0 oy
55 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Kızlar Avrupa yakasında yumurta takibi yaptırabilecegim özel ya da dert hastanesi önerir misiniz bana hromom testi yaptırdım gozle görülür bı sorun yok ama 1senedir ikinci çocuk olmuyor benimle aynı durumu yaşayan var mı ki adetlerim düzenli 28gunde bı adet olurum bı iki oynar aşağı yukarı ozeledegottim devlete de ilgielnmiyolar yumurta takibi yapmıyor baştan savıyor

1 cevap

0 oy
(7,208 puan) tarafından
Eşin baktırdı mi kendine ? Ben bir kere ozelde gerisini hep devlet hastanesinde baktırdım . İnfertilite bölümünde bakarlar 
(485 puan) tarafından
O bölümü hiç duymadım ben canım erkekler kendinde hiç sorun kabul etmiyor canım ya ikinci çocuk düşünüyorum da bakalım artık
(7,208 puan) tarafından
Olur mu canım öyle şey çocuğu tek başına mı yapıyorsun sanki ..  infertilite kadın doğumda bir bölüm kısırlık tedavisi icin işte . Çocuk olması için gerekli tedavilere sadece bu bölüm bakıyor. Benim ilk çocuğumdu bu şekilde nasip oldu . Bende de eşimde de vardı ufak tefek şeyler. Çok şükür rabbim nasip etti fazla aratmadan
(485 puan) tarafından
İkna etmeye çalışıyorum bakalım sperm testi için inşallah ikna olur
(7,208 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun benim bir arkadaşımin eşi üç yıl gitmedi resmen . Hep kavga ediyordu en son baba evine gidecekti test verene kadar gelmiycem dedi
 Adam doktora gitti test verdi mi vermedi mi pek hatırlamıyorum ama çok şükür arkadaşım hamile.kaldi. rabbim seninde gönlüne göre versin
(485 puan) tarafından
Amin cnm inşallah ya
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 19 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Tazeannee (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.