0 oy
775 göst.
Aile kategorisinde (1,331 puan) tarafından
Kaynanam iki de bı bir araya gelince. Şunun kızı seni çok istedi de almadın. Bunu kızı peşinde çok dolandı yüzüne bakmadın. Su kız da çok iyidi almanı çok istediydim nasip olmadı. Ama gamze kizimida kızım gibi görüp çok seviyorum. İçim kaynadı die de ekler. İnadına mi der. İçinde mi kalmış anlamadım. Bu arada ben görücü usulü evliyim. Kendi geldii buldu beni de. 

38 Cevaplar

+9 oy
tarafından

Hem alttan alttan laf vurup sonra da oğlunun gözünde kötü olmamak için lafı çeviren tipik kaynana işte ;)

(4,365 puan) tarafından
Aynen valla☺️☺️
tarafından
Benimkide öyle olduğu için ne olduklarını biliyorum artık:)
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Deli mi ne bacım övüyomuu gömüyomuuu ne diyo tövbeeee
+1 oy
(134 puan) tarafından
Bu insanlar gerçekten lüzumsuz ya Sonra bizi böyle ufak tefek şeylere takıp da kendilerine düşman ediyorlar gerçekten eli boş olan yapar  bunu
(437 puan) tarafından
Ay gerçekten ya boş boş konuşurlar biz biriktirip biriktirip onlardan soğuyunca biz kötü oluruz gelmedi gitmedi aramadı surat astı oluruz
0 oy
tarafından
Aman gamzee evlenmişsin artık ne derse desin duyma...
(1,331 puan) tarafından
Bir dedi 2 dedi takmadım da ilk başta sürekli yapınca sinir oldum biraz
tarafından
Yani kendince seni övmeye çalışıyor ama oğlunuza geri koymuyor.. o yüzden ifade etme yöntemi.yanlis. o.yuzden o sohbete girdimi.sen konuyu degis vere kalk duyma.bosver
0 oy
tarafından
Esin yoken nazikce uyar rahatsz oluyorum diye 
(1,331 puan) tarafından
Kız ben bişey dedimmi nazikçe kibar bile olsa zoruna gidip sürat asiyor gidiyor eşime laf ediyir
tarafından
Boşver o zmn konususp konuşup susun eşin yanndaykn begnmiyorsan onlri alsaydn anne iki de bı soylip duruyosn sanki bn geldim kapina faln de
0 oy
tarafından
Bunları duymak hoş değil beni de çok isteyen oldu ama ben oğlunu aldım sonuç biz evliyiz bize ne ondan bundan diceksin susturacaksin
0 oy
(1,161 puan) tarafından

Yok kiskanman icin degil o biraz patavatsiz nerde nasil konuscagini bilmiyor buyuklerimiz böyle maslf her ailede var bunlardan tipki kayinbabam gbi:D

0 oy
tarafından
Görümcelerim de yapar eşimde boşver takma sen onları der önceki konuştuğu sevgilisini diyorlar hatta şöyle kız böyle kız diye benimde sinirlerim bozulur ama artık takmıyorum boşver sende bilerek yapıyordur
0 oy
(558 puan) tarafından
İçinde kaldıysa onları alaydın de 
0 oy
(135 puan) tarafından

Bunları böyle okuyunca acaba benim ters yaşıyorum benımde kayınbaba der hiç takma dönüp oğlun benı sevdi derım :P

0 oy
(2,985 puan) tarafından

Nasip işte beni de kimler istedi de varmadim de :D

0 oy
(11,216 puan) tarafından
Valla her kaynananin huyu suyu bu demek. Benim esimde evlenmem diomus. Surekli bunu diyip durdular bana. En son esime susturmicak misin yoksa ben mi verim agizlarinin payini dedim. Esimde bi gun yine konu acilinca evet buyuk konusmusum asik olunca hemen almak istiyormussun dedi : D daha da konu acilmadi. 
0 oy
(417 puan) tarafından
Aynı mevzu ailem tarafından oğluna yapılsa senin ve oğlunun hoşuna gider mi de kestir at
0 oy
tarafından
Bence ne dediğini bilmiyor. Bazılarının konuşmak için konuşuyor.
0 oy
(695 puan) tarafından
Kıskanman için yapmıyor saygıszlık yapıyor sen we eşin buna müsade etmemelisiniz
0 oy
(249 puan) tarafından
Şakayla karışık cevabını ver esin de varken beni niye istedin o zaman aklın onda kaldıysa diye lafı vur öyle bidaha demesin 
0 oy
(398 puan) tarafından

Çok sevmişse kocasına alsn :D

0 oy
(776 puan) tarafından
Kız neyini kıskanıyon nasip tabi beni görünce ki kalp çarpıntısı olmadı demek de ay anne gorecektin dili dolaştı heyecandan elini koyacak yerini şaşırdı onca kız bı ben edememiş de daha açmaz o konuyu oylebdeyince ecik kendini ov uyanık ol kiz
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Demek ki hiç biri benim yarım kadar olamuyormuş ki oğlun beni beğenmiş de sende :D

0 oy
tarafından
Sen de deki beni de kimler kimler istedi de ben istemedim sen gelip buldun beni :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 115 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
0 oy
4 cevap 88 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 194 göst.
5 Kasım 2023 Moda kategorisinde Buse0502 (10 puan) tarafından soruldu