0 oy
568 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar tekrardan özür dilerim. Ama yardımınıza cevaplarınıza ihtiyacım var. İlişki sırasında kuruluk oluyor ve ben bu durumdan çok sıkılıyorum. Sürekli bir ıslatma yağ sürme gereği duyuyorum. Çok yoruldum ya bu durumdan. Ve eşime yetersiz biriymisim gibi hissediyorum. Sizde de oluyormu. Evlendigimden beri böyle 5 sene oldu . Arada oluyor ama hemen geçiyor. Bir arkadaşım vardı bende hiç sorun olmuyor çok istekliyim benimde eşim haftada bır yapıyor diyordu. Yani tamam istek farklı da ne bilim ya benim sıkıntılarım var o konularda
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Demekki yeteri kadar zevke gelemiyon canim 
(350 puan) tarafından
Ya aslında geliyorum ama kuruluk var.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora git canım 
(350 puan) tarafından
Kızım küçük gidemiyorum ki bakacak kimse yok :(
tarafından
Canım o zaman yapacak bişey yok biz sana nasıl yardım edelim ki bi sorun var demek ki bunuda doktor çözer biz değil
0 oy
(791 puan) tarafından
Arada bir oluyor ewd 
(350 puan) tarafından
Ay napsam ki. Acaba damla falan satılıyor eczaneden ondan mı alsam bilemedim
0 oy
tarafından
Kendine mi guvenmiyorsun ? Kilo , kıl tüy vs
(350 puan) tarafından
Güveniyorum. Kilolu değilim aksine zayıfım. Kıl da ağda yaparım arada bir jilet. Kilimda yok pek. Yani kuruluk başka biseyden kaynaklanıyor herhalde
tarafından
O zaman doktora gitmelisin.
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Jel kullan  onun ozel jeli var 
(350 puan) tarafından
Kullanıyorum canım. Ama sanki eşim benxen soğuyor gibi hissediyorum. Herkeste böyle bir durum varmı merak ettim
(1,030 puan) tarafından
Niye soğusun canım olur bazen böyle şeyler ufacık şeyde soguyacaksa .. sanmıyorum kaç yaşında eşin olgun bir insansa çok sorun etmez anlayışla karşılar
(350 puan) tarafından
Ben 25 eşim 32 :(
(1,030 puan) tarafından
Benim eşimde 34 yasinda gayet anlayışlı bir insan bazen olmuyor bazı şeyler :)
(350 puan) tarafından
Eşim de olur böyle seylet sorun etme der. Ne bilim öyle desede yetersiz hissediyorum. Sanki moralim bozulmasin diye söylüyor gibime geliyor. Aslında sorun benim kendimle. Eşlik bir durumda yok. Arkadaş demiş kastigin için olabilir mi diye. Düşündüm de sanırım o yüzden oluyor. Ve hiç bir zaman da sonuca varamiyorum kendim bişey yapmadığım surece
0 oy
tarafından
Eczanelerde var kayganlastirici neyim arastir bi 
(350 puan) tarafından
Ok un jeli var cnm . Ama yani benle ilgili bir sorun mu var diye merak ettim. Herkes de olabiliyormu diye
tarafından
Kiminde olurda oda doktorluktur bude doktora danis bence
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kndini çok kasiyosundur odaklanamiyosundur muhtemeln ondan kuruluk olur cnm
(350 puan) tarafından
Olabilir canım. :(
0 oy
(44 puan) tarafından
Bendede var canım o ya, ben ilk zamanlarda çok kasıyordum şimdi alıştım diyebilirim ama yinede arada kasma oluyor ve kuruluk 5 ilişkiden 3ünde oluyor, şimdi hamileyim 2 aydır birşey olmuyor ama bakalım olunca nasıl kasarım kendimi Allah bilir bebekten dolayı odaklanamam, ve bende şuda oluyor ilişki bitti diyelim lekelenme oluyor hafif kanama oluyor of of haftaya kontrole gideceğim bı doktoruma sorayım artık
(350 puan) tarafından
Ben başlarda iliskiden korkuyordum ilk 2 sene ama eşime belli etmiyordum. Hatta istekliymisim gibi davranıp aci çekiyordum. Kanama oluyordu bendede . Doğumdan sonra istek oldu ama bu seferde kuruluk oluyor. Herşeyi denedik ama çare yok.
(44 puan) tarafından
Ah bende bende hatta çok araştırdım buna vajinusmus diyorlar, ama işte tedavisi terapiyle oluyormuş ilişkiyi zedelemeden gidin bence doktora
0 oy
(119,287 puan) tarafından
vajinal kuruluk fazladir sende kayganlastirici kullsn kullandigin iyi gelmemistir farjli marka al 
(350 puan) tarafından
Degistiriyim canim
0 oy
(17,749 puan) tarafından
Doktora gitsen daha iyi olmazmı canım 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 892 göst.
14 Mart 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 267 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 243 göst.
0 oy
3 cevap 509 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

379,575 soru

11,362,860 cevap

34,840 kullanıcı

...