+1 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (155 puan) tarafından
34 haftalık hamileyim kızımın kıyafetlerini bı yıkayıp hazırlayamadım hava bi yağıyor bi açıyor yağmadigi zaman rüzgar şiddetli esiyor 1 hafta güzel olsa yetecek bana korkuyorum hazırlıksız yakalanicam

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boş odaya ser oranında penceresini ac ve kapıyı kapat rutubet felanda olmaz canım. Az zamanın kalmış bir an önce yapman gerekir
(155 puan) tarafından
En son çare öyle yaparım canım sağol
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yakınında kimse yok mu Canım gidip orda yıkasan ütüyü de ev de yaparsın
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bende 34. Haftadayım maalsef hava çok yağmurlu olduğu için dışarı asamiyorum yavaş yavaş yıkadım peteklere astım geceden. Sabah a kadar kuruyordu 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Cnm petek yok kılima var yazmissin kışın zaten disari camasir serilmez hava iyi olsa bile sermem o degilde sen evde hicmi camasir yikaman esiyin kendiyin kiyafetlerini nerde kurituyon iki gun sonra cocuk olunca napcn hergun üst degiscek bebekk as oturdigun odaya yada yatak odana varsin iki gunde kurusun nemli nemli ütü bas mis gibi olurr 
(155 puan) tarafından
Canım elbette camassir yıkıyorum bu bebek yeni doğan kıyafeti biraz daha titiz davranıyorum. Diğer kıyafetleri rüzgarlı günde asıp kurutuyorum. Bebeğin kıyafetlerini halldemedim.
(1,358 puan) tarafından
Kurur cnm as biyerlere yada annene komsuya rica et
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oturduğunuz odada kurur canım kendi çamaşırlarınız nerde kuruyo
(155 puan) tarafından
Kendi camasirimi rüzgarlı günde asıyorum kuruyor yenidoğan kıyafetlerini halldemedim biraz daha titiz davranıyorum.
0 oy
(308 puan) tarafından
Boş veya dolu olmasına gerek yok daha da apırlaşmafan yıka ser diğer çamaşırlarını nasıl kurutuyorsun kış diye yıkamıyon mu aynı mantık
(155 puan) tarafından
Kendi çamaşırlarımı her türlü hallediyorum az ciselesede rüzgar esssede sıkıntı değil yenidoğan olduğu için biraz daha titiz davranıyorum.
(308 puan) tarafından
Dışarı as demedim zaten oturduğun odaya bile asabilirsin evin içine as ama 34. Haftaya gelmişsin Allah korusun erken doğum olur yada ağırlaşırsın az kalmış
0 oy
(308 puan) tarafından
Boş veya dolu olmasına gerek yok daha da apırlaşmafan yıka ser diğer çamaşırlarını nasıl kurutuyorsun kış diye yıkamıyon mu aynı mantık.. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 307 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavii (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 4,474 göst.
28 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Beyzanurrrrr (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 181 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde L5 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.