Çiftçiye pek kar sağlamıyor aslında. Yemi samanı derken çok zorlanıyoruz tabii. Ama bu fiyatları duyunca da bayaa fazla geldi bana. Üreticiden 4 liraya alıp 7,8 9 lira gibi 2 katı fiyatlara satmak ne kadar doğru olabilir ki?
Yani bizler 1 çuval yeme 210 lira veriyoruz ve 2 gün anca gidiyor. Ayda rahat 55 çuval yem yediriyoruz daha samanı, balyası, ek besinleri falan da var ama parayı aracılar götürüyor işte