0 oy
235 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (268 puan) tarafından
Yarın ucusum var yollar kapalı nasıl qidebilirim havalimanına

11 Cevaplar

+1 oy
(15,833 puan) tarafından
Yollar kapali ise nasıl gideceğini biz nasıl söyleyelim canım. 
(239 puan) tarafından
Allah uyulini versin kiz
(1,777 puan) tarafından
Yakın mesafe ise köyden çıkana kadar yürüyecek mecbur bu geldi aklıma
(268 puan) tarafından
Ay canm iyiki cevap verdin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belediyeyi ara açsınlar yolu 
tarafından
:D hemen açarlar
0 oy
tarafından
Allah'ım tabiki hastalık ya da acil bi durum olduğunda çok zor ama hayatımda hiç yollar kapanma derecesine gelene kadar yoğun kar yağışı görmedim hayatımda çok imreniyorum ya 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Açılın ben geliyorum yolları açmaya:()
(7,654 puan) tarafından
Yollar kapali havalimanina nasıl giderim demis bu bir insanlik görevidir imkanim olsa uçağı oraya indirttrdim
(7,036 puan) tarafından
İndirmekte lafmi eve bile sokarsiniz siz :D
(7,654 puan) tarafından
Reca ederim sende az degilsin Sihirlimom olmak da kolay olmasa gerek
(7,036 puan) tarafından
Tabi sihirlimom um kız 23 aylık bebem var bide 9 aylık bebem var birde 3 aylık iğne ile binde biri başarıp hamile kaldım 32 haftalikta hamileyim ve ben bu şekilde evi silip süpürüp temizleyip bide gece 3 kadar kocama hizmet ediyorum ben sihirli değilimdir neyim sen de Canan Karatay hocam sen de
(7,654 puan) tarafından
Hastane de 21 yasinda bi kizla tanıştım  3. Ye hamile kiz daha erken degil mi dedim 3 aylik iğne ile kalmış şok olmustum sende kazazedesin desene...
Sihirli ve sinirlimom helal olsun benim cesaretim yok yaşın daha küçüktür iyi cesaret
0 oy
(12,915 puan) tarafından
Uçuş nasıl iptal olmadı peki bu durumda
(1,777 puan) tarafından
Kara yoluyla gitmiyor ki kuzum uçakla gidiyor köyden çıksa problem yok uçağa binince gider
(268 puan) tarafından
İste köyden nasıl cıkabilirm hani servisler oluyorya onlar alıyormu acaba
(12,915 puan) tarafından
Yok kız normalde kötü hava şartında iptal oluyor ya ondan dedim.
Vardır servis canım bı arayıp gorusmen lazım ya da nete bak hangi güzergahlardn geçiyor servis
0 oy
tarafından

Nasıl nasıl nasilllllllll:ermm:

0 oy
tarafından
Ben geçen gittim havaalanına sıraya girdim ucusa 1 saat vardı 2 bebe ile geri döndüm iptal oldu. Bakalım bu hafta deneyeceğim. Sen nerdesin hangi şehir hangi ilçe köy... 
(268 puan) tarafından
Malatya dayım ankara qidicem
tarafından
Bence ertele sen bu uçuşu zor yani yada bir jandarmayı ara mecburiyetin varsa yol gösterirler
(1,777 puan) tarafından
Bende Bingöldeyim yollar çok karlı gerçekten, annemler arabayla gelmeyi düşünüyor yarın yollar nasıl bilmiyorum merkez malatya Elazığ, Bingöl üssünün
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Köyden biraz yürüsen dicem de olur mu ki
(268 puan) tarafından
3 yasında oqlum ve hamileyim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
hamile oldugun icin bence jandarmadan yardim istesen hayir demezler .bi dene aciliyetin oldugunu falan söyle
0 oy
(119,067 puan) tarafından
yorumsuz              
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Uçarak gidebilirsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 516 göst.
5 Temmuz 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde ~♡Büşra ❤Ahmed♡~ (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
2 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde ozlem4141 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
30 Aralık 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
15 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Simay Beytullah (1,381 puan) tarafından soruldu

377,875 soru

11,310,265 cevap

34,744 kullanıcı

...