0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (86 puan) tarafından
Elimden geldiğince ilk aldığımda yıkıyorum kaynatıyorum sonrasında durulayıp kuruluyordum Ona rağmen Bebeğimin kakasında amip çıktı Siz nasıl hijyen sağlıyorsunuz merak ettim

3 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kac aylik canim. Benimki daha 4.5 aylik anca benim elune verdiklerime ulassbilio. Bende onlar yikar kurutur oyle veririm
(86 puan) tarafından
Benimki de mesela dönemiyor ama ilgisini çeken şeylere uzana biliyor 4 aylık oldu
(11,217 puan) tarafından
Hehehe benimkide anca sirt ustu cok sklp bunaldysa aglayo sinirlendiyse zorla bir donus alio o kdr. :)
(86 puan) tarafından
Vallahi tanıdığım iki tane bebek de üç buçuk aylıkken döndüler O yüzden bu konuda endişeleniyorum ama her bebeğin gelişimi farklı diye kendimi rahatlatmaya çalışıyorum belli hareketleri Deneye deneye yapmayan bebekler Yaptıkları zaman tam yapıyorlarmış
(11,217 puan) tarafından
Her cocuk ayni dgl. Valla gec olsun guc olmassin sagligi yerinde olsunda o bulur donmeninde oturmanunda yolunu illaki :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen heryeri temizlesende yikayip paklasanda bu sipalar mikrop kapacak bisi buluyo mutlaka 
(86 puan) tarafından
Kakasında amip çıkmış işte enfeksiyon Düzeldi şimdi de ama bu çıktı
0 oy
(920 puan) tarafından
Şikayetiniz neydi acaba böyle bir teşhis kondu? 
(86 puan) tarafından
Kakası mukuslu uydu ve noktacık şeklinde kan gördüm ben besin alerjisi zannettim fakat ailede besin alerjisi olmadığı için gaita tahlili istedi kakada enfeksiyon ve gizli kan çıktı Bir hafta antibiyotik kullandık Dün tekrardan kaka verdik Bugün de amip çıktı enfeksiyon düzelmiş
(86 puan) tarafından
Kakasında da mukus hala devam ediyor
(920 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Gerçekten dikkatli bir doktorunuz varmış kimsenin aklına gelmezdi herhalde, sorunuzun cevabına gelince ben sadece dezenfektan sıkıyorum ilk aldığım bir şeye

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 474 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 266 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 281 göst.