+1 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kaynanmda kayınbabm da asla eşim evdeyken aramıyor eşimden işteyken arıyorlar torun torun diye sözde ölüyorlar ama akşam eşim evdeyken aramıyorlar daha rahat biseyler istemek için sanırım bu durum beni çileden çıkarıyor artık bilerek yapıyorlar bidep geçen gün köyden geliyoruz kaynanm diyoki sabah dediğimi unutma eşime sordum para istiyor dedi eve gelene kadar kavga ettim bende bn bunca sıkıntı içinde anasına para verecem oldu dedim onu verirsen kıyamet kopacak yok neyden verecem zaten diyo olsa verecek yani bide o gün köye gidiyoruz aksam biliyorsunuz sabah arayıp 47 dakka ne konuşuyor sunuz tlde arayıp saatkrce kapatmiyorlar 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu işte terslik var. Aslında senden gizli yapmalari lazim 
(394 puan) tarafından
Kiz bı Kere de kaynanamı aradım dedim hal hatır soruyum neyse nasılsın iyi misin iyiym vs sonra Mehmeti ara şöyle beni arasın diyo hayırdır inşallah dedim konuşmam gerekiyor bni arasın dedim çalışıyor dur dedim bekle eşimi bağladım kaynanm saniyoki ben duymuyorum onları hakkım Da konuşuyor eşim de seni duyuyor ha dedi sustu sonra karaktersz
tarafından
Keşke demeseymiş.
(326 puan) tarafından
Aaa durduk yere pisliğe bak ya
(394 puan) tarafından
Hem öyle pislik ki
-Reklam-
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Arasın yani ne olmuş bugün senin annen sende. İstese olsada vermem mi dyceksnz Allah icjn . Bence yanlış düşünüyorsun. Sende evlat sahibisin.. aynı şeyi evladın yapsa ne olur . Ha kocan ebinden senden çocuğundan azaltıp ona verirse o ayrı ama anneyle oğulun arasına girmeyin sen istedgn kdr kötü ol kaynananla. Seni ilglndrmezki onun Annesi..
(394 puan) tarafından
Eski postlarimi okursan anlarsın
(394 puan) tarafından
Çok oldu ev kirasını vermek yerine götürüp onlara verdiği bizzim De kapımza dayandığı ev sahibinin evim de yiyecek içecek yokken çok oldu gidip evine biseyler aldgmz ben evimde yemek ypck bise bulamazken
(4,977 puan) tarafından
Diyorum ya sizinkisarsa evinde bişey yokken verirse haksizdr ama senin ohtycn oldgu halde veriyorsa sıkıntı yinede Allah gönlünüze göre versin rabbim içinizi ferahlatsn
0 oy
(700 puan) tarafından
Bende boyle seylere **** oluyorum benim esimde isteyken konusyo bide calisiyorum diyor ben konustugumuz da iki dk hemen calisiyorum ama istedigi zmn konusabiliyor tabii konusabilir ailesi sonucta ama niye yanimda degil kadin annesi ile ozel konusabilir ama erkek ne bilim okadar zmn ee ister istemez iskilleniyor insan acaba ne konustular diye neden bu kadar merak ediyorsam bende bunu anlamadim;))
(394 puan) tarafından
Çok şükür beni anlayan biri
(700 puan) tarafından
Ee ama oyle cnm yani ne bu kadar benim yanimda konusamadigin demi aklm bulaniyor niye.gunah alaymki
0 oy
tarafından
Bunu içine atıp sorup duracağına kaynanana sorsana .. anne oğlun evdeyken aramiyorsuniz hiç aranızda bişey mi oldu de 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 713 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Rozelin9 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 319 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 458 göst.
20 Kasım 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 723 göst.