+1 oy
1,599 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esım gececı olduğunda evımız karşılıklı komşum var kızı uyutup telsız kurup ona gıdıyorum zaten aramız 4 adım telsiz cekıyor neyse kızı uyuturken mesaj attım musaıt mısın kahve ıcelımmmm dıye cevap yok bazen görmüyor mesajı hatta şaşırıyor ben gıdınce bazen de 2 saat sonra görüp kızıyor neden zıle basmadın gormemısım dıye tek yaşıyor zaten bende 1 saat sonra bıdaha mesaj attım yıne yok, dedım belkı evde yoktur zılıne bastım ıcerıden tv sesi gelıyor çok net duyuyorum ayakkabılar da kapıda zaten, ıcerıden yıne hıc hareket sesı yok, aradım açmadı, 4 senedır gıdıp geldıgım ınsan hanı kasıtlı açmamıştır vs olucak biri degıl 60 yaşında korktum ya bısey mı oldu acaba uyusa 2 kere bastım zılıne uyanır bugüne kadar hıc olmadı böyle bırsey napsam bılemedım 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
KIZLAR ŞİMDİ AÇTI KAPUYI ÇOK ŞÜKÜR TANSIYONU DÜŞMÜŞ UYUYAKALMIŞ ICERIDE BAYGIN GIBI AÇTI ZATEN İYİ AMA SUAN ŞÜKÜR TEŞEKKÜR EDERIM HERKESE
(254 puan) tarafından
Ay bu duyguyu çok iyi biliyorum canım bende seninle aynı durumdayım karşı komşum be onun bir atıyla çok samimiyim biri 80 biri 56 yaşında biri teyzem biri anneannem gibi  çok seviyorum korkuyorum hele de yaşlı olana bir şey olacak diye onlarda sağolsun beni hiç yalnız bırakmadı senin dediğin gibi her yardımıma koştular 80 yaşındaki teyze eşimin depremden dolayı işsiz kaldığı dönemde 6 tane yarım altın borç verdi ne zaman müsait olursanız o zaman verin dedi. Şimdi bazı anne babalar bu kadar yardım etmiyorlar evlatlarına ama bin kat yabancıdan görüyorsun iyilik. Komşu çoook önemliymiş bunu anladım burası ilk evim onlar ilk komşularım benim için çok özeller
tarafından
Ya Bırgun suratı bana asık olsun uyuyamam ben, annemı o kadar kafama takmam dıyorum ya emegı çoktur uzerımde, hamıle olduğumu ılk elimde testle ona soyledım koşarak, kızın olsun dedı ben kızları severım kızım oldu :) sımdı kapıdan bırbırlerıne öpücük atıyorlar nananeee dıyor ona Rabbım heryerde böyle ınsanlarla karşılaştırsın
(254 puan) tarafından
Eveeeet aynen  bizimkilerde ilk o yaşlı teyzeye söyledim hamileyim diye o da kızın olsun sana benzesin demişti aynen de öyle oldu doğum yaptım eve geldim tencere tencere yemekler hazırdı şimdi de kızımı çok seviyorlar torunları gibi markete falan gideceğim zaman gözü kapalı bırakabiliyorum hem tecrübeliler bir sürü şey öğretiyorlar çoğu yaşıt arkadaştan daha kafa dengi geliyorlar :D amin Allah iyilerle karşılaştırsın ve başımızdan eksik olmasınlar
(48,536 puan) tarafından
Nerdesiniz oraya taşımıyorum ustte komsum var daha bir kez evlerine girmedim onlarda gelmez kapida karşılaşınca konuşuruz ayak üstü o kadar oda ayda yilda bir
(254 puan) tarafından
Ben Elazığ da yaşıyorum canım gel beklerim her zaman  :D
-Reklam-
+1 oy
(564 puan) tarafından
Belki yalnız kalmak istiyordur 
tarafından
Öyle bırı degıl ıste, hangı saatte gıttıysem açar kapısını hastaysa ya da başka bırseyse bılırım zaten geleni gıdenı çoktur bır de hıc evlenmemiş tek yaşayan bırı hep yalnız zaten evde
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Allah korusun bişey olmamıştır inşallah yaşı da baya büyükmüş 
tarafından
Evet komşu annem dıyorum çok korkuyorum ya gurbetteyım buradaki herseyım o benım, her saatte bırbırımızı ararız
(1,154 puan) tarafından
Dur hemen kötüye yormayalım canım belkı de duymamıştır merhaba bence uyuyakalmıştr birazdan yine bir uğrarsn uyanır belkı
0 oy
tarafından
Bilemedim şimdi insanlara belli de olmaz belki tersler falan niye rahatsiz ettin der gibisine yarin sabah birdaha ararsin olmadi
tarafından
Kız yokkkk 4 senedır çok samimiyiz 2 gun gıtmeden trio atar kapıdan bana unuttun benı der ben anlamadım ki ılk kez oluyor bıyle bısey, bende yarın ararım dıyorum ama ya bırsey olduysa düşüp ettıyse bıyere
0 oy
(48,536 puan) tarafından
Dusta falan olabilir yine ara kapisini hizli cal
tarafından
Kapıda doğalgaz sayacımız var o duştayken hızla dönüyor sıcak su acıkıyor ya sesını duyarsın yanı baktım hıc hareket yoktu
(48,536 puan) tarafından
Var mı gelişme canim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Belki bıcı bıcı yapıyodur hemen telaşlanma
tarafından
Kuzum kapıda bızım doğalgaz sayacı var duş alrken falan o hızla döner tak tak tak dıye daha önce de o soyledı bana hatta zılıne bastım sonra gördüm sayaç dönüyordu banyodaymışsın gerı geldım demıstı bende baktım yok sayaç durmuş
(14,428 puan) tarafından
Yani uyudu o zaman 60 yaş çok büyük bi yaş değil hastamı acaba
tarafından
4 senedır onun gecelerı 3ten asagı uyuduğunu gormedım hatta zombı derım ona ben günde 3-4 saat uykuyla durur bu saatte uyumaz normalde ama hastaysa va bılmıyorum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kız Watsapp varsa son görülmesine bak bı inşallah bişey olmamıştır
tarafından
Ya baktım ona te sabah 8de gırmıs en son ki hep ararlar onu yeğenleri kardeşleri bugün hıc de gormedım kapıda va
(15,823 puan) tarafından
Bekle bakalım sabaha kadar yada bı daha ara kapıya git ayy bilemedimmm valla inşallah bişey olmamıştır
tarafından
Buladar merak ettiysen ziline bas bence
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Meral ettim bende şimdi 
tarafından
Çatlıcam sımdı korkudan aglıcam ya bende
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Tekrar tekrar ara olmadı polisi ara herşey olabilir
tarafından
Canım eşim polis soyledım sımdı dışardadır vs dıyo korkma dıyo polisler suan senın demenle gelmez aılesı araması kazım dıyo e aılesını de durduk yere korkutamam ki
(17,659 puan) tarafından
Haklısın bekle bakalım inşallah bişey olmamıştır arasana uyuyomuki
(4,152 puan) tarafından
Kiz durduk yere degil okudum yazdiklarini bence haber et ailesine  gec olmadan
0 oy
tarafından
Yaşı büyük inşallah bişey olmamıştır 
tarafından
Bır de 3 hafta önce çok ağır hastalık gecırdı karantınaya aldı kendını 15 gun yenı yenı görüşüyorduk kapıdan günde 2 paket sıgara ıcıyor korkuyorum ya
tarafından
Tekrar git bak kız
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Basina bisey gelmisdir kasitli yapan biri digil diyorsun.bayilmistor bisey olmustir Allah korusun kapidan seslen bir kac kez diymazsa esine soyle .
tarafından
Canım hıc evlenmemıs bekar tek yaşıyor annesı babası olunce tek kalmış o yüzden zaten gelen olsun dıye bekler asla durduk yere yapmaz böyle bırsey
(3,853 puan) tarafından
Noldu kuzum bi haber ala bildinmi nolmus duye
tarafından
Aldım aldım çok şükür uyuyakalmış tansıyonu dusmus duymamış kapıyı aklım çıktı valla
0 oy
tarafından
Kızı çocukları vs var mı seni çok iyi anlıyorum bizimde bina da bir teyze var geçen pasta indirdim ışığı açık ama kapi açılmadı bende torununa haber verdim aradı ışık açık komsusuna gitmişti çok haklisin sende uzun uzun ara bakalım kapıdan dinle ses falan gelecek mi baya da uzun olmus
tarafından
Hayır hıc evlenmemıs bekar anasına babasına bakmış onlar olunce de tek oturuyor ıste yegenlerı kardeslerı var geleni gıdenı olur hep ama böyle yapmaz hıc ya kapıyı dınledım ya ıcerıde tv açık duyuyorum ama hıc hareket yok
tarafından
Bence haber ver canım ailesine ben olsam ararım korkmayın belki duşta falan ama bende merak ettim gelin bakalım sizde de anahtar varsa falan derim sonuçta yaşı varmış brlki geç kalınacak bir durum vardır ben olsam ararım yani
tarafından
Ya eşime soyledım kadın uyuyordur ınsanları korkutma dıyo ama bu kadın sabah 3-4 te uyur tek yaşıyor zaten her saatte açar kapısını uyusa zıle kalkar uyanır noldu anlamadım bende çok korkuyorum napıcam bılemıyorun
0 oy
(119,171 puan) tarafından
suphelendim yaa 
tarafından
Sevda aglıcam sımdı ya
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bak simdi ben de stres oldum.Bi polisi ambulansı ara
tarafından
Kuzum eşim polis onu aradım aılesının araması kazım haber alamadık dıye dıyor sımdı ben aılesını tanıyorum abısını yegenını hepsının numarası var ama durduk yere korkutursam da üzülürüm
(6,203 puan) tarafından
Sen bir kaç kez daha çal kapıyı eğer acmazsa direk ailesini ara
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Akrabası varsa hemen onu ara canm
tarafından
Var akrabası ama bırsey yoksa ınsanları da durduk gere korkutmak ıstemıyorum cekınıyorum
tarafından
Kız Allah askına kadının ziline neden basmıyprsun zaten yakınmıssını bassana kadının ziline
0 oy
tarafından
Akrabaları varsa iletişimin varsa onlara haber ver veya polise haber ver istersen yalnız yaşayan biriymiş dünyanın her türlü hali var Allah korusun bizim başımıza geldi tanıdığımız yalnız yaşayan bir teyzeye ulaşamadık evine gittik malesef hayatını kaybetmişti rahatsizlanip
tarafından
Ya bır de ağır hastalık gecırdı 3 hafta oluyor yenı kendıne gelmıstı arıcam ama bırsey yoksa herkesı buraya dökersem eşim de bana kızar sana noluyor nılletı korkuttun der
tarafından
Bilemedim eşine danış ama inşallah bı şey olmamistir
0 oy
tarafından
Duşta bişey olmuş olmasn 
tarafından
Duşta degıl emınım ses gelmiyordu bılemedım hıc ya
0 oy
tarafından
Ya canım bilemeyiz keske bir tekrar arasaydın ve bu arada kızını nasıl yalnız bırakıp gıdebiliyorsun? Buna cok sasırdım telsiz ne işe yarıcak deprem var dogalgaz var hırsız var Allah korusun bırakmak lutfen 
tarafından
Canım evlerımız arası 5 adım yanı benım salonumdan yatak odama geçmem ile onun evıne geçmem arası en fazla 5 adım farkeder deprem desen ben salondayım cocuk yatak odasında, yıne Allah korusun anca gıderım, doğalgaz vs de kırk kere kontrol edıp gıdıyorum kı 20 dakıkada bır de eve gelıp kapıyı açıp bakarım
tarafından
Karşı daire komsun canım anladım
tarafından
Kuzum karşı daıre bıle dıyemeyız cıddı dıyorum evınden onun evıne zıplasam gecerım. O kadar dar bır mesafe ayakkabı gıyerken kadının kapısına ayağımızı koyuyoruz sen düşün bır de evın balkon vs heryerını kırlerım ayrıca salonda ve hol u gören kameram da açık telefondan onu da kontrol ederım hep
tarafından
Ay niye okadar yakın yaaa daireler
0 oy
(254 puan) tarafından
Ay bende çok üzüldüm merak ettim şu an benim komşularım da hep eşleri ölmüş yalnız yaşayan kadınlar sık görüşüyoruz kapılarını telefonlarını  açmasalar yüreğim ağzıma geliyor bir daha git canım ısrarla çal kapısını inşallah Bi sorun olmaz yaz mutlaka haber ver sonuçtan 
tarafından
Valla gıttım 2 kere bastım yok gıc hareket ama tv sesı var, kesınlıkle gelır açar uyuya da kalmaz bu saate sabaha kadar uyumayan ınsan duymuyor mu anlamadım ama yazıcam mutlaka haber akınca
(254 puan) tarafından
Baktın mı tekrar canım haber var mı kadından
0 oy
(27,342 puan) tarafından

Arasaydin üst üste bi

(27,342 puan) tarafından
Sabahı bekle bence
tarafından
Ne yaptınız
tarafından
Kızlar yazdım ama görmedıysenız ulaştım çok sukurrrr tansıyonu yukselmıs uyuyakalmış
tarafından
Ayy iyi çok şükür
(27,342 puan) tarafından
İyi şükür

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 56 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
0 oy
10 cevap 127 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (871 puan) tarafından soruldu