0 oy
303 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (899 puan) tarafından
Hamile olunca benim mi bildirmem gerekiyor? Hastanede muayene olunca onların otomatik olarak sistemine düşmüyor mu? İlk hamileligimde sağlık ocağından aramışlarsdi kan idrar vermeniz gerekiyor tetanoz aşısı vs yapılması gerekiyor diye. 8 haftalık oldum gitmem gerekiyor mu yoksa yanlış mı hatırlıyorum

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Gitmen gerektiğini biliyorsun canım neden aramalarını bekliyorsun sabahtan gitseydin 
(2,746 puan) tarafından
Artı verdim sana
tarafından
Saol aşkımmmmm ❤️❤️
(899 puan) tarafından
Uff artı verecek ne var ne yazdım yavv bu kadar
(899 puan) tarafından
İşiniz gücünüz yüksek puanlara yaranmak alt tarafı bı soru sorduk abarttiniz komik  :)
tarafından
Yaranmak derken kim kime neden yarasnsın tövbe yarabbim
-Reklam-
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Beninaradiklarinda yalan olmasin 5 ayliktim.galiba bi tuhaflar heryer farkli bazsi cok ilgili bazisi boyle malak
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Benide arıyorlardı 
0 oy
tarafından
Geçen yıl ben aradım 9 haftalıkken hala sisteme düşmemişti gittiğim kadın dogumcu söyledi sen ara diye 
0 oy
tarafından
Ben hastanede muayene olunca saglik ocagindaki hemsire arayip kayit yapmisti
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hamile olduğunu bildirmek gerekiyor
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Arıyolar kuzum valla ben bıktım aramalarından :) 
0 oy
(156 puan) tarafından
Yok kuzu benide pek aramazlardi ben arar sorArdim ne zaman gelym diye
0 oy
tarafından
Bizim hemşire sürekli arıyor beni bilgilendiriyor bazende sağlık ocağına çağırıyor 
0 oy
(7,621 puan) tarafından
Senin haber vermen gerek 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
İlkinde yeni evli oldugumuz icin 3. ayda   aramışlardı o gun hamile oldugumu evde yaptigim testle ogrenmistim sonra gidip kan vermistim bunuda ben once evde test yaptim sonra gittim kan testine oncelik bizim gitmemiz galiba 
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Bizim arıyordu.  Ikinci hamilelikte doktora gidip kan vermiştim orda belli olmuştu sisteme düşmüş hemen ebe aramıştı beni on gün geçmeden.  Nerden gorduyse hemen 
0 oy
tarafından
Gitmen grektigini biliyorsan gidiceksin niye bekliyorsun ki aramalarını .birde yeniyse belki sisteme düşmemiş olabilir. 8 haftalık daha erken o yüzden olabilir..7 haftalık kalp atışı duyuluyo yaa biras bekliyolar..benm hemşire aramadan ben gitmiştim..ama kan tahlilleri yapıldı falan sonra gel demistu
(899 puan) tarafından
Gitmedim yavv aramalarını bekliyorum evet çünkü ilkinde onlar aradı demek herkes kafasına göre
tarafından
Yoo beni aramadilar ben gittim yapmadı kayıt dktr tahlil falan yapicak.o.zaman gel dedi..
(899 puan) tarafından
Tamam işte ben de bunu sordum kimi aranmış kimi aranmamis
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gitmen gerekli neden aranmayı bekliyorsun ki 
0 oy
(4,540 puan) tarafından
sen git onlari bekleme
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ben gidip kayıt açtırmıştım canım. Yoksa nereden bilsinler hamile olduğumu.
0 oy
tarafından
ilkinde bni de aradilar ama 2. de ben kayit yaptirdim suan oyle aramiyolar pek.
0 oy
(12,937 puan) tarafından
Senin aile hekimine bildirmen gerekiyor 
0 oy
(15,861 puan) tarafından
Hayir senin arayıp hamile olduğunu söylemen gerekiyor 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Valla arıyor Du bizimkiler ama şimdi ile taşındım ne arayan var ne soran gidersen yapıyorlar sorumsuz biraz burası galiba 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 298 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 395 göst.
0 oy
12 cevap 179 göst.
20 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde pikachu.53 (1,735 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...