0 oy
716 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim hiç dışarı çıkmaz işi olmadıkça gidiyim arkadaşlarımla geziyim dolasıyım demez. Evleneli 2 sene oluyo sadecw bi kez arkadaşıyka bulusty o da 15 gun evdeydi çok sıkılmıştı. 

36 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Benimki de öyle. Aslında aile binasındayz. Ailesi yetiyor ona. :)
tarafından
İyimiş o aşağı yukarı yapar en azından
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Benim eşimde öyle yazın çok zorladim iş arkadaşlarınla çık git gez toz denize falan gidin diye ama gitmiyo bizimle vakit geçirmek gezmek daha cok hoşuma gidiyo 5 yıldır biyerde çalışıyo ordaki insanlar çok iyi zaten hepsiyle samimi değil samimi olduğu insanlarda vardiyasında 2 3 kişi bide şefleriyle müdür yardımcıları onlari da az çok tanıyorum evimize gelip gitmislikleride var o yüzden gitse de ses etmem ayda bi kere şefleriyle kahveye okeye gidiyolar onada ses etmiyorum çünkü ev kuşu oldu onunda stres atmaya sosyalleşmeye ihtiyacı var ama sagolsun bizimle daha mutlu olduğunu her zaman dile getirir :)<3 ama mahalleden bi tane bekarlığa arkadaşı kalmadı hepsini hayatından çıkarana kadar anam ağladı çünkü 1 tane işe yarar insan yoktu hepsi ipsiz sapsiz insanlardi eşim onlarla nasıl arkadaşlık yapmış hala aklım almaz ve onların arasından nasıl böyle temiz çıkmış ona da şaşırıyorum ama cok şükür ki bitanesi bile kalmadı ama isyerindekilerle heryere gidebilir gözüm hiç arkada kalmaz çünkü eşimin de anlatmasina göre hepsi evine esine çocuğuna bağlı insanlar böylelerinden zarar gelmez diye düşünüyorum 

tarafından
Ne guzel canım ben de böyle dusunuyorum Allah bozmasın :)
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Benimkinn arakadas ortamı yok çıkmaz gezmez çıkarsa benimle çıkar yada kardeşimle veya abimle
tarafından
Ailecek sevmiş seni :)
(1,785 puan) tarafından
Ailesi olmadığı için ewet benim ailemi aile olarak biliyo
tarafından
Ne kadar güzel
0 oy
(299 puan) tarafından
Benimki de yedi düvel ile barışık. Güya kendi memleketime gelin geldim. Adamın benden daha çok tanıdığı oldu burada. Adamda şeytan tüyü var. Türlü ortama girer. Her girdiği ortamda da kaç insanla tanışır 
tarafından
Benmki de sevilir arkadaş ortamında ama çağırsalar da gitmiyor hiç
(299 puan) tarafından
Ben de biraz evde olsa diye istiyorum :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Kız demekki tek benimki değilmiş asosyal.benimki de hiç çıkmaz arkadaşı falan da yok .anca benim zorumla çıkarız arada.onun dışında hep evde olmak istiyor.
tarafından
Arkadaşı var benmkinin çok da komik falandır ama ev erkegi :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kızz Allah uçak kazası vermesin ne istiyon adamdan dizinin dibinde oturuyo işte :kissing:

tarafından
Allah razı olsun ondan beb de memnunum canm
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Biz de öyleyiz. Üç yıl oldu evleneli, iki yılda öncesi var. Her şey ilk günkü gibi çok şükür 
tarafından
Maşallah canım allah bozmasın
0 oy
(385 puan) tarafından
Aynı benim eşim hatta ben derim git arkadaşlarınla gez dolaş biraz kafan dağılsın hep ev iş ev iş bunalıyosun diyorum ben sizinle mutluyum benim için sen ve evlatlarım yeter diyor. Rabbim ağzınızın tadını bozmasın kuzum. 
tarafından
Amin canım cümlemizinkini
0 oy
(848 puan) tarafından
Benimkide aynı. ama bi yandan kötü bu sefer bana sarıyor aptl
tarafından
Biz de çok konusursak bi patlak veriyor z
0 oy
tarafından

Bnm eşimde öyle evden işe işten eve gelir arkadaşı bile yok :) 

tarafından
Bebmji var da arasırlae sadece
0 oy
(114 puan) tarafından

Temmuzda 3yıl olcak evleneli hc cıkmaz :) cok nadir arkdslaryla cafeye gider aksam gelir gec olmadan aman maşallah ev kusum❤️ :) 

tarafından
Maşallah canım allah bozmasın ☺️
0 oy
(494 puan) tarafından
Kiz keske ole olsun ne var bunda kafa dengiyse anlasbiliyorsaniz yemek yapin oyunlar oynayin gezmelere gidin oh mis bnm esimde evde pek durmaz dudgu zmnda da ya uyur yada tv bakar muhabett bile etmez ben bisi sorarsam 10saat sonra cvb verr sormassam yok kendide bisy istiyecekse ole konusur oysaki bn muhabbt edelim sakalaslim fln isterim tvdekilere bile yorum yaparim ama yok bu konuda bni sinir ediyo mesela
(494 puan) tarafından
Disari cikmasini istermissin gibi anladim rabbim huzur saglik versim tum musluman kardeslerime
tarafından
Yok canım istemem o çıktıgında da içim bi tuhaf olmustu :D
(494 puan) tarafından
Alistigin icin surekli yaninda oldugundan benm esimde ilgisiz soguk bi tip 6senlik evliyiz 6senedir bole 2senedur flnda surekli disarda evde is var onun yapacagi o baskasinin isini yapar hastayim geleyimde yardimci olayim demez cocukda hasta ayrica bende hastayim diyor hasta olan adam evinde oturu yatir hasta degilsende hasta olana bi yardim et 6senedir 1kere ole kotu yatacak kadar hastaydim ozmn cocuk yokdu bide simdi hastayim kotuyum ama ayaktayim mecburi halim yok ama nabacaksin bide benden ozel ozel yemek bekler cok nankor cok
tarafından
Ay canım benim destek olmuyor bi de senden özel yemek mi bekliyor. Allah merhamet versin ona
(494 puan) tarafından
Aynn ole et yemiyorum yemedgim halde et yemekleri yapiyorum benden et topalagi istiyor ya onun bi ayari var tutturamassam diye cekiniyorum yapmadim evlenirke et yemedigimi biliyordu simdi bana yapmiyon diyor
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Benim eşimde böyledir. Çıkarsak da beraber çıkarız. Önceden arada bir arkadaşlarıyla buluşup okey oynarlardı ama pandemiden sonra onuda kestiler.
tarafından
Ne güzel en iyisi birlikte vakit gwcirmek bence bi de alıstım çıkarsa tuhaf gelir artık bana :)
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle işten eve evden işe 
tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(1,741 puan) tarafından
8 senelik evliyiz dışarı hayatı yoktur sayılı arkadaşı vardır ne yaparsak beraber hafta ici isten eve evden ise haftasonu da birlikte vakit geçiririz hep 
tarafından
8 senedir aynı düzen maşallah canım darısı bize
(1,741 puan) tarafından
Çok şükür cnm amin insallah

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 304 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 486 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (781 puan) tarafından soruldu
0 oy