+1 oy
405 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Misafir istemiyorum kesinlikle ne demeliyim virüs çok artmis birde sezeryan olacam uğraşmak istemiyorum kimse ile

28 Cevaplar

+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Benim bi şey dememe gerek kalmadı ya annem ve kayınvalidem virüs var demişti herkese zaten sadece benim annem babam kardeşlerim eşimin anne baba kardeşleri 
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Misafir kabul edemiyorum demenin farkli bir yolu yok
0 oy
tarafından
Virüsten dolayı erteleyelim biraz diyeceksin açıkça. Çevrendekiler de mantıklı insanlarsa gelmez zaten bu durumda. 
0 oy
tarafından

Ben açık açık söyledim canım. Eşimin iş yerinden arkadaşları var. Nişanlıları ile hep görüşürdük hastalık öncesinde.

Mesaj attılar müsaitseniz gelelim diye. Bende hastalıktan dolayı kabul edemiyorum lütfen kusura bakmayın dedim. 
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Benim kızım 15 gün kuvezde kaldı kimse gelemedi çıkınca da bir hafta daha demedik çıktı diye kimse gelmesin diye sonra bir kaç kişiye eşim virüsten dolayı bebeğimiz sıkıntılı misafir alamayiz demiş :)

0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bende yeni doğum yaptım gelmek isteyenler oldu ama kibarca reddettim canım prematüre dogudugumuzu virüsün de çok fazla olduğunu söyleyerek misafir kabul edemiyorum dedim su süreçte yanlış anlaşılacak bir durum yok neticede kii yanlış anlamak isteyen de kendisi bilir bebegimin sağlığından önemli değil sonuçta 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Biraz vaka sayısı düşsün mevlüt okutursun gelmek isteyen o zaman gelsin
0 oy
tarafından
Doğumum şubatta virüs var riskli deyip misafir almıyorum diyeceğim. Bayramdan sonra mayısta almaya başlayacağım tabi virüsün gidişatına bağlı
tarafından
Kaç haftaliksin canım , gün verdimi
tarafından
35 haftalığım  22 şubat görünüyor günüm. Normal istiyorum bir aksilik olursa 38 de falan alır belki doktor
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Lama cimiye gerek yok direk bebegim cok küçük misafir kabul etmiyorum net olacaksın
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Senin ailen eşinin ailesi söylesin canım gelmek isteyenlere kızım 1.5 yaşında daha anca geliyorlar görmeye kim kırılır kim küser umrumda değil daha bağışıklığı bile oluşmamış yavrumun günahına giremem 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Şükür kimse gelmemişti 2 ay biz virüs dedik onlarda anlayışlı oldular . Birde çocuk doktoru eşim ve bana bebek virüs kaparsa kuveze koyarız dedi o zaten yetti eşim ve ben durdurduk herkesi 
0 oy
(846 puan) tarafından
Üfff bende çok düşünüyorum eşimin amcasinin gelini doğum yaptı üç gün sonra gittik hemen kaynanama bişey diyemedim yazık kadın zorla oturdu yanımızda. Ayıp yani biraz anlayışlı olmak gerek. Benimde iki ay sonra var doğum banada gelecekler biliyorum napcam bakalım 
0 oy
(45 puan) tarafından
Bende perşembe 1 aylık olacak oğlum kovidden dolayı misafir kabul etmiyorum en azından oğlum 4 .5 aylık olsun bakarız diyorum o anlık anlyorlar 1 hafta sonra yine gelecek oluyorlar resmen insanlardan soğudum strese sokuyorlar beni her konuştugunda şu gün gelelim denilmez ki bir defa red edildiysen konu kapanmıştır ama nerde telefona bakmak istemez oldum
0 oy
tarafından
Beni aradıklarında gelmeyin  hastalık var bebeğim küçük demiştim kimse de kizmamisti 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Yeterrrrr valla yeterrrrr☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(4,277 puan) tarafından
Ben anlamadım niye herkes bu kadına saldırıyor konuyu bilmiyorum gerçekten anlatirmisiniz
(15,823 puan) tarafından
Canim kaçıncı hesap ve aynı sorular millet güzelce yorum yapıyor ya anlamıyor yada dalga geciyorr bı soruyu 10 kere soruyor cevapta yok ama pardonn şimdi kendini kizdiranlara cevap veriyor
(4,277 puan) tarafından
Anladım canım değişik bi kisiymis o zaman
0 oy
(394 puan) tarafından
Gelmeyin de yani biraz kendimi toplanmam lazım bebek 4 5 aylık olsun öyle gelin dee
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kim gelecek acaba cenazede bile milleti rezil etdnn durumlarda paylaştın tabiii milleti gizleyipp yapmadiysannnn ayyy vallla komiksin ya
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Zilin ustune yazı yapistirrrr☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hastaneden çıkınca doktorlar misafir kabul etmeyin dedi deyin bence yani virüs cogaldigi icin 
0 oy
tarafından
Benim ailem Hatice misafir kabul etmiyor dedi. Hediyesi olan onlara verdi. Sadece ananem ve ablamlar geldi. İstemedim kimseyi. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 279 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.