0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaşlar benim eşimin beyaz eşya tamirici dükkanı var birde ortağı var ortağının da sevgilisi var oda çalışıyor yapım şirketinde yemek yapıyor ben hamileyim çalışmıyorum. Bu kız her gün iş çıkışı dükkana gidiyor dükkanda eşim ve sevgilisi var orda oturuyor onlara yemek götürüyor kaynanam ise laf ediyor orası kadınların gidebileceği bi yer değil neden her gün gidiyor falan diyor bende sanki dolduruşa gelip eşimle tartışıyorum. Kız biraz geveze konuşmayı seviyor erkeklerle samimi olmayı seviyor Bende rahatsız oluyorum acaba yanlış mı yapıyorum. Kimseyi yargılamak istemiyorum açık giyinen rahat bı kız yani. Bende gelim diyorum daha ben dükkana 1 kere gittim kız her gün eşim bana diyor ki ben eşimin böyle bi ortama gelmesini istemem o da o adamın suçu diyor :(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende rahatsız olurdum yaa esin ne dedi peki 
(506 puan) tarafından
Banane benim sorunum değil diyor ben eşimin gelmesini istemem diyor böyle bi ortama oda onun sevgilisinin suçu diyor :(
(800 puan) tarafından
Hay Allah çok kötü bir şey sırnaşık kadınlar
(506 puan) tarafından
Evet sırnaşık seviyor böyle şeyleri üzülüyorum diyor borçları var yemek almasınlar diyor dışarıdan ondan sonra açıyorum diyor bı de kendini iyi çok düşünceli gibi gösteriyor
(800 puan) tarafından
Ewet düşüncelşnne kadar melek gözüküyor ne buyuk insan ama dimi arada girdiği gunahları hiç düşünmüyor
(506 puan) tarafından
Evet :(
-Reklam-
0 oy
(17,283 puan) tarafından
Yoo haklısın ben olsam bende kabul etmem yani
(506 puan) tarafından
Eşime diyorum abartiyorsun diyor banane ondan diyor her gün kavga ediyoruz oda o adamın suçu diyor ben eşimin böyle bir ortama gelmesini istemem diyor
(17,283 puan) tarafından
Valla konuşsun madem gelmesin ayıp denen bişey var
(506 puan) tarafından
Eşim dükkanı yeni actiginda demişti bayan istemem gelmesin diye o lafa rağmen geliyor
0 oy
(1,445 puan) tarafından
Bende istemem ama esin demiş banane ne yapayim diye sana da bisey demek kalmıyor:(
(506 puan) tarafından
Çok takıyorum kafama o oraya gidince bide biraz açık giyinen bı kız rahat yani :(
0 oy
tarafından
Yoo doğru yapıyorsun biraz edep 

Çıksın disarda bulussunlar 
(506 puan) tarafından
Ben kızı aradım konuştum üzülüyorum yemek yemiyorlar yeselerde adam akıllı yemiyorlar diyor bende götüreyim diyor bana ya gıcık oluyorum
tarafından
Ahh kiyamm deseydin
Gerek yok başlarının caresine bakarlar deseydin
(506 puan) tarafından
Borçları var üzülüyorum ikisinide diyor bide kendini böyle çok düşünceli yapıyor yazık günah hava soğuk bide yemek derdiyle ugrasmasinlar diyor
tarafından
Ne diyim bacım ozamn kesin bir dille gitmeni istemiyorum diyceksin
(506 puan) tarafından
Bilmiyorum ya napacagimi kaynanamda kızıyor niye her gün gidiyor diyor
0 oy
(784 puan) tarafından
Valla çok rahatsiz olurm hiç benlik şey değil sevgilisiyle napiyorsa yapsın Cok büyük kavga ederdim valla
(506 puan) tarafından
Evet geçen öyle dediler bana bende kaldırdım postu evdeyim tekim şimdi kız çıkmış iş yerinden gidecekmiş bende kendi kendimi yiyorum acaba diyorum Hamileyim abartıyor muyum hormonlar falan ondan dolayı buraya sormak istedim ama inan bends kimseye guvenmiyorim
(784 puan) tarafından
Ay ne hamileligi hormonu valla hiç sevmem böyle şeyler
Eşinle konuş  yani kendisi böyle biseye müsade edermiydi ki sen edesinn
Millet baya geniş olmuş
(506 puan) tarafından
Eşime diyorum o da o adamın genişliği diyor banane diyor
(784 puan) tarafından
Valla canım ben anlamıyorum böyle şeyler o yüzden bişey diyemiycem eşini tanıyan sensin ne diyeyim
(506 puan) tarafından
Kimse için o yapmaz bu yapmaz diyemem çünkü öyle bı zaman oldu ki kimseye guvenmiyorim
0 oy
(988 puan) tarafından
Gecende bu sekılde bir paylaşım gordum rahatsız oluyorsan ki dogal olarak olabilirsin konus esinle 
(506 puan) tarafından
Evet paylaştım çok tepki aldım bayan bayanı cekemiyor dediler kaldırdım bende yine sinirlerim bozuldu eşimi kıskanıyorum sevmiyorum her gün orda duruyor bide yemeği götürüp gitmiyor oturuyor saatlerce sohbet ediyor artık bilmiyorum
(988 puan) tarafından
Kızla konus sacmamı olur bılmıom ama Allah seytana uydırmasın ama esını yoldan cıkarmasın nekdr guvenıyoda olsan yapan cok
(506 puan) tarafından
Ya güveniyorum ama öyle bı zaman olmuş ki millet neler yapıyor kocasını karısını elden almak için güvenemiyorum
0 oy
tarafından
Sen bu soruyu geçende sordun canım bence normal ortaksınız diye adamlara karışma hakkınız yok o gelmek istiyor geliyor sevgiliside izin veriyor demek ki kimse karışamaz eşin başka bir yerde çalışsaydı diyelimki hastanede o zaman napacaktın 
(506 puan) tarafından
Evet geçen yine paylaştım kadın kadının düşmanı dediler diye sildim kimseyi yargilamiyorim bende anneyim ve kızım olacak büyük konuşmak istemiyorum ama kuruntu yapıyorum kafayı yiyecem
0 oy
tarafından
Gecende aynı postu açmıştın eşin konusmsn mesafensi ni koysn kizda eşinle konusmz canım eşinle sohbet etmiyorsa seni ilgindrmz milletn sevgilisi sevglisi genistir 
(506 puan) tarafından
Kız konuşuyor eşime diyorum tamam diyor ama bilmiyorum orda değilim. Geçen açtım çok laf yedim kadın kadının düşmanı dediler sildim
tarafından
Kadın dusmani olunacak birşey yok iş yerine hergun gelinmz ki
(506 puan) tarafından
Yargiliyorsun falan dediler bana baya laf yedim ondan sildim
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Esin saçma konuşmuş boyle bir ortam ne demek 

Sizn rizkiniz orada 

Kiz ne yapıyor  ki bu lafı etmiş 
(506 puan) tarafından
Tamir ortamı eşim ve başka erkekler gidip geliyor
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bilmiyorum ya bence çok ta takilman gereken bi sorun degil. 

İş eşinde biter ortağının sevgilisine yan gozle bakacak kadar da düşmemistir. Ki esinin yerinde olsam derdim bi gün sen de gel gör diye..
(506 puan) tarafından
Bugün gelim mi dedim kavga ettik tamam o zaman yarın gel dedi niye bugun degil dedim hamilesin yol uzun nasıl geleceksin dedi ya yapmaz ama güvenemiyorum ortam zaman kotu
(7,791 puan) tarafından
Ortam zaman degil canim insanin icinde olcak benim karsima cirilciplak adam geçse macun yemis olsam o an kendi kendime azap cekerim yine de adama yanasmam. Cocugumun yuzune bakamam ki en basta. İcinde varsa yapar yani. Ha iste kimsenin de icini bilemiyoruz o sıkıntı.
Esine sorma bigun kaynanaya söyle surpriz yapcam diye onunla gidin ama haberi olmasın. Gozunle gör rahat et cnm
(506 puan) tarafından
Kayinbabam dün goturecem seni dedi baktı ben çok taktım kaynanam dedi hava soğuk uzak kadın hamile dedi ama gidecem bi gün
(7,791 puan) tarafından
Habersiz git için rahat etsin giderken de tatli yap götür canim. Bahanen olur
(506 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşinle bu yüzden tartışarak yanlış yapıyorsun benim eşiminde ofisi var ortaklar ortağının sevgilisi var kız baya açık çalışıyorum yoğunum sürekli onun iş yerine gidemem ama arkadaşının sevgilisi gider yemek yapar götürür orda oturur ben nadiren giderim akşamüstü falan çay içer dönerim hatta 2 yıldır hiç gitmiyorum hamilelik bebekten dolayı ama o kız rahat gider yani oturur konuşurlar birbirlerinde numaraları da var hiç aklıma böyle kötü şeyler getirmem sonuçta dünyada bi benim kocam erkek değil tek kız da o değil zaten eşimin içinde bi pislik varsa ne güzel kızın sayesinde ortaya çıkmış olur bende öğrenirim adamın içindekini bilirim açık rahat neyse ne ortağının sevgilisine yan gözle bakacak kadar şeref yoksunu bi adamla benim işim olmaz ne mal olduğu ortaya çıkar 
(506 puan) tarafından
Haklısın canım işte ne bilim yinede kuruntu yapıyorum elimde değil :(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 295 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde Emine buzlu (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 630 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 1,637 göst.
22 Ekim 2021 Aile kategorisinde dilekrzgr1907 (150 puan) tarafından soruldu