0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından

Postların çoğu çocuk hastalığı valla böyle uğraşcaksak işimiz var okurken daraldım Allah sabır ve şifa versin herkese :(

12 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Cocukta hastalik olur cnm cok normal. :) gözünü korkutma sen o doğunca dünyan bebegin olacak.
(192 puan) tarafından
Tabiki orası ayrı
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Böyle uğraşacaksak derken :) doğurup kendi kendine büyüyecek hali yok ya tabi uğraşıcan
(192 puan) tarafından
Hemen tepki göstermeyin çok hasta var o yüzden dedim
(2,529 puan) tarafından
Tepki göstermedim ama bir insan yetiştiriyoruz sonuçta kolay büyümez hiç bir çocuk ateşi var ishali var diş çıkarması aşısı daha neler neler şimdiden gözün korkarsa ileride çok zorlanirsin
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hastaligi var hyusuzlugu var atesi var aşısı var var ha var ooo gözün simdiden korktu ise devamında seni bilemem :)
(192 puan) tarafından
Evet korkuyom
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Çocuk bu robot değil ki :)) hastada olacak tabiki
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Malesef canim ya herkes hasta vallahi salginmi var artık 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bu ara büyük salgın var canım zaten normalde de çocuk illa ki hasta olur hasta olmasa başka şeyler oluyor korkutma kendini bir şekilde üstesinden geliyorsun 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Çocuk bu hasta da olacak tabi böyle böyle bağışıklık kazanacak canım. Annelerimiz bizi ne fedakarlıkla büyütmüş şimdi sıra bizde. Uykusuzda kalacağız, yorgun da olacağız yeri geldiğinde sinirlerimiz boşalacak. Evlatlarımız için her şeye değer :)
0 oy
tarafından
Evet canım birde salgın var bu sene çocuklar cok hasta 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Oo daha neler goruceksin allah beterinden korusun.illaki hastalanacak..hele 2 taneyse tam biri iyilesti derken dgeri oluyor.ondan ona ondan ona derken hastaneyi mesken tuttugmuz oluyor.ama dedgm gibi allahm dermansiz dert vermesin kmse hasta olmasn kucuk buyuk heosi zor
0 oy
(2,912 puan) tarafından
İlla hastalık değil ki uykusuz geçen geceler olacak sürekli ağlayacak huysuzlanacak saatlerce sallayacaksn sen tam uyudu sanarken hoop sil baştan gözler fıldır fıldır :)
(373 puan) tarafından
Dün geceki halim tam 3 saat salladım 1 sa sonra yine kalktı
(2,912 puan) tarafından
Benim oğlan gündüz hiç kucaktan inmiyo sürekli sallıyorm gecede sürekli memede uyumak istiyo çok zor valla işlerimi annem yapıyo yoksa aç kalcaz :)
0 oy
tarafından
Malesef oluyorlar canım benim oğlum hala öksürüyor pişiğide olacak gaz sancısıda ama kucağına aldığın an herşeyi unutursun merak etme zor gelmez
0 oy
(119,338 puan) tarafından
hasta oadan buyuyen cocuk varmiki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 272 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 475 göst.