
Rica ederim cok gecmis olsun canim
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Esim test verdi pozitif gecesinde bende ateş sıtma oldu anladim korona olduğumu 5.gun test verme zorunluluğum vardi bende 9.5 aylikti oglum o da pozitif çıktı berbat bisey tat koku yok eklem ağrısı bi de göz arkalarinda müthiş bi ağrı 
(7,654 puan) tarafından
Insallah
(5,367 puan) tarafından
Çoçugun ateşi falan çıkıyormuydı cnm kızımın bugun ateşi çıktı 16 aylık ateşi 38 derce bide sen göz kapaklarım ağryor dedın yaa bugun benm göz kapaklarım nasıl ağryır kırpamıuorım sanki ağırlık var üstünde
(7,654 puan) tarafından
Bir gece 38.5 39 lara çıktı calpol verdim sabahinda gidip test vermistik atesi çıktık pedifen calpol dönüşümlü verdim 4 saat te 1
Korona grip gibi degil göz arkalarim kapaklarim aşırı ağrıdi sürekli uyumak istiyorsun uyuyamiyorsun sen bi test ver bence
(5,367 puan) tarafından
Cnm emzdryırum bşey yapmazlrki
(7,654 puan) tarafından
Bende ilac vs kullanmadim ama yine test verdik
0 oy
tarafından
İlk bacağım ağrıdı sonra belim ve başım en son koku gidince korona olduğumu anladım
(5,367 puan) tarafından
Benm ayaklarım çekiliyor belim de hele kemiklerime sanki ceyran çarpıyor başım zonklıyor yüzüm yanıyor ama koku tad alablyorım
tarafından
Koku tat zaten ağrıların son gününde gitti siz kaç gündür boylesiniz
(5,367 puan) tarafından
Bnm akşam boğazım ağrıyor du sabah kaltm bütün eklemlerim ağryor şuan kemiklerim sızlıyor sanki
0 oy
tarafından

Kemiklerim sızlıyordu kollarımı kaldıramıyordum, 2-3 gun sonra tat koku gidince tamam dedm bu kovid :D

(5,367 puan) tarafından
Bennm dün akşam başladı boğazım yanıyor felaket bugun sabahtdr baş ağrısı eklemlerim belim felaket ağryor
tarafından
Omicron olabilir canm boğaz agrısıyla karışık belirti veriyor cunku, ama korkma kolay atlatılıyor
(5,367 puan) tarafından
Omicron nedirki
tarafından
düzenlendi
Korona biçim degiştiriyor ya farklı farklı varyantlar oluyor delta falan haberlerde gormussundur aynı kalmıyor yani virus, omicronda farklı covid çeşidi
(5,367 puan) tarafından
He anladım cnm çok hastayım daha gitmedim doktra
0 oy
tarafından
İlk bacak ağrısı boğaz ağrısı kol agrisi
(5,367 puan) tarafından
Evet vala kolarım çok kötü özellikle belim
0 oy
(394 puan) tarafından
Boğaz ağrısı ile başladi ama çok kötü oldu sonra uyuyamıyordum konusamiyordum iki uc gün sonra şiddetli öksürük nefes alamiyordum o kadar kötüydü 
(5,367 puan) tarafından
Benm boğazım ağrısı akşam başladı bugunde sabahtan kemiklerim aşırı derecede sızlıyor ağryor çok kötüyüm
0 oy
(31 puan) tarafından
Benim aşırı terleme göğüs ağrısı hafif öksürük artik test verecegim gün vücut agrisindan kafami kaldiramadim herhalde ölüyorum dedim . Eşimin grip gibi bekirtileri vardi ama ben baya agir gibiydim sonra tamamen sesim gitti en üst seviyede baş agrisi ve bacak agrisi eklendi sonra 
(5,367 puan) tarafından
Bnm dün akşam çok yanıyordu boğazım sabaj kalktım eklemlerim sızlıyor belim hele sanki iğne batırıyor kollarım ayaklarım çekiliyor başım kulaklarım bile yanıyor çok ağrı var :( kaldıramıyorum başımı yerden eşim iki gun önce öksürme ve terleme vardı dün akşamda bnde başladı bugunde byle kemiklerim aşırı derecede sızlıyor
(31 puan) tarafından
Acil test verin bence canim üşütmüş de olabilirsiniz ama riske atmamak en iyisi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 134 göst.
5 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 184 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,570 cevap

34,871 kullanıcı