0 oy
1,807 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben 7 yıldır ev içinde yaşıyorum az çok sıkıntılarım oldu çok şükür ac deyilim açıkta deyilim herşeyim var ama huzurun yok rahatım yok :( 2 çocukla uğraşayım evdekilerle mi ya hizmetçi gibi kullanıyorlar beni kaynnam her akşam bana yardım etmemek icin hasta numarası yapıyor uzanıyor kanepeye eşide yanında oturuyor kızıda diğer kanepe de uzanmış ve ben de kapı kenarında onlara çay dolduyorom  hep biri demiyor sen çocuğunda ilgilen biz kendimiz iceriz çay i kziim da ağlıyor yanında şeker istiyor çayı döküyor bağırıyorlar yapma diye ben artk kafayı yedim görümce me gel çay doldur ben odama gidiyorm dedim :(((  çok yoruldum ya içimi dökmek istedim sadece  napacam nasıl kurtulacam bunlardan ayrı evim olsun istiyom ama olmuyor 

43 Cevaplar

0 oy
(14 puan) tarafından
Gercekten kendini biraz dusunuyorsan yapma ve bunu yapmalarina izin verme eltilerim var oblarda oyleler ilerde tam hizmetci konumuna getirirler cocuklarinla ilgilen artik yapma gercekten gordugum icin söylüyorum 
tarafından
Tek ben varım iki bekar ları var okul okuyor.  Tek gelin diye ayırmıyor lar mis bize kim bakacak diyo lar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kaynanam hastayım diye yatarsa sende yorgunum hastayım deyip yat surat yaparlarsa yapsınlar çokda umrumda valla ezdirme kendini kalkıp görümcem yapsın valla ne bu böyle 
tarafından
Bi kez öyle yaptm zaten benle konuşmadılar  tartışma çıkardı kaynnam

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 272 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 364 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu