0 oy
715 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim hiç dışarı çıkmaz işi olmadıkça gidiyim arkadaşlarımla geziyim dolasıyım demez. Evleneli 2 sene oluyo sadecw bi kez arkadaşıyka bulusty o da 15 gun evdeydi çok sıkılmıştı. 

36 Cevaplar

0 oy
(514 puan) tarafından
Benimki izine bile çıkamıyor valla
tarafından
Benimkinşn işi rahat 12 36 çalışıyo yıllık izni de cae 30 40 gün
-Reklam-
0 oy
(119,153 puan) tarafından

benimkide oyle :ermm: heo ders calisiyo bitsede kurtulsam

tarafından
Biter inşallah ☺️
0 oy
(192 puan) tarafından
Töbe bende gitmesin diye kavga ediyom 
tarafından
Ben de üzülüyorum bazen sonra da aman iyi böyle diyorum
0 oy
(784 puan) tarafından

Allah böyle dert versin amin 

tarafından
Dert demedim ki
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benm eşimde öyle canm çok nadr arkdşıyla buluşur genlde tatl gnleride beraber geçiriyz
tarafından
Güzel oluyor aslında ben de bütün gun evdeym bol bol vakit geciriyoruz
0 oy
tarafından
Aynı benim eşim dışarı Çıkmaz evde yedi yirmidört uyusa uzansa sıkıldım da demez evcil benim eşim. Ben beğeniyorum arkadaşlarıyla gezmediğini. Ama benimle gezsin istiyorum onda da bahane buluyor dışarıda ne işimiz var her yer virüs kaynıyor evde başbaşa vakit geçirelim karıcım der hemen
tarafından
Been de memnunum canm bazen üzülüyorum onun adına sonra da onun tercihi istese arkadaşı var diyorum
0 oy
tarafından
Çıkmazdı benden habersiz bir yere sevmezdi biz birlikte vakitl geçirjrdik nasip ya yolda gördü selam verdi arabasına bindi şuan tutuklu bence artk kimse kimseye guvenmemeli arkadaş akraba kuzen kimse yok bence herkes kendi menfaatine vede.bence evli bir erkegin çokta fazla arkadaşı olmamalı olanlarda evli olmali
tarafından
Ayy çok üzüldüm haklısın canm öyle devamlu çıksa ben de istemem bekar arkadası da yok çok sukur
0 oy
(155 puan) tarafından
Ben eşime alkol yasakladim o yüzden dışarı çıkmıyor arkadaşları alkol aldıkları için takılmıyor. Kahvehane yede kendi gitmez işi oldukça çıkar işini bitirir gelir
tarafından
Ay yok öyyle alkol sigara dahi içmez içeni de sevmez çok şükür senşnki de nefsine hakim oluyor demek ki ne güzel
(155 puan) tarafından
Baya mücadele kavga gürültü derken artık içmiyor sigarası var onada karışmıyorum saten
0 oy
(338 puan) tarafından
ayni benimki.Ya hic mi arkadasin yok halisahaya falanda mi gitmezsin diyorum ama yok gitmiyor
tarafından
Aynı aynı :) çağırıyorlar öyle maça falan git diyorum yok ben karımla çocugumla vakit gecrxem diyor
0 oy
(448 puan) tarafından
Benimkide çıkmaz bu hafta arkadaşları toplanıp gideceklerini sende Git dedim hala gitmeme düşüncesinde
tarafından
İyi kız böyle
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Benimkide ev kuşu çıkmaz kolay kolay 
tarafından
Baya varmıl ya ne güzel
0 oy
tarafından

4 senedir evliyiz hiç çıkmıyo yaa nişanlıyken halı saha maçlarına giderdi onada gitmiyo

tarafından
Maşallah evcilmiş bizimkiler
0 oy
(506 puan) tarafından
Benim eşimde hep dukkanina gidiyor hiç evde durmuyor bı yere gitmeyiz benimle de ilgilenemiyor iş olmasa bile orda duruyor evde sıkılıyorum diyor hamileyim tekim evde hep
tarafından
Ay benim enistsm de öyle bos bos otueue gidiyim karıma bi hava aldırım en azından demez
(506 puan) tarafından
1.5 yıldır evliyiz 7 aylık hamileyim evden market dışında çıkmıyorum arkadasiminda gelmesini sevmez komşu olsun da istemez benimde tek bi yere yollamaz kendi de götürmez öyle gider iş olsun olmasın oturur boş boş gezme diyince isim var mecburum masraf para der herşeyde yasak koyar :(
0 oy
(48,508 puan) tarafından
Abimle cikiyo.oda virusten 1.5 sene hic cikmadi yeni yeni basladi tekrardan arada cikiyo
tarafından
İyi kız abin iş yabancı değil :)
(48,508 puan) tarafından
Aklim kalmiyo kafam rahat ☺️
0 oy
(99 puan) tarafından
Benimkinin yüzünü gormuyom. Babasının kirathanesi var.surekli orda geciriyo zamanini
tarafından
O da kötü ya oyun mu oynuyor
(99 puan) tarafından
Evet abileriyle para üstüne değil ama eğlence olarak.hobi yapmış kendine
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Sadece yıllık izinlerde çıkar Bendegiderim.arkadaslarima
tarafından
Benimkü beni de yollamaz
0 oy
(2,913 puan) tarafından

Benim eşim. Ben geziyorum diye de laf ediyor. Gecen sen çok çıkıyorsun ben de buluşcam arkadaşlarımla dedi. Buluş dedim sen evden gidince ben de arkadaşlarımı çağırayım dedim  :D

tarafından
Benmki beni de yollamaz ya seninki iyimş :Dd
(2,913 puan) tarafından
İzin aldığım söylenemez:) saka bir yana bana pek karışmaz zaten görüştüğüm kişiler gittiğim yerler belli.  Gurbetteyiz akraba yok bi arkadaşlarım var işte
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Naftalin dökmek gerekiyor benimki de aynı model :(
tarafından
İyi ya kız niye öyle dedin
0 oy
(795 puan) tarafından
Benim eşim sabahtan akşama kadar arkadaşlarının yanında daha bu saat olmuş haylada gelmemiş 
tarafından
Daha da gelmesin der mişim :D hep mi böyle
(795 puan) tarafından
Yani %70
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kiz ayni esim :) masallah. Tatillerinde illa bizimle gecirir. Ya butun gun film izleriz yada taaa baska sehre alisverise gideriz beraber cigköfte lahmacun  felan yapariz ee bu kotu bssy mi . Ne guzel yaninda dibinde sukret . Millet bulamio kiz bulamio : Ddd
tarafından
Kız ben kötü demedm ki :D
Başka şehşr mi iyimş valla :D
(11,217 puan) tarafından
He sikayet eder gibi yazmissinda. Masallah masallah de nazar degmezsin :) He valla cok sevio araba surmeyi alisverise cikiom baska sehre goturuo.
tarafından
Yok ay yanlış anlasıldm bazen onun adına üzülüyorum ama ben memnunum o da memnun diyorum sonrq kendi kendime :D benmki tum gun araba surdugunden araba görmemek için temizleniyor bile ya evde tv izliyoruz gun boyu :D

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 304 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 486 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 275 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 191 göst.