+1 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (155 puan) tarafından
34 haftalık hamileyim kızımın kıyafetlerini bı yıkayıp hazırlayamadım hava bi yağıyor bi açıyor yağmadigi zaman rüzgar şiddetli esiyor 1 hafta güzel olsa yetecek bana korkuyorum hazırlıksız yakalanicam

27 Cevaplar

+1 oy
(659 puan) tarafından
Oğlum 15aylık bu zamana kadar hiç dışarı asmadım normal demirli çamaşır kurutmalığa bile asmadım hiç kışın yazın hep peteklerin üstüne serdim kışın dogalgaz yandıgı için daha çabuk kuruyor.
(155 puan) tarafından
Canım benim evim doğalgazlı değil ki tek odamda klima var boş odam rutubet alıyor
(659 puan) tarafından
Tamam hangi odan rutubet almıyorsa yatak odası salon vs koltukların üstünede olsa ser gitsin 1günde kurumazsa 2günde kurur
(155 puan) tarafından
Uzun süre yaş kalınca bakteri olmaz mı kötü koku filan Kendi kiyafetrimizi her halükarda kurutuyorum bebek söz konusu olunca bi tık titizleniyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım yıka boş bir odana ser olmazsa yani günün geliyor 
(155 puan) tarafından
Ev doğalgazlı değil boş odam bı tane var oda rutubet alıyor çamaşır asinca daha kötü olur diye asamadim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Evin icinde kurut canım dışarı da ister istemez toz mikrop kapar
(155 puan) tarafından
Balım evim doğalgaz değil bı tane boş odam var oda rutubet alıyor çamaşır asarsam daha kötü olur
(7,654 puan) tarafından
://o zaman kötü yaa ama bebegin isi belli olmaz canim gelir bi bakarsin
(155 puan) tarafından
Aynen bende ondan korkuyorum dua ediyorum artık bı günlük de olsa hava iyi olsun
(7,654 puan) tarafından
Insallah canim benim
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Ewe içine ser canım 
(155 puan) tarafından
Boş odam bı tane var oda rutubet alıyor
0 oy
(12,938 puan) tarafından
Soğukta dışarı çamaşır sermem ben hiç eve asarım hep 
(155 puan) tarafından
Balım ev doğalgazlı değil boş bir odam var orası da rutubet alıyor
(12,938 puan) tarafından
Soba daha iyi kız bebe yokken hemen 1 saate kurur
(155 puan) tarafından
Soba da Yok :( klimalı benim ev klimada anca evi ısıtıyor
(12,938 puan) tarafından
Anaa ne diyim bilemedim şimdi
(155 puan) tarafından
İşim Zor yani :(
0 oy
(561 puan) tarafından

İlk firsatta yap valla bende oglumunkini bekletiyodum yazdı bide niye bekletiyosam 29+4 te aldilar doguma damdazlak kaldim :D

(155 puan) tarafından
Bende ondan korkuyorum işte ama evin içi müsait değil çamaşır sermeye doğalgaz Yok boş odam rutubet alıyor
(561 puan) tarafından
Valla çamaşır dan ziyade yakininda yardımcı olacak kimsen yoksa sobayla işin zor bende bir sene epilepsi hastası prematüre bebek olan oğluma baktım ama canım çıktı desem yeridir yani o kadar zorlandım ki anlatilacak gibi değil yaa inşallah hayırlısı ile sag salim dogsunda kiyafet falan hallediliyo zaten bi şekilde zamanla hepsi hallolur merak etme
0 oy
tarafından
Yıka peteklerin üzerine koy yada çamaşır kurutmalık varsa o şekilde kurutursun
(155 puan) tarafından
Ahhh keşke Petek olsa ev doğalgazlı değil ki
tarafından
Hadi ya koltukların üzerine ser bari ev ortamında çabuk kurur
(155 puan) tarafından
Klimalı oda da bigun kurutmaya çalıştım evin ısısını aldı hemde bir günde kurumadi işim Zor yani
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Evde bile kurur ki peteklerin üstüne ativer hiç olmadi
(155 puan) tarafından
Keşke Petek olsa:) ev doğalgazlı değil ki boş odam da rutubetli
0 oy
tarafından
Kız yıka ser eve kışın ben balkona hiç sermem çamaşır 
(155 puan) tarafından
Evim çamaşır sermeye müsait değil ki doğalgaz yok boş odam rutubet alıyor
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Kuzum ben eşime yıkattırdım  ☺ serdim odaya  çok zor değil aslında 
(155 puan) tarafından
Balım çamaşır sermeye boş odam yokki ev doğalgazlı değil tek odada klima var oraya da çamaşır seremem diğer boş oda rutubet alıyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Odaya ser canim 
(155 puan) tarafından
Boş bir odam var rutubet alıyor
(7,791 puan) tarafından
Canim ben yattigim odada kurutiyorum benim ev de klimali kurutmaligi getiriyom odaya eeriyom iki günde kuruyor. Bi gunde de cogu kuruyo ters düz ediyorum sonraki gün yine kuruyo hepsi yani
(155 puan) tarafından
Halledicem artık bi şekilde canım evde kurutmayi rutubet olduğu için pek istemedim yoksa sererdim bi yere kururdu.
0 oy
(119,168 puan) tarafından
yika hazirla artik bosver havayi
(155 puan) tarafından
Hava kotuyken yikayamiyorum ki kurutamiyorum
(119,168 puan) tarafından
kurur elbet yiks
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Evin sobalı ise o odada kurut.... Sandalyelerin üzerine at hemencecik kururlar ztn ...
(155 puan) tarafından
Maalesef klimalı klimada evi ancak ısıtıyor bı ara klimalı oda oda kurutmaya çalıştım hem evin sıcağını aldı hemde çamaşırlar 1 günde kurumadi
0 oy
(678 puan) tarafından
Sobalı odaya as akşamdan yika  yatacağınız zaman as sabaha kadar kurur
0 oy
(514 puan) tarafından
Hangi sehirdesin canim istanbul da kuruyor
(155 puan) tarafından
Aydın Didim cnm
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Canım önümüz kış. Bebek doğunca nasıl yıkayacaksın kıyafetleri? İlla ki eve sereceksin. Bence zaman kaybetmeden yıka
(155 puan) tarafından
Canım İlk kıyafetlerini bı halletsem gerisi kolay olacak çocuk Şubat sonuna denk gelecek Allah'ın izniyle o zamanlar havalar burada biraz ısınıyor
0 oy
tarafından
Doğal gaz degilse evin soba vardr yak sobayı camsrlga ser kurur bir kaç saat e utuler korsun nedn useniyosnz ki bn zevkle yaprim
(155 puan) tarafından
Usendigimi kim söyledi? Usensem zaten dert edip yazmam!!!
Evim doğalgaz değil. Soba da yok klima var oda odayı anca ısıtıyor. Bı kere serdim çamaşır odanın sıcağını aldı çamaşırlar yine kurumadi.
tarafından
E çocuk napcak öyle bir evde
(155 puan) tarafından
Klimanın sıcağı yeter diye düşünüyoruz bakalım inşallah da yeter
tarafından
23 derece oluyor sa yetr ama sizin için de zor olur lohusa üşür diğer taraflr soguksa hasta olursnz ev kiraysa keşke tasinsanz
(155 puan) tarafından
Ev kendi evimiz burada 2 ay soğuk oluyor bi şekilde idare ediyoruz ama benim zamanım ters zamana denk geldi halledicem bi şekilde artık
0 oy
(48,531 puan) tarafından
Oturdugun odada kurut 
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Çocuk doğduğu da nasıl.kurutacaksin 
(155 puan) tarafından
Çocuk Şubat sonuna denk gelecek Allah'ın izniyle burada o zamanlar havalar biraz daha ısınıyor şuan çok soğuk su ilk kıyafetlerini bı halletsem gerisi olacak Allah'ın izniyle
0 oy
tarafından
Soba yok doğalgaz yok camsr kurutmak bile bu kadar sıkıntı ise nasıl durcak çocuk orda
(155 puan) tarafından
Klimalı bi odam var oda odayı anca ısıtıyor çamaşır kurutmaya çalıştım bi gün odanın sıcağını aldı çamaşırlar yine kurumadi.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 307 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavii (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 4,473 göst.
28 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Beyzanurrrrr (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 175 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde L5 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 270 göst.