+1 oy
1,600 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esım gececı olduğunda evımız karşılıklı komşum var kızı uyutup telsız kurup ona gıdıyorum zaten aramız 4 adım telsiz cekıyor neyse kızı uyuturken mesaj attım musaıt mısın kahve ıcelımmmm dıye cevap yok bazen görmüyor mesajı hatta şaşırıyor ben gıdınce bazen de 2 saat sonra görüp kızıyor neden zıle basmadın gormemısım dıye tek yaşıyor zaten bende 1 saat sonra bıdaha mesaj attım yıne yok, dedım belkı evde yoktur zılıne bastım ıcerıden tv sesi gelıyor çok net duyuyorum ayakkabılar da kapıda zaten, ıcerıden yıne hıc hareket sesı yok, aradım açmadı, 4 senedır gıdıp geldıgım ınsan hanı kasıtlı açmamıştır vs olucak biri degıl 60 yaşında korktum ya bısey mı oldu acaba uyusa 2 kere bastım zılıne uyanır bugüne kadar hıc olmadı böyle bırsey napsam bılemedım 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aradan çok zaman geçmiş bir iki saat süre diyorsun. Bence ara gereken kişileri 
tarafından
9da yazdım mesaj o saatten berı hıc cevap yok gıdıp yıne zılıne basıcam olmadı arıcam bende
tarafından
İnşallah olmamıştır uykusu agirsa belki duymuyordur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şimdi yorumları okudum canım bende merak ettim haber alırsan verir misin olmadi git yine zile bas kapıya vur
tarafından
Inan yerımde duramıyorum post açayım da bıraz kafamı meşgul edeyım dedım hala da haber yok eğer haber alırsam tabıkı yazarım hemen Allahım hayırlı haber almamı nasip etsın
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,573 puan) tarafından

Hemen ailesine haber ver.Allah korusun ya hırsız içeri girip bisey yaptıysa.Ya bu kadın bi yerden düştüyse.Ya fenalastiysa.Eğer ailesine haber verirsen bisey olmasa bile en azından basını rahat yastığa koyarsin.Valla ben bile uyuyamam bu gece.Lütfen haber alırsan post ac

tarafından
Canım bızım apt hırsız girmez çok meydan da oturuyoruz ve bu mahalleden polis ıhbar bıle almaz oyle bır muhıt küçük yer zaten ama evın ıcınde bırsey olabılır çünkü tek yaşıyor bende bundan korkuyorum zaten
0 oy
(184 puan) tarafından
Birkaç kere daha ara xanim zile de baş yine olmadı ara yigenlerini korkutmak istemem ama ne tlf ne kapıyı acmiyor diye izah edersin hic böyle yapmazdı endişelendim size haber verdim dersin ah merak ettim bende jnsallah uyuyakalmıştir belki yigenlerinde falan yedek anahtar vardır 
tarafından
Sımdı basıcam zılıne yıne ya küçük ıhtımal ye uyumuştur belkı dıye rahatsız etmek de ıstemıyorum ama uyanır bu kadın zil çok yüksek
(184 puan) tarafından
Uyansın canim geri uyur yeter ki bisey olmasın senin için rahat etsin nolcak xok telaş ettim dersin insallah uyumuştur
0 oy
tarafından
Gözdem tekmi yaşıyo şuan bende tedirgin oldm bişeymi oldu aceba
tarafından
Tek yaşıyor kuzum tek bende ondan korkuyorum geleni gıdenı çok olur ama salgınsan ötürü kımseyı de almıyor 1 senedır ama yegenlerı kardeslerı günde 50 kere ararlar demek ki ulaştılar ınsanlar bugün yoksa çoktan gekırlerdı
tarafından
Kuzu sen tanıdık birini ara gelsin akrabaları belkide bayılmıştır bişey olmuştur hastaneye gtmesi lazmdır
tarafından
Gözdem bırsey yoksa da nılletı korkutmak ıstemıyorum ya aslında sacmalık ama herkes buraya dökülür bılıyorum bır de mıllet buradayken yarı gozu kapalı uyuyordun dıye acarsa kapıyı boşuna ınsanları çağırmış olucam
tarafından
Aşkm kötüyü düşün ya bişey olduysa ya sen kurtarıcaksan
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Uyuyordur belki TVnin sesinden zili duymuyordur eğer evinin şartelini biliyorsan kapat TV kapanır geri aç öyle çal zili birde 
tarafından
Şartel  bızım depoda o da zından  gıbı yer mumkun degıl tek basıma inemem oraya
(1,068 puan) tarafından
Anladım canım komşularından yardım istesen yada kapısı kilitli değilse karta açmaya çalışın diycem ama bu seferde izinsiz girilmez  birşeyi yoksa bu sefer kızabilir
tarafından
Bende yedek anahtarı var ama arkasında anahtar vardır gırılmez ki suan kapı arkasında anahtar varken
(1,068 puan) tarafından
Dene canım bazı kapılar arkasında anahtar varken açılıyor
(184 puan) tarafından
Baska bir komşuna da haber ver yedek qnahtarla açmaya çalış kapıyı canim belki anahtar yoktur açabilirsin
0 oy
tarafından
Canim naptın haber var mı 
0 oy
tarafından
Allah korusun canım yaa zile bas polisi ara bende üzüldüm vallahi ☹
0 oy
tarafından
Ara telefonla canım 
0 oy
(303 puan) tarafından
Canım bence polise haber ver yaşlı kadın Allah korusun ben olsam ulaşamasam polisi ararıım şahsen
0 oy
tarafından
Kuzum sertceee kapıya vur olmadi ara ...

Uykuya dalmış olabilir mi tv sesinden duymamış olabilir belki
(97 puan) tarafından
Ne oldu acaba
tarafından
Açtı mervem kapıyı çok şükür tansyon  dusmus uyuyakalmış
tarafından
Hadi gözün aydın balim.
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım haber alabildin mi
tarafından
Açtı kapıyı canım şükür