+1 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından
Kızlar siz kırk gün olunca yıkamak için kırk tane taş vs koydunuz mu ben ablamla yıkadım ablamın çocuğu da küçük olduğu için taş falan yapmadık hiç suya okuduk yıkadık çocuğu

8 Cevaplar

+1 oy
(448 puan) tarafından
Tuzlamadinizmi kiz bebegi 
tarafından
Modern anlayisin bu mu ☺ tamam asko sen cocuklarini tuzla benimkiler balık degil o yuzden ben gerekli gormuyorum☺☺
(448 puan) tarafından
Havvanur muhatabım sen değilsin post sahibi sen yapma :)
tarafından
Verecek cevabı olmayinca muhatabım degilsin yazarlar☺ anlıyorum seni canm sen de beni ilerde anlarsin belki yıllar sonra falan ☺☺
(448 puan) tarafından
Havvanir sen benim tırnağım olamazsın:) yanlış kişiye satasiyorsun
tarafından
Yavrum git once egonu törpüle sonra benim olamayacagim tirnagini torpulersin ☺☺ yanlis bildigin seyi bi de hayret ederek sorman yok mu hahahah bebegi tuzlamadiniz mi diye soruyosn ya tuzlamayinca ne oluyo ay pardon kokuyodu di mi ☺bebegini tuzlayan bi kadin herhalde benimle ayni frekansta degildir asko senin tirnagin olmak gibi bi derdim yok zaten sana tavsiyem Rabbimin verdigi beyni biraz kullanmayi dene kulaktan dolma sozlerle el kadar yavrularin gunahina girmeyin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızım 40 günlükken hastanedeydi eve gelince de hastanede yediği antibiyotikten dolayı karın ağrısı çekiyordu huzursuzdu annemlerde diyordu ki kızın 40ini çıkartmadik ondan ağlıyor :D konuyla alakasız ama hala o günlerimi hatırlayınca sinirlerim bozuluyor yani illa 40 taş su gül filan olacak diye bişey yok 
0 oy
tarafından
40 cikarmak diye biseyin dinimizde yeri yok sadece gelenek görenek diye surduruyolar. Ben normal nasil yikiyosam oyle yikadm taş falan koymadm
0 oy
(985 puan) tarafından
Onu bunu bırak bence sen tertemiz gusül abdestini al bebeğide yıkadıgın suya kısa süreler okuyup üfle o suyla yıka.  
0 oy
tarafından
Kuzu bebeğimi güzelce bismillah çektim yıkadm sonrada kendim yıkandm abdestimş alıp
0 oy
tarafından
Eski adetler gereksiz geliyor bana. 2 bebegimde de yapmadım. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Cabim ben normal duş aldirdim zatrn hurafe onlar. 
0 oy
(4,389 puan) tarafından
40 taşı ben sizden duyuyorum. ne annem ne kayinvalidem den öyle birşey duymadım =)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 483 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 438 göst.
23 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 835 göst.