0 oy
393 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Ya kızlar ben yılardır  jilet  kullanıyorum ama artık  ağda yapmak istiyorum  ama kuaföre  gitmem evde kendim yapmak istiyorum hangi agdayı kullanmam lazım  ve çok acıyormu

15 Cevaplar

+1 oy
(2,713 puan) tarafından

Valla canım genital bölgeler için sadece boncuk ağda kullanılır çünkü bir tek boncuk ağda kaldırır , birde yıllarca jiletle aldıysan çok sertleşmiştir. Acısına gelince sanırsın ki bütün canın orada toplanmış ::D ama ilk alımda çok acır sonra alışır küçük küçük sür alışana kadar

tarafından
epilla makinasi var konserve ve kartuş şeklinde tüm vücudu onunla aliyorum kuzum

kagit agdalar tüyleri zor aliyor kuzum onlar olmaz ben kaşıma yapıyorum onu
(1,154 puan) tarafından
Ağdanin markasimi  epilla cnm
(2,713 puan) tarafından
Konserve ağda hiç denemedim
tarafından
evet kuzum bak atiyim resmini
(1,154 puan) tarafından
Bekliyorum kuzum
-Reklam-
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Çıkış yönüne göre çekmen lazım ilk başlar baya yakarsın alışana kadar
tarafından
Tamam canım çok sagol
0 oy
tarafından
Ben hep kuaföre giderdim çok temiz ve rahatlık evde kendin yapınca uzun sürüyor acidigi için bunaliyorsun kuaför üç dakikada hemen alıyor daha iyi bence 
(3,150 puan) tarafından
Ben de hamileliğin in son ayında gitmek istiyom ama günah diyede gidesim gelmiyo
tarafından
Belli bir kuaförün varsa sürekli gittiğin hep ona git. Onlar emin ol işini yapıp geçiyor
(3,150 puan) tarafından
Yok canım agda için gitmedim hiç saç içinde kime denk gelirse :)
tarafından
Anladım canım
0 oy
(657 puan) tarafından
İlk defa alacaksan kuaföre git sonrası alışır kendin alırsın 
tarafından
Ama utanıyorum
0 oy
(506 puan) tarafından
Ben 8 aylık hamileyim 8 aydır ağda yerine jilet yapıyordum bugün agdaya gittim biraz canım yandı ama pişik oldu özel bolgem yanıyor krem sürdüm jiletten sonra çok zor. Oluyor
(3,150 puan) tarafından
Neden agda yerine jilet vurdun canım bende 6 ay ligin halen kendşm alıyom
(506 puan) tarafından
Kendim ağda yapamıyorum taşındım ettim falan bana yakın kuaför ağda yapmıyordu eşimde virüs var gitme etme diyordu artık alamadığımi karnımdan dolayı söyledim oda zar zor götürdü ama mahfoldum:(
0 oy
tarafından
Canım alışana kadar en az 1 veya 2 defe  kuaföre git kendin çok acır,onlar yönünü alımını biliyor o kadar can yanmıyor 
tarafından
Korkuyorum utanıyorum
0 oy
(3,150 puan) tarafından
Ben bimden alıyorum epi adı olması lazım Benim acımıyor ana ilk aldıgım zamanlarda acıyordu alışır zamanla 
tarafından
Tamam canım sagol
0 oy
tarafından
Once eldivenle alip kıl koklerini biraz hafiflet canm jilet sertlestirmistir cok canin yanar hatta agda cekemeyebilir
tarafından
Wala canım eldivenle alacak hiç cesaretim yok
tarafından
Bir iki acır ama sonra alisirsin ben hep eldivenle aliyorum agda cok acitiyo
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Ben de yaklaşık 2 hafta önce gittim kuaföre ilk defa özel bölgeme ağda yaptırdım hep permatikle aldığım için tüyler kalın dı ve ömrümden ömür gitti resmen kız alırken gözümden yaş geldi ama alışmam lazım doğuma kadar gidicem daha 3 4 defa gidierim bu kadar gitmeye alışır doğumdan sonra kendim yaparım dite umuyorum tabi bende o cesaret yok nasıl olacaksa boncuk ağda da nasıl olur nasıl yapılır hiç bilmem inanki
0 oy
tarafından

killar

imagekıllar  ve tuylerde de belli sekilse azalma oldu   bunun aynisi

(1,154 puan) tarafından
Benim isiticimda  bu kartuş bölümü yok ya
tarafından
dogrudur canim kartuslu olani kol bacak aliyorum konserveyi de koltuk alti ozel bölge dudak ustu

daha önce kas da aliyordum damlattim ve o son oldu kagit agda kesiyorum onunla aliyorum kasımı da :-D
0 oy
(635 puan) tarafından
Asla cesaretim yok bi kere denedim yapıştı kaldi temizleyemedim aşırı derecede acıdi bidada denemedim valla 
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Kızlar peki acayip olacak da orta bölgeyi nasıl yapıyor sunuz dudak bölümünü ustunu yapabiliyorumda orası olmuyor:))) 
tarafından
aglaya aglaya yapiyom ben :-D
0 oy
tarafından
Jiletten sonra ağda ölüm acısı gibi geliyordu bana . epilasyona gittim oda biraz azalma oldu şimdi çok rahat ağda yapıyorum eskisi gibi de ağrımıyor ve bir ay rahat gidiyor öncesinde epilasyon olması çok önemli
0 oy
tarafından
Valla ilkkez kuaföre gittim bende jilet kullanırdim hep bi kac kez kendim agda yaptim cok uzun surdu acısida cabası 20dk da evden ciktım eve dondüm yakında değil yol 4dk fln yurumeyle 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 765 göst.
25 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde zeyno6749 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
0 oy
11 cevap 645 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde My life (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.

374,688 soru