0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Selamün aleyküm arkadaşlar yarın oğlumun sınavı var onun için bu akşam okunacak Yasin veya fetih suresi Okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun 

Okuyacak olan arkadaşlar Aziziye ibtidai grubunun tahriri muvaffakiyeti niyetine okuyacak 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yaaa ibdita demek cânım benim okurum tâbi inşaAllâh geçer emsile bina maksud avamil ilahi âhir tüm ilmi kitapları okuyup efendi olur inşaAllâh
tarafından
Amin amin ecmain canım rabbim senden razı olsun   ❤️

Sende  okumussun  yazdıklarından anladığım kadarıyla sabahtan beri içim içime sığmıyor elim geleni yapmaya çalışıyorum :)
tarafından
MaşaAllâh rabbim muvaffak eylesin ❤️ senin gibi benim de annem ben okurken çok sevinirdi onu hatirlattin şimdi bana
tarafından
Amin amin ecmaiin  rabbim razı olsun senden canım ❤️ annelerin en çok istediği evlatlarını vatanına ve dinine yakışır bir şekilde yetiştirmek  annen bu görevini gayet güzel başarmış darısı benim başıma ☺️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ne sınavı var başarılar diliyorum
tarafından
Allah razı olsun canım  yurtta canım kuran üzere sınav olacak
0 oy
tarafından
Ben her akşam bir tane yasin okuyorum kardeşim asker ona ve aileme niyet edip. Duama oglunu da kararım başarılar diliyorum 
tarafından
Sağolasın canım rabbim senden razı olsun ❤️
tarafından
Hepimizden inşallah canim sende Duana kardeşimi katarsan sevinirim sınırda asker sağ salim gelsin
tarafından
Rabbim kardeşini tüm sevdiklerine sağ salim kavustursun ..Aminnn ❤️
tarafından
Amiiiiinn canımm
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben o dediklerini bilmiyorum malesef. Simdiden başarılar diliyorum,emeğinin karşılığını alır inşallah.
tarafından
Amin ecmain  canım Allah CC razı olsun senden duanda yeter. ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 91 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
12 cevap 289 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde SarEsleMom (12,513 puan) tarafından soruldu