0 oy
184 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Faydasını gören varmi nasil yapıyorsunuz?

4 Cevaplar

0 oy
(3,833 puan) tarafından
Internette var ... orucumu bitireyim bende deniycem
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
Şimdi yaptım ben de soğumasını bekliyorum 

750 ml sıcak suya 2 poşet yeşil çay sade olcak yada taze yeşil çay alabilirsin aktardan..biraz ılıyınca sodayı ekliyorsun o da sade  olacak sonra limon sıkıyorsun soğuğunca içiyorsun
(3,833 puan) tarafından
75 kiloyum su an canım 10 kilo vermek istiyorum şimdilik amacım bu tabi yine de fazlam var ama :( yememe içmeme dikkat edersem bunu da yaparsam veririm inşallah tabi azim çok önemli.  Bir de her gün yenisini mı yapiyosun 1 güne yayarak içmek gerekiyor sanırım
tarafından
Her gün taze yapmalısın gün içinde bitirnen gerekiyor saat falan farketmiyor..emzirenler için pek bilgim yok çünkü 2 paket yeşil çay riskli olabilir araştırmak lazım
(142 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
(3,163 puan) tarafından
Kızlar başladınız mı ve kilo verdinizmi peki
tarafından
ben devam edemedim..sevemedim tadını zorla  da içmek istemedim..onun yerine az sık yiyorum acıkmıyorum fazla okula gidip geliyorum yürüyerek öplen ve akşam evde de spor egzersizleri var onları yapıyorum ama tartılmadım hafifliği hissediyorum
0 oy
(2,911 puan) tarafından
Ben yapıyorum

8 kilo ya yakın verdim 

71 ile başladım şuan 65 kiloyum tabi dahada veriyorum ama çoğu ödemden gitti çokta sevindim

Sabah 5 su bardağı suyu kaynatıp içine yarı limon suyu 2 tane yeşil çay sonra sade maden suyu koyup sıcak ve soğuk içiyorum tabi içine tarçın da olur 
(1,301 puan) tarafından
Kuzum ne kadar surede verdin
(2,911 puan) tarafından
1 ay oluyor canım
(403 puan) tarafından
Emziren icebiliyormu canim
(2,911 puan) tarafından
Onu bilmiyorum ama
0 oy
(285 puan) tarafından
Canım bende yaptım 1 gün içtim 2.gun bıraktım.Benim kuzenim Kıbrıs'ta uzman diyetisyen çok öğrenci yetistiriyo o bana icmememi söyledi diyet listesi hazırladı.suan onu uyguluyorum bu şekilde şeyler wucuda çok zararliymis bunların hepsi reklam dedi
(3,163 puan) tarafından
Canim diyetle kg verebildinmi
(285 puan) tarafından
Ewet werdim canım
(3,163 puan) tarafından
Kaç kg verdin peki
(285 puan) tarafından
2 hafta oldu basliyali şuan lık 5

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
28 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,422,030 cevap

34,980 kullanıcı

...