0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim daha 12 günlük son 3 gündür gazı oluyor ve her geçen gün giderek artıyor bugün mecburen gaz damlası verdim bacaklarına ve sırtına masaj yapıyorum patik giydiriyorum kendim rezene içiyorum daha napabilirim kızlar ayrıca bu gaz damlaları bağımlılık yapıyor mu vermeyi kestiğim zaman bebeğimde tembellik olur mu bir de sancı olduğu zaman mı vermeliyim yoksa düzenli mi vermeliyim ayrıca bebeğim için bu tür ilaçlar iyi midir daha çok küçük değil mi :( o kdr kötüyüm ki o her krize girdiğinde ben de ağlıyorum çok yoruldum artık ilk bebeğim

5 Cevaplar

0 oy
(319 puan) tarafından
Bende coj kullandim sorun olmadi bizde. Havku ısıtıp karnina koyuyordum yuz ustu yatiriyordum iyi oluyordu..
tarafından
Yüz üstü uyutuyor muydunuz yoksa uyanıkken mi yüz üstü koyuyordunuz bir de hangi damlayı kullandınız siz fayda ediyor muydu
(319 puan) tarafından
Yüz üstü uyuyordu uyanikken de oyle koyuyordum oynuyordu kendince ilk zamanlar dikkatli bi sekilde yuzustu uyutun bence SAB SIMPLEX, ZINCO , BIO GAIA en iyileri.
Ben bir de humanaa still tea cayi kullandim cok iyiydi
(3,205 puan) tarafından
Sizin bebeğiniz çok küçük  sadece masaj anında yüzüstü  yatırın  o şekilde bırakıp yanından ayrılmayın
(319 puan) tarafından
Evet bir de daha cok kucuk olurmu bilmiyorum ama bi cay kasigi kimyonu yarim su bardagiyla kaynatip sogutup bi iki kasik bile verseniz iyi geliyor. Ben bir aylikken bile vermistim
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rezene için daha küçük canm benim kızımın karnı gaz ile dolmuştu hastaydı tüm gaz ilaçlarını denedim sadece metsil fayda etti buradan metsil kullananların yarısından olumlu cevap aldım 20 dk içinde etki ediyor
tarafından
Ayy iyi o zmn bu arada rezeneyi bn içiyorum bebek değil
tarafından
Haaa k.bakma canım 2 buçuk aydan sonra rezene verebilirsin dedi ebe ben sürekli çörek otu rezene kaynatıp verdim oda fayda ediyor aklında bulunsun
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim sağolun
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Canım  gaz damlaları kullanabilirsin mutlaka öncelikle doktoruna görün ondan sonra başla ilaçlara, biz de gaz için gittik bize de damla verdi ve her damla her çocuğa iyi gelmez 1 taneyi kullan 1 hafta bekle iyi gelmezse diğerini  alırsın  dedi.

Dikkat etmen gereken besinler bakliyat,  süt ve süt ürünleri, yumurta, kuruyemiş falan dedi. Günde yarım çay kaşığı zeytinyağı  sütünle karıştır icir dedi. Faydasını gördük bu arada bize iyi gelen ilaç "metsil"

Zeytinyağı ile masaj yapabilirsin
tarafından
0 oy
tarafından

Pek fayda gormedim Ama diğerlerine nazaran nurse harveys ve biogaia birlikte kullanılması iyi. 

Bi zararı yok. Ama en iyi ilaç zaman.3. Ay bitince rahatlarsın. Bebegim 4. Ayında yeni yeni rahatladı çok  şükür. 
tarafından
İnşallah biter 3.ayda ona da razıyım
tarafından
Bitmesede azalır insallah
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sab simplex saati saatine dakikası dakikasına verirsen fayda görürsün
tarafından

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
2 cevap 38 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
9 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu

381,742 soru

11,428,405 cevap

34,988 kullanıcı

...