0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar hayırlı geceler. 4 buçuk aylık kızım var. Bu aralar çok sıkışığım maddi konuda. Çocuklarından kalan bezleri satarsanız ben alabilirim. Marka farketmez prima hariç olsun. Kargo ücreti çok çıkmasın diye dolap uygulamasından alabilirim 15 TL kuponum vardı. Kargo parası niyetine gider. Arta kalanında veririm. 

15 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından
Burda insanlardan almak yerine markettn almsk daha mantıklı olmaz mı 
(12 puan) tarafından
Ona annesi olarak ben karar veririm. Satmak istiyen olursa parantez içinde uygun fiyatlı yazmışım. Markette yüksek fiyatlı hanfendi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yerin nerede
(12 puan) tarafından
Ankara
tarafından
Mesaja bakar misiniz
(12 puan) tarafından
Baktım ama prima istemediğimi belirtmiştim yinede çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Post üste çıksın inşahjs yardım eden biri çıkar canım gerçekten herşey çok pahalı bende indirim kovalar oldum 
(12 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bende başlarda trendyolda kupon toplayarak alıyordum ama fiyatlar iki katı olmuş. Çok teşekkür ederim
tarafından
Aynen öyle aşırı pahalı oğlum kendini ifade etmeye başlasın onu da zorlamadan tuvalet eğitimine başlıcam bende çok zor gerçekten
0 oy
tarafından
Bebem natural iyi fiyat hemde kaöıbı büyük memnunum
(12 puan) tarafından
Trendyol dan baktım indirimde değil fiyat tavan.. Rengi yeşil beyaz onada baktım. maalesef uçuk
0 oy
(765 puan) tarafından
İnternette fiyatlar uçmuş canım ya marketten baktın mı daha uygun sanki keşke İzmir'de olsaydın 
0 oy
(2,491 puan) tarafından
Post yukarı çıksın diye yazıyorum cnm 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
A101l lere benemnatiral geliyo nettekinden daha uyguna canim denk getirirsen oyle al. 

Uygun bez bile kalmadi ki ne gunlere geldik.
0 oy
(485 puan) tarafından
Canım kaç aylık bebeğin kaç numara bez istiyosun bende fazla bez var ama eşime sormam gerek 4numara ve 5numara var elimde .4numara bimin bezini almıştım 100lu hiç kullanmadım kalıbı olmadı dar geldi 5numarada Molfix var 20_30tane vardır galiba ama eşim belki ikinci çocuk için kalsın diyebilir canım şuan hamile değilim ama ikinciyi düşünüyoruz :) a101e bebemnatural geliyordu canım kalıbı büyük ve uygun fiyatlı katalogları takip et istersen
0 oy
tarafından
Şokta bebe land indirimde 4 numara 40 tane bez 37 tl bence bak Allah hepimizin yardimcisi olsun 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım dolap uygulamasında da satıliyir oraya baktın mı 
0 oy
tarafından
Bir bezenekadar verecek bütçen var canım
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Canım letgoda baby turco 4 numara 30 adet 35 dio 3 paket varmş elinde link attimmi belki dolap uygulmsı kullanıyordur bide a101 in 90 lı 4 numara en son 65 ti oraya bak istersen
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Şok ya susn indirimde bal istersen yoksa bezler pahali
0 oy
tarafından
Canım minies var uygun olarak 

Birde dolap uygulamasında uyguna var baya bir bak istersen 
0 oy
(84 puan) tarafından
Sleepy markası var ben pedini kullanıyorum ve memnunum ona bak istersen

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 134 göst.
21 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 171 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 102 göst.
31 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mltmbrz (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Summer33 (985 puan) tarafından soruldu

380,920 soru

11,404,574 cevap

34,942 kullanıcı

...