0 oy
140 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (581 puan) tarafından
Kızlar hiç özel bölgeyi almadan önce uyuşturucu krem sürüp alan oldumu. Olduysa gerçekten etkisi veya zararı var mıdır

5 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Krem değilde karanfil yağı kullandım kuaför ve aktar önerisiyle koltuk altima uyguladim ise yaramadi
(581 puan) tarafından
Doğumdan sonra çok hassaslasti artık ağlıyorum valla etkili bişi varda alicm
(403 puan) tarafından
Valla ben ağdaya cesaret edemiyorum sezeryandan dolayı anca koltuk altimi yüzümü aliyorum
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Uyuşturucu kremle alttan muane olmuştum hissetmedim :)) ona etki yaptıysa killarada yapar 
(42 puan) tarafından
Kremin adı ne canım ya öyle birşey varsa bende alayim hemen
(3,419 puan) tarafından
Valla adını bilmiyorum canm yaa kadın dogumcuda vardı o sürmüştü
(581 puan) tarafından
Yaaaa hemen öğren ismini dhdhhd
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Ben lazere giderken almistim hic bi ise yaramadi
(581 puan) tarafından
Ya çok istiyorum. Hissetmeden bişi alayım
(4,174 puan) tarafından
Ahh nerede canim, emla markaydi sanirim bende ise yaramadi cokta guzel yorumlae vardi oysa ki, sana tavsiyem imkanin varsa lazere git 2 sene daha agrir sonda temiz temiz oh mis gibi :) ben hamilelikte cok sukrettim iyi ki yaptirmisim onceden diye
(581 puan) tarafından
Kzuum adet olmadım daha. Onu bekliyorum. Olsam ztb ilk isim o olucak
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Valla o uyusturucu kremlerin cesidi var güçlü olanlari cidden oyle bir uyusturuyorki hic bisey hissetmiyon benim yuzume iygulanmisti yuzum.komple uyuştu saatlerce bisi hissetmedim
(581 puan) tarafından
Hahaha yaa adını biliyor musun peki cnm
0 oy
(383 puan) tarafından

Ben emla krem kullanmıştım işe yarıyor. sünnet için falan da kullananlar varmış hatta. ama pahalı bu kremler canım minicik paketleri bir sürü para. Ben başka korkular için kullanmıştım düğün gecesi

(581 puan) tarafından
Hahahah valla bende kullanmak istiyorum ya. Emlayi ise yariyo diyen var yaramuyo diyen var. Bı deneyeyim olmazsa.
(1,253 puan) tarafından
Yok bilmiyorm nete yaz çıkar heralde

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 213 göst.
16 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mklc00 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
31 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 180 göst.
0 oy
10 cevap 241 göst.
23 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (581 puan) tarafından soruldu

377,763 soru

11,306,628 cevap

34,735 kullanıcı

...