0 oy
556 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Hanimlar Allah nasip ederse şubat sonu mart başi gibi dogumum var ben merkezde yasiyorum kayinvalidem köyde yaşiyor dogumdan sonra beni köye götürcekmis ama ben istemiyorum çünkü ilk kar onlarin köye yagiyor cok soguk oluyor kaynanamin evi sobali cocugu üsütmekten korkuyorum bu konuyu esimle konustum annem üşütmez sizi dedi kaynanama gel desem kaynatam var iki tane de cocuk var esimin abisinin ilk evliliginden cocuklara bakiyor o birakip gelemez ben direk evime gecim dedim halami cagirim dedim esim annemler yanlis anlar biz bakamaz miyiz der söylenirler dedi görümcem dilinin ucuyla bende kalabilirsin dedi ama kaynanam ben götürcem diyomus  birde ister istemez banyo ihtiyacim olcak kaynatamin yaninda kendimi rahat hissedemiycem bana bir akil verin ne yapayim

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben olsam direkt derdim kışdir kardır  bebekle gelemem diye senin annen kiz kardesin yada kiz kuzenin falan yok mu yanında kalsinlar aklin varsa gitme kuzum ayy ben oglumda kalmıştım kaynanalarla ilk cocuktu siz bisey bilmiyorsunuz bizde kalin dediler ben ve esimde kaldik ayyy ne çektiğimi bi ben bi Allah bilir
(162 puan) tarafından
Annem hamile kalmadan 1 ay önce vefat etti annem vefat etti ben hamile kalmişim o ara annem olsa kimseye muhtac etmezdi kanamam olduda öyle yalandan birkez geldi herkes kontrole daha sonra tek kaldimyerimden kalkamadim sabahtan aksama kadar ac bekledim bir tas yemek getirenim olmadi cok caresiz kaldim neyse
(162 puan) tarafından
Tokat merkezde yasiyorum bir tek burda kiz kardesim var oda calisiyor onunda 2 bucuk yasinda cocugu var kocasi problemli o hic gelemez halamda istanbuldan gelcek burda kimsemiz yok bizim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Inan hic rahat edemezsin esjn yaninda olmicak mi o yardimci olsa ben valla 2 hafta kaldim kaynanalarda  aglayarak kaldim hic rahat edemedim cocuk emzirirken falan
(162 puan) tarafından
Esimde olcakda o gündüzleri ise gidip gelcek yine ben yalniz olcam
tarafından
Kuzu dogum izni oluyo esinin yok mu 4 5 gun falan izin alsa o zaman kadar sen azda olsa toparlarsin
(162 puan) tarafından
Esim insaatci kendi işleri zaten kabal is alip yapiyorlar
0 oy
tarafından
Sakin ben yaptim sen yapma sapasağlam hastaneden çıkardığım kızımı köye gittim sarılıktan kuveze aldılar kaç gün dikislerimle ne can acilariyla gittim o hastane köşelerinde ağlaya ağlaya 
0 oy
(162 puan) tarafından
Bundan önce düsügüm oldu agiz ucuyla dedi kaynanam gel diye esim götürmedi bunda kanamam oldu 2 3 hafta yattim evde bir corba yapanim olmadi esim geldi yapti simdide gitmeyi istemiyorum diye beni götürmek istiyolar 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Canım ben de işin içinden çıkamadım. Ama köye gitmen olmaz sobalı evde sıkıntı olur hava soğuksa. Bence kayninlar biraz idare etsin 10 gün falan kalsa kaynanan yetecek
(162 puan) tarafından
Görümcem cagirdi ama kaynanam öyle söyleyince oda daha birsey demedi görümcemle ayni mahalledeyiz 3 dakika var yok aramiz yürüme mesafesi ben şahsen 1 hafta o baksa diye planimi yapmistim istedigim zaman cikar gelirim evime dedim hem bizde araba yok onlarda var birsey olsa hastaneye gitmem kolay olur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 199 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
0 oy
4 cevap 220 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu

380,295 soru

11,386,224 cevap

34,887 kullanıcı

...