0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Bizim kapiyi silen kadın geldiğinde bas bas zile bastığı için içerden zili kapatmıştım kaynanamda gelmiş aşağıdan zile basmış kaç kere açan olmayınca gitmiş telefonuda evde bırakmış heralde eve gidince aradı geldim kaç kere bastım açmadın falan dedi bende dedim zil çalmadı söylemedim ona içerden zili kapattığımi tamam neyse dedi sizce ayıplı oldu

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Telefonunu yanina alsin belki evde yoksun niye cat kapi geliyo
(467 puan) tarafından
Her zaman evdeyim bide kar yağıyor evdeyim diye gelmiş oğlum hasta bakmak için of ya eşimize aradım dedim ayıp mı oldu sence yok yok hiç ayıp olurmu dedi sinirlenir gibi
tarafından
Of ne ayip olacak ya haber verseymis o da o zaman insanlik hali yani ne var tlf yaninda tasisin o zaman evde dursun diye yok o telefon
-Reklam-
0 oy
tarafından
Habersiz gelmeseymş kötü olmuş senlk bisi yok 
(467 puan) tarafından
Evi yakın iki sokak ötede ama kar yağıyor yinede kapıdan dönsün istemezdim
tarafından
Bilerek eve almıcak halin yok ya canım ne yapabilirdin ki sen
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Haber vereymiş askom bosver
0 oy
(11,221 puan) tarafından
Bence çok düşünme canım ne olursa olsun haber verip gelmeli zaten evde olduğunu biliyor ama müsait olup olmadığını bilmiyor
(426 puan) tarafından
Benimki de Cat kapı gelir 5 yıl olacak evleneli bir kere haber verdiğini görmedim.
(11,221 puan) tarafından
Benim de ablamın öyle bide kayinbabsi geliyor kendi başına habersiz ogrenemediler 9 yıldır o yüzden onların yaptıkları ayıp bizim kapiyi açmamamiz değil
0 oy
tarafından
bence ayip olmuştur yaa kadin kapıya kadar gelmis beklemis o kadar sen zil çalmadı diyince yalancı  durumda hissetmistir kendisini bence tekrar ara durumy anlat 
0 oy
tarafından
Haber vermeden neden geliyor ki,kim olursa olsun hiç sevmem habersiz geleni.
0 oy
tarafından
Olur canım öyle şeyler insanlık hali niye ayıp olsun 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Cok iyi olmus bdaha gelmeden aramayi denesin.insansin ya allah muhafaza belki insan icine cikmissindir evde deglsindir
0 oy
tarafından
Olur böyle şeyler bilerek yapmadın sonucta
0 oy
(487 puan) tarafından
Yani tam aciklsan bence anlayışlı olurdu.bu şekilde her zaman çalan zil şimdimi çalmadı diye düşünür alınır bencede.izah etsen anlardı belki canım.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 298 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Suzanne34 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gamzee6666 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.