+1 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
badeciklerim ayda 3 kereden bile fazla sisyor ve antibiyotik kulanmadan geçmiyor küçuklügumden beri ayni bu sekilde kucuuken aldirmamistim korktugum icin simdi aldırmak zorundayım sürekli sisyor kucuk bebegim var emzryrm bu yazin aldirmak istyrm  aranizda bademcik ameliyati olan varmi acaba eger varsa aldirtan sonraki sürec nasil geciyor orasi nasil iyileşiyor daha sonra bi sıkinti oluyormu yazabilirmi lütfen 

6 Cevaplar

0 oy
(1,691 puan) tarafından
aldirmistim canim bol bol dondurma yiyosun sivi besleniyosun cok az yutkunmakta zorluk oluyor fizikianlamda islerinden olmazsin bebisede bakabilirsin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim olmuş canim kucukken
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Kuzenim oldu canım. Bir sıkıntı yaşamadı şükür. Bir süre sıvı besleniyosun. Sonra normal hayatına dönüyorsun. Kilo sorunun var mı? Kuzenim çok zayıftı kilo alamıyordu. Bademcik ameliyatından sonra düzeldi biraz kilo aldı. İyi oldu 
0 oy
(712 puan) tarafından
kadınların yaşı sorulmaz canım ama kaç yaşındasın yaş ilerledikçe daha zor oluyor ablam olmuş küçükken 9 yaşında frlan aynı gün çıkmışlar hastahaneden galiba dışarı çıkmış arkadaşlarıyla oynamaya ama ben 19da oldum bende ateş felan yaptı biraz kanım cıvık olduğu için doktor ameliyattan 5-6 saat sonra kibrit gibi ucu olan ama uzun bı çubuğu ameliyat olduğum yerleri yaktı kanama olmasın diye ilk defa ameliyat oldum diye narkozu atamadım 7-8 kere kan kustum boğazımı zorladım baya benim ki kötü geçmişti ama 3- güne hiç birşeyim kalmadı ilk  iki gün sıvı ve dondurma 3 gün yoğurtlu makarna 4. gün köfteye geciyosun 
(193 puan) tarafından
20 yaşındayım
0 oy
(368 puan) tarafından
Ben yıllar evvel aldırdım 20 gun fılan konusamadım bsıy yiyemedim zor ıyılesıyor. 

Sonrasında rahatladım. Çok ciddi sıkıntı yapıyorsa aldır. İdare ederim dıyosan aldırma. Allahın verdıgı her bir uzvun gorevı var. Sahsen ben aldırdım. Ne pişmanım diyebilirim nede ıyıkı aldırdım diyebilirim. Tartısılır. Yasamanız lazım. Banda herkes bisi dedı ben o an kimseyi dinlemedim ameliyat oldum. Ve hıc korkmadım hatta yasım bile kucuktu sımdı olsa cesaret edemem. Velhasıl. Faydası da var zarari da var. Aldırmanın 
0 oy
tarafından
18 yaşında aldırdım ben canım ameluyat sonrası zor bir süreç 1 hafta yemek yasak süt su dondurma yemiştim ve açlıktan ağlamıştım resmen bir hafta da 9 kilo vermiştim ama sonuca değdi sonra çok rahatladim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudemm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 53 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...