0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
2016 yılında uyurken nefes alamadığım için ve ağzım açık uyuduğum için KBB doktoruna gittim oda bana burnunda kemik ve etten dolayı nefes alamadığımi söyledi ve beni ameliyat etti. Ameliyattan sonra yine aynı şikayetlerim oldu ama doktor bişey yok dedi gün içerisinde burnumdan nefes alabiliyorum ama gece uyurken nefes alamıyorum tikaniyorum yetmiyor ağzım açık uyuyorum bu sefer de sabah uyandığımda ağzımda iğrenç bir tad kan ve balgam oluyor çok affedersiniz diş temizliğine dikkat ediyorum en az 2 kere fırçalıyorum günde ama yine aynı fırçalarken de diş etlerim ayrı kanıyor tabi şimdi netten baktım faranjit diyor lütfen bilgiisi olan yazabilir mi artık kendimden midem bulanıyor hem ağzım açık hem kan hem balgam oluyor veya hangi bölüme gitmeliyim bilgisi olan var mı :( :( :(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben de et ve kemikten dolayı ameliyat oldum geçen sene ama yine de düzelmedi tekrar gittim doktor burun etin yine büyümüş dedi lazerle yaktı burun etini ama yine olmadı mecbur tekrar ameliyat dedi gün bekliyorum tekrar ameliyat olcam senin de et büyümüş olabilir KBB ye tekrar git 
(506 puan) tarafından
Yasa öyle bişey olabilir mi şuan Hamileyim ama bakmazlar demi herhangi bi işlem veya ilaç uygulanmaz diye biliyorum anca doğumdan sonra gitmeyim
tarafından
ilaç falan olmaz ama muayene edip ne var diye söylerler sana et varsa et baloncuk olabilir kemik olabilir yine alerjik bişi de olabilir
(506 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Boğazını surekli nemli tutman gerekiyor. Özellikle kışın daha çok artar şikayetin bana doktorum tantum verde  diye bir sprey ilaç vermisti uyanınca bir fısla anında rahatliyordum
(506 puan) tarafından
Gün içerisinde nemli tutuyorum sürmeli su falan içiyorum gece ağzım açık yatınca kuruyor balgam oluyor sanirim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 98 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde uyukgurbet4758 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
4 cevap 151 göst.

378,959 soru

11,343,464 cevap