0 oy
120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (410 puan) tarafından

https://chng.**/8JwtrChJkn

Linki bıraktım imzalayıp paylaşırsanız daha çabuk onaylanabilir ve belki sizin bir imzanız sayesinde yeni umutlar bebeklerin ailelerine ulaşır<3

Görmezden gelmeyelim lütfen bizlerin de çocukları olabilirdi...

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap

image

Link açılmıyor.. Bu sayfa çıkıyor ben de ..

(410 puan) tarafından
Evet link yıldızlı görünüyor post kabul etmedi harfleri
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ne bu ben sma bir bebeğim gonullusuym
(410 puan) tarafından
Siz hangi bebeğe gönüllüsünüz acaba
(1,018 puan) tarafından
Ben berinay bebeğe gönüllüyum gün gün kötüleşiyor kampanyası yavaş bundan önce. Eliz mira ve Bedia ferhanin gonullusuyum şükür onların ki bitti anlamiyolar nasıl vicdanları var neden bebeklerin ölmesine izin veriyorlar ya anlam veremiyorum sen bizzat şahit oldum demiissin ya nasıl.ys i yakinimda mi
(410 puan) tarafından
Evet eşimin yeğeni evlerimiz birbirine yakın olduğu için görüyorum. Kuzey ali 5.5 aylık şuan.sizin gibi destekçileri var her akşam instagram sayfasından canlı yayınlar yapılıyor
(1,018 puan) tarafından
Kıyamam ben ona Allah'ım yardimcisi olsun dünyanın en pahalı. İlaci hatırladım sanırım arı kostümlü bı resmi vardı dimi canım benm çok küçükler ama savaşları çok büyük dahada çok basinsalar galiba inşallah kavusur bian önce Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın
(410 puan) tarafından
Evet arı kostümü  de vardı
0 oy
tarafından
Ah be yavru cok imzaladim kampanyalara katildim ama malesef kimse o yavrulari dusunmuyo en basta devlet 
0 oy
(6 puan) tarafından
bende kas hastası biriyim yazıklar olsun böyle devlete bir ilacı karşılayamıyolae ufacık çocukların günahına giriyolar ilk önce tepkinizi gösterin milyonlarca imza toplansa ne olur 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
link olmuyo    

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 224 göst.
23 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
4 cevap 88 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervece (8 puan) tarafından soruldu

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...