0 oy
969 göst.
Diğer kategorisinde (701 puan) tarafından
Hanımlar kusuruma bakmayın günlerdir uyuyamıyorum vajinal kaşıntı mantara yakalandım. bugün kadın doğuma gittim kontrol etmeden fitil krem verdi eve geldim. Size soracağım soruyu bir sonraki kontrolde doktoruma da sorucam ama mutsuzum uyuyamıyorum çok utandım moralim bozuk herkesten özür diliyorum.

Kizlar cinsel ilişki esnasında akan sıvılarım söylemesi ayıp bana göre hemen hemen ara ara iki yıldır, eşime göre de ilk günden beri bildiğin soğan kokusu ya . Ama mide bulandıran tarzda keskin değil ama onu animsatiyor. Nolur kızmayın ya bu koku herkeste mi böyledir bunu merak ettim.

Doktora sorucam bunu sormak aklıma hiç gelmedi kimseye.. taki eşim bundan rahatsız olduğunu dile getirene kadar. Kizlar bir daha ilişki girmiycem o dercede utanıyorum çok moralim bozuk:(((  vajina mantarı üç gündür var . Ama normalde evlendikten sonra iki defa daha geçirdim bunu bu üçüncü.. sadece bugüne özel bir koku değil normal gündelik hayatta

17 Cevaplar

0 oy
(53 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yaaa bu konular insanin özgüvenini kiriyor sen utanma elinde olan bisi degil sonuçta arastir bi belki fitil falan kullanirsan geçer esinden bulasmista olabilir sana ikiniz gidin doktora hic uzulme ankarada yaşıyorsan zahide küçük var mukemmel bi doktor ona git bence yada instagramdan takip et soru cevap yapiyor bazen oradan sor
(701 puan) tarafından
:(((( çok teşekkür ederim güzel yorumun için ben İst dayim onu da takip ederim . Herşey olabilir nerden geldi bu illet bilmiyom valla bakalım inşallah düzelir
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Mantardan ziyade baska rahatsizligin var mi canim? Enfeksiyon kuruluk vs ya da jiletle aliyosan o da koku yapiyomus 
(701 puan) tarafından
Canım koku dışta yok akintida yok..  meni de var oral veya elle veya cinsel organla uyarıldığında ortaya çıkıyor koku farkediliyo direk
tarafından
Mantardan kaynakli mi ki acaba
(701 puan) tarafından
Belki de ama sürekli böyle bu sürekli mantar olmuyorum bu üçüncü oluşum fitil kullanıyorum bir hafta boyunca bir ay da ilişki girmiyorum buna rağmen bu geçmiyor olamaz. O yüzden acaba herkesin mi böyle kokar düşüncesi geldi bana
tarafından
Altta arkadas sirkeli su demis onu deneyebilirsin doktora gittiginde mutlaka bunu konus cunku koku normal degil canm
(701 puan) tarafından
Evet ya sağolsun. Bugün sirkeli suda oturdum iyi geldi baya . Konuscam konuscam mutlaka inşallah bakalimm canım sağol sende♥️
+1 oy
(736 puan) tarafından
Gerçekten çok üzüldüm ya cinsel konularda boyle şeyler duymak insanı utandiriyor kırıyor ama o da kendince haklı. Sen kendini üzme bu bir çeşit sağlık sorunu sonuçta. Mantarı sürekli geçiriyormuşsun ya bana ondan dolayı oluyormuş gibi geldi sen doktora mantari sürekli geçirdiğini söyle daha güçlü ilaçlar yazsin bence geçmiş olsun 
(701 puan) tarafından
Ya çok sağol. Bende çok üzüldüm uyumuycam bugün hüngür hüngür ağlamak istiyorum :( asla bir daha eşimle olmuycam söz verdim kendime. Oda haklı ama ben onun için onun sağlığı için ondan uzak Olcam. Zaten zamanında onun yediği haltlar yüzünden bu haldeyim ya neyse. Bence de sana katılıyorum doktor beni konusturmadi bile ama bir dahakine bunu soyluycem farklı doktora gidicem . Rahim filmi çekildim gebelikten evvel orda hiç bişey çıkmadı.
(736 puan) tarafından
Hiç sıkma canını valla ağladığına değmez bu bir sağlık sorunu senin pis olmandan veya baska biseyden kaynaklanan birşey değil öyle olsaydı utanırdın. Sen eğer utandığını üzüldüğünü belli edersen olmaz . Eşinin sözlerini hiçç umruna takmıyormuş gibi gözük valla kaşıntıdan rahatsiz oluyorum yaa ondan bidaha gidicem doktora falan de :))
(701 puan) tarafından
:)) doğru söylüyorsun her istediğinde bunu bahane edicem artık soğudum resmen o şeyden ya şu saatten sonra
+1 oy
(800 puan) tarafından

Leğeni ılık su koy içine sirke ekle bir 1 buçuk  çay bardağı bi çimdik te tuz üü

İçinde bekle haftada 2 yap 

Her Wc sonrası sirke ile silin cnm 

İç çamaşırına 2 damla niloi yağı damlat sık sık iç çamaşırı değiş her değişimde  yenile 

Sirke çok etkili ve işe yarıyor ilaçlardan daha iyi 

imagebirde bunu kullan

(701 puan) tarafından
Bunu doktora bir gösterim haftaya gidince çok teşekkür ederim. Söylediklerini de deniycem mutlaka inşallah iyilesirum sende ugrasmissin benim için ya çok sağol♥️
(800 puan) tarafından
Rica ederim cnm
Sirke kullan mutlaka
Birde bol ev yapımı yogurt
(701 puan) tarafından
Evet canım Google da aramadgm çare kalmadı :)) çok sağol hepsini yapcam
(4,717 puan) tarafından
Sirke cok etkili ben hamıleyken enfeksiyon oldum sirke cok ıyı geldı dene cnm
+1 oy
(485 puan) tarafından
Canım sana tavsiyem eğer şuan hamile değilsen papatya çayı iç birebir kaşıntıya da enfeksiyonada bimde veya başka marketlerde var bitki çayı papatya yazacak dışında hergun bı fincan iç iyi gelir maydanoz suyu da çok iyi geliyor :)koku konusundada her idrar sonrası kendini sıcak suyla yıka canım şuan enfeksiyon olduğu icjn akıntım kokuludur canım o gidince kokuda gider
(701 puan) tarafından
Tamam canım onu da içerim onlarida. Mantar bir bitsin devam edecek mi etmeyexek mı ona göre takip etcem artık yapılan yorumlara göre kimsede bu yok demekki ben hiç iyilesemedim ondan bu böyle
(485 puan) tarafından
Bendede bazen vajinal koku oluyor idrar sonrası temizliğe dikkat etmezsem :) papatya cayini iç sen birebir canım valla enfeksiyon bende hep bulantoda yapar hemen içerim bitane geçer iyi gelir :)
(701 puan) tarafından
:) ay sağol valla içeyim canım benim Allah razı olsun ♥️
+1 oy
(1,334 puan) tarafından
Bende de var canım hamile kaldığından berdir doğum yaptım üzerinden dokuz ay geçti hala aynı hani soğanı soyarsin bekler ya o koku gibi bir koku çok nefret ediyorum bende fitil kullandım ama geçici olarak biraz düzelme oluyor sonra aynı bana da kadın dogumcu mantar demişti bilmiyorum nasıl olacak ben ilişkiden önce vajina yıkama jelleri ile temizliğimi yapıyorum mis gibi kokuyor sıcak suyla yıkayıp temiz iç çamaşırı giyince anca anca idare ediyorum ☹️
(701 puan) tarafından
Ay hadi ya demek ki biz de ki mantar enfeksiyonu iyileşmiyor ama normal bir koku değilmiş yani bunu anladım normal vajina ilişki esnasında misk kokusu varmış o gibi kokarmış kötü kokmazmış yani güzel bir koku olurmuş kendine has araştırmalarım sonucunda bunu fark ettim sana da çok geçmiş olsun ben uzunca bir süre ilişkiye ara vereceğim ve mümkün mertebe kondom kullanacağız
+1 oy
tarafından
Aynı sorun bendede vardı canım fitil kullandım geçici oldu sonra tekrar başladı spiral taktırmaya gitmiştim doktor enfeksiyon var fitil yazacağım dedi emzirme dönemindeydim o zaman ona göre vermişti kullandım o fitili 2sene olmak üzere çok şükür öyle bir sorunumuz kalmadı fotoğrafını atacağım onu al istersen eczaneden araştımak istersen araştır tabi sabah akşam kullanacaksın içinden  yanlış hatırlamıyorsam 12tane çıkıyor 6gün kullanacaksın birde sirkeli ılık suya oturabilirsin eğer oturamazsan yine sirkeli su ile çok afedersin taharetlen çok geçmiş olsun
(701 puan) tarafından
Bana resmini atsana canım ya sana zahmet ya da adını falan söyle 2 yıl boyunca mı kullandın bir seferde 12 gün  mü kullandın . Benimde fitilden sonra düzeliyor ama geri tekrar başlıyor hemen bu koku gene geliyor bana eşim de bunu fark ediyordu ama söylemiyordu etrafı yayılmıyor koku o sıvı eline bulaştığında falan  koklarsan öyle oluyor yani
tarafından
Aynen aynen canım tamda tarif ettiğin gibi bir sefer kullandım sonrada kullanmadım çok şükür kullandıktan sonra kalmadı koku falan attım fotoğrafını valla tavsiye ederim biraz pahalı ama bende işe yaradı inşallah faydasını görürsün sende vagihex fitil sabah akşam 6gğn boyunca kullan
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Canım gecmis olsun bu durumda esinizin de ilax kullanmasi gerekir ilişki esnasinda karşılıklı birbirinize bulastirmissinizdir
(701 puan) tarafından
Çok sağol canım benim artık daha dikkatli olucsm bu dediklerini yapicam ♥️
(7,654 puan) tarafından
Yap canım faydasını görürsün ama eşin icin ilac yazdırmayı unutma sen tedavi oldun eşin olmadi malesef devam eder cok geçmiş olsun
(701 puan) tarafından
Haklısın valla canım benim çok ama çok teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun ♥️
(7,654 puan) tarafından
Senden de canım allah şifanı versin hayirli geceler
(701 puan) tarafından
Sağol sana da hayırlı geceler aminnn♥️♥️
0 oy
(2,401 puan) tarafından

Bende de oldu maalesef gep ben ilaç kullandım eşim için bir şey vermedi hatta bu defa da enfeksiyon var dedi fitil verdi bugün son kullancam koku meselesi maalesef bende bir kere yaşadım eşime enfeksiyon dan kaynaklandığını elimde olan bir şey olmadığını söyledim sağolsun anlayışla karşıladı şuan artık olsa bile bana söyleyeceğini sanmıyorum ama o günden beri bende çekiniyorum eşimden maalesef:ermm::(

(701 puan) tarafından
6 hafta boyunca ilişki girme dedi bana tedaviden bir hafta sonra giriliyor ama sen yine de tam düzelme için 6 hafta girmesen daha iyi dedi . Eşim mantar tedavim varken dayanamayıp ilişkiye giriyordu önceden demekki hiç iyilesememisim ben :(((
(2,401 puan) tarafından
Bana öyle bir şey demedi fitil kullandigin süre boyunca ilişkiye girme dedi
(701 puan) tarafından
Benim üçüncü bu beş yıl içinde üç defa oldum o yüzden öyle d di
(2,401 puan) tarafından
Benim de bi o kadar cnm bir buçuk yıllık evlilikte
(701 puan) tarafından
Amaninnn çaresine bak ihmal etme sakın daha çok yeni
0 oy
(121,309 puan) tarafından
hic bilmiyom ama mantardan baska bi problem oldugu kesin
(701 puan) tarafından
Ya gebelikten evvel hsg yani rahim filmi çekildim bir sürü test oldum hep idrar yolu enfeksiyonu vardı başka bir şey yoktu mutlaka bişey var bende onu bulcam inşallah herkes sağolsun valla
0 oy
tarafından

......................

image

(701 puan) tarafından
He atmışsın tamam doktora sorup hemen kullancam canım benim ♥️
tarafından
İnşallah faydasını görürsün canım geçmiş olsun birde günlük ped kesinlikle kullanma
(701 puan) tarafından
Yok ya günlük ped yaptı zaten ilk mantarimi. Bir kez takiyodum akşama kadar cikarmiyodum paramız yok diye ***** gibi :( ama molped baya kaliteli o hiç zarar vermedi
0 oy
(5,416 puan) tarafından
O koku enfeksiyon (iltihap)cnm o ilacı kullan derim
(5,416 puan) tarafından
Mantar için kendinde gidip direk travazol alabilirsin birebir
(701 puan) tarafından
Ay evet ya travazol Alcam bana zalain yazmış geçirmedi sürdüğüm anda kesmesi lazımdı sağol canım benim
(5,416 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ah canm bni anlatmissin sanki canim8 cok skiyo bu durum gunde iki defa ic camasiri degistiriyprum rahatsiz oldugum icin esimede yaklasmak iatemiyorum cozum bulursan banada yazar misin
tarafından
Canım bu posttaki yorumlarıma bak istersen geçmiş olsun sanada faydasını görürsün inşallah
(701 puan) tarafından
Canım ya fitilleri sonuna kadar kullanicam günde iki kez oturma banyosu yapicam karbonatlı sirkeli suda . Kremi de bir hafta düzenli kullanicam belki on gün bile sürerim. Çamaşırımi sürekli degistirim gerekirse on defa bile. Ütüsüz asla bir şey giymeyeceğim çamaşırlarımı da 90 derecede yıkayacağım sadece külotları mı.
(701 puan) tarafından
Bide ilişki girersek mutlaka bir yıl boyunca condom taksın kocalar valla takmazsa girmem canimdan önemli değil valla çok çekiyorum şuan bu acı çok kötü
tarafından
Canım çok çok afedersin ama ilişkide her iki tarafta temizliğe dikkat etmeli bence doktor söyledi kondom kullan yoksa yine aynısı olur de sen
(701 puan) tarafından
Evet canım bende öyle dedim zaten yoksa yok ddm valla
0 oy
(6 puan) tarafından
Ay canım valla bu sogan kokusu meselesinden bende cok çekiyorum cok utanc verici bisey oldugu icin ne kimseye anlatabildim ne doktora sorabildim yazman cok iyi olmuss. Bende de aynı dedigin gibi bildiğin sogan kokusu geliyor ama sogana dokunduğum zaman inanirmisin yemeklere sogan dograrken elime eldiven takıyorum asla dokunmuyorum soğana sende dikkat etsene bi acaba seninkide sogani elleyince mi olusuyor koku bende mantar falanda yok ilaçta kullanmadim hic simdi sen öyle deyince şüphelendm.acaba bende de mi mantar olabilir diye
(701 puan) tarafından
Canım çok afedersin ama vajina içine parmağımı iyice soktum derinine rahim ağzına kadar koku ordan geliyor derinden . Yüzeysel bir koku yok akıntılarim camasirimdaki akıntılarim kokusuz genital bolgemi sürekli yıkarım namaz kildihim için beş vakit mecburen yıkıyorum. Bu vajinal problem olduğu için mi boyle kokuyor yoksa herkes de mi bu koku var diye çok merak ettim dün gece o yüzden post açtım. Gerçekten mantar geçtikten sonra da sokucam aynı koku olcak mı sende dene ve koku varsa doktora söyle mutlaka jinekologa ben gidince soyluycem bunu
(6 puan) tarafından
Aynen canım benimde o şekilde oluyor ama baska bi sorunum yok kasinti vs gibi sadece soğan elledigim zaman oluyor o koku cok tuhaf gerçekten
(701 puan) tarafından
Ya bilmiyorum valla mantarsindir belki akıntın çok oluyor mu bilemiyorim kokuyu sormak lazım sende de varsa. Soğan elledigin zaman oluyorsa o zaman vajinanda sorun yok. Benim soğan ellemekle ilgisi yok tüm parmaklarım sabun kokarken vajinaya soktuğum parmak soğan gibi kokuyo sadece bende sıkıntı olduğu için demekki
0 oy
(6,858 puan) tarafından
İntim arastirsana cnm
(701 puan) tarafından
Zaten intimler vajinamin florasını bozdu ph i
0 oy
(15 puan) tarafından
Merhaba canim acaba kurtuldunuz mu ayni sikinti ben de var care bulamiyorum
(997 puan) tarafından
1.5 sene geçmiş üzerinden nereden buldun da hortlattın postu :D
(15 puan) tarafından
Zorum.oldugundan olabilir mi acabaa
0 oy
(1,622 puan) tarafından
Utancak ne var benimde sogan gibi kokuyo kontrol ettiler ama bsey demediler ya 
(997 puan) tarafından
1.5 sene öncesine ait post canım
(1,622 puan) tarafından
Hortlams ama bende yeni sandim Olsun gorurse belki cevap verir bi cozum buldysa yazar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 147 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,319 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ... Mira... (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.