218 göst.
tarafından
Kuzular İSMEK kurslarına giden var mı?hangisine gitsem ilerde mesleğe döndurebilecegim bı bölüm istiyroum... tezhip,Hüsnü hat ..bu gjbi şeylere hep hevesim vardı ..ama bu aralar MasterChef izleye izleye yemeğe pastaya falan da ilgim arttı.elim çok lezzetlidir.hele hele pilavı 30 yıllık ev hanımlarina taş çıkartacak şekilde yaparım:)bilmediğim çok yemek de var tabi ama ugrassam herşeyi yaparım diye düşünüyorum:)aşçılık veya pastaciliga gitsem mi canlar:)..giden var mı nasıl geçiyor?

4 Cevaplar

0 oy
(8,188 puan) tarafından
Ascılıkta çok para var kuzummm.. bizde gıda muhendislerinden daha çok kazanını ascilar.. kesinlikle yemek diyorum kuzum hiç bir zaman biticek bi sektör hem git öğren tarifleri banada ver bende yapıyım:)
tarafından
Kız çok bolum var aşçı çırağı ,butik pastacılık ,osmanli saray mutfağı..hangisine yazilsam.ben karar verene kadar dolmazsa tabi:(aslında yıllardır bı yer açmak istiyoruz ama her yerde var zaten diye bı turlu adım atamadık ...çok isterdim valla yorucu ama eğlenceli mutfak:) MasterChef programına baktıkça daha da sevdim mutfağı.:)
(8,188 puan) tarafından
:)) kuzum stresli ama iyi de para var catering okadar kar getirmiyor ama lokanta güzel kar getiriyo bence bi şeye yogunlasirsan o konuda ilerlersen herşey olur neden olmasın ki baskalari da açsa herkes nasibini yicek sonuç ta... esnaf lokantası en mantıklısı sanırım kuzum az işçi çalışıyor diye öyle bisi düşünebilirsin yada ev yemekleri falan :)
(7,164 puan) tarafından
Ben olsam osmanlı saray mutfağına giderdim otantik tatlar şimdi çok rövanşta
0 oy
(88 puan) tarafından
Çocuk gelişim bölümleri var orada aldığın belgeyle lise mezunu olsan bile bazı yerlerde görev alabiliyorsun
0 oy
tarafından
düzenlendi

attım :)bana hiç benzemeyen:)

tarafından
Sende çok güzelsin buranın en güzel hatunu sensin bence:)digerleri güzelim diye foto atıyorlar ama 10 kilo makyajla :)makyajsız atın bakalım diyesim geliyo :)
(1,240 puan) tarafından
Demi ya kimse oldugu gibi atmıyor gercekten. Makyajsız filtre kullanmadan :)
tarafından
Aynen canım :)makyajsız kız yok ki şuan zaten sokağa cikiyom 15 yaşındaki kızlar 30 yaşındaki kadinlar gibi makyaj yapiyo.gobek açık popo meydan da .Allah sonumuzu hayr etsin .oğluma aciyorum valla
(1,240 puan) tarafından
Yaa hiç sorma hiç haya kalmamış Vala.
tarafından
Aynen canım Allah yardımcımız olsun
0 oy
(8,575 puan) tarafından
Ev tekstili dikiş nakış olabilir işleme olabilir 

İlgili bir soru bulunamadı

123,886 soru

3,105,377 cevap

9,541 kullanıcı
...