0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (5,373 puan) tarafından
Kızlar şu an zaten hastayım öksürükde var ama gün içinde o kdar ökdüsürüğüm yok vardı ama azaldı. Ama iki gündür farkediyorum gündüz yok gece öksürüyorum. Yattığımız odaya çok eski bi halı sermiştim kaynanam vermişti önceden kendi kullanmış baya eski. Acaba halı yüzünden mi öksürüyorum az önce ondan şüphelenfim kaldırdım banyoya koydum sabah balkona koyarım. Sizce ondan mıdır? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Koku falan var mi halida
(5,373 puan) tarafından
Şu an koku tat almıyorum gripten dolayı ama önceden hani eski eşya kokusu olur ya öyle koku vardı ben zaten  o kdar kullanmadım halıyı hasta olunca yerleri iyice kapatıyım dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eski halıyla öksürük arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışıyorum şuan
(5,373 puan) tarafından
Kardeşin haklıymış vala. Eşim evlendiğimizde bana sormadan eve koymuş bende kırmadım halı çok eski hiç kullanmadım kapalı balkonumda sermiştim orayıda kullanmıyorduk halı demek ki tozluymuş evin içine hiç sermemiştim
tarafından
Bana seviyesiz,cahil diyen insana bak
Bebeğimin çürük dişleri üzerinden benim anneliğimi sorguluyor,çünkü başka bir şey bulamadı postlarımda yazık çok kalitesizsin
(11,217 puan) tarafından
Kiz o halilar icinde neler neler biriktirir, tutar biliomusun. Yani bide eskiyse guvesi piresi tozu cartu curtu dolmusta olabilir. Anlamis oldun artik odanda sermesin hali felan
(5,373 puan) tarafından
Yok sermem ya onu geri gönderirim yada atarım işime yaramaz. Kendi halılarım var ama böyle olmuyordu o halının büyük ihtimal birikmişlikleri var:)
(5,373 puan) tarafından
Kızlar vala çok ayıp ediyorsunuz ya gelin barışın boşverin aranızda ne geçtiyse
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Canim alerjin olabilir. Kiz kardesimin alerjisi varmis test yapti . Sonuc neydi bilmiyorum ama doktoru yattigin yerde hali camasir vesayre olmasin demis 
(5,373 puan) tarafından
İlk defa geçirdiğim gripte bu kdar öksürük oldu ailecek aynıyız önce eşim hastaydı çocuğumla bana bulaştı. Gripten dolayı alerji olur mu acaba
(11,217 puan) tarafından
Sonradansa durunun farkli olabilir onun hep vardi  burun akintisi hapsirigi baslardi eve gelir gelmez. Disarda yok evde oluo derdi. Sevebi halilarmis toz felan filan iste
(5,373 puan) tarafından
Sanırım benimki gripten hassaslaştım bogazım çok kuruyo bide daralıyorum heralde daha bi hafta çekerim bunu
(11,217 puan) tarafından
Olabilir canim gecmis olsun. Zencefilli balli sicak su iyi gelir bogaza ic arada :)
(5,373 puan) tarafından
Tmam canım çok sagol
0 oy
tarafından
Alerjik olabilir misin? Alerjiksen evet tetikliyor olabilir
(5,373 puan) tarafından
Onu kaldırdım gece rahat uyudum
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Halıdan böyle küçük şeyler dökülüyor mu 
(5,373 puan) tarafından
Yok dökülmüyor kullanılmaktan halı sertleşmiş o derece eski
(5,560 puan) tarafından
Abo olabilir o zaman ya

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 154 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yrdsn (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 142 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,220 göst.

382,069 soru

11,438,832 cevap

35,007 kullanıcı

...