0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde tarafından
oğlu 9 yasnda kızım 2 yasnda oynuyorlar beraber anlasyolar kızım gercekten cok seviyor aynı sekilde eltimin ogluda öyle muhtesem bir sevgi var aralarnda ama gel gelelimki eltimin oglu kızmı çok hırpalıyarak oynuyo kızımda durumdan memnun yani belli ama iste kız cocudur sonucta narin oynamasnı istyorum ama altlı üstlü otryoruz 

11 Cevaplar

0 oy
(1,691 puan) tarafından
ikisiide cocukmus ama oglan biraz buyuk soylersen kirmadan belki anlar 
tarafından
evet söylyoruz anlamyo :) ama cok sevyo
-Reklam-
0 oy
(119,388 puan) tarafından
abi kardes abla kardes bile oyle sevip oynuyo vurma iteleme gibi bisi yoksa takms
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Kizin memnunsa hic kendini kotu etme normalde benim kizim cok sarilinca kizar bagirir ağlar halasiyla oynarken aglatma bak dedigim anda gidip yapisiyo ki hırçın oynasin memnunsa elleme vurmak yoksa tabi vuruyosa uyar
0 oy
(16,026 puan) tarafından

Ben bile hunharca seviyorum..ben öyle naif naif yavas yavas sevemem ki :D.kaldı ki 9 yaşındaki cocuk öyle sevecek 

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bnmde eşim kızımı hunharca seviyor. Kafasından döndürüyor. Ayaklarının altında sıkıyor. Ama kızım durumdan çok memnun kendi gidiyor. Napalim bı süreç bu. Aralarını girme bnce bırak sevgi varsa bozma.
0 oy
tarafından
Kız ben bile öyle seviyorum :D
0 oy
tarafından
Seven memnun sevilen memnun boşver(•‿•)
0 oy
tarafından
Alan memnun satan memnun boşver kız :) 
0 oy
(13,046 puan) tarafından
Seviyorsa takma canım dövme olmadığı sürece yapısı odur yani ne güzel seviyorlar maşAllah 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Seninki memnunmus benimki ağlıyor yinede sıkıştırıyorlar bende sinir oluyorum 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kizin sorun etmiyosa demek ki can yakmiyo canim bence sorun etme :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 194 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 77 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kadirinannesi16 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 834 göst.
0 oy
15 cevap 655 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,538 soru

11,393,667 cevap

34,905 kullanıcı

...